Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Rozmawiałam wczoraj na temat wejsciówek na wystawę - potwiwerdza się ,ze nie ma szans na wejscie z psem nie wystawianym . Jak będzie w praktyce - zobaczymy .
  2. Moja pudelko - owieczka [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5928/img1820a1pz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4461/img1827a2jk3.jpg[/IMG] Nareszcie widać jej śliczne oczka . Nie pytajcie co na to rodzinka .
  3. Kiedy rodzinka dowiedziała sie ze jade ściąc Akirę to mój piękny tak na mnie spojrzał ,ze powinnam od razu paśc trupem a moja ukochana córeczka stanowczo oświadczyła ,ze ona na spacery z Akirą juz nie bedzie wychodziła . Jedyne co uzyskalam drogą kompromisu bedzie podciecie łapek i korekta czupryny na głowie . Ja chcę jej wygolić pyszczek , ale jeszcze poradzę sie znajomej fryzjerki .Akira po tym jak została skaleczona a wręcz miala rozcieta łapkę w salonie który omijam z daleka , nie pozwala sobie wyczesywać łapek i tam mam najwiecej problemow ,zeby nie bylo koltunków . Tak wiec zaraz ruszamy i ciekawa jestem z jaką fryzura wrócimy . A propos wystawy - teriery wchodza o godz 10 na ring , tak wiec zapraszam wszystkich znajomych od rana . Do zobaczenia w Poznaniu .
  4. Kochani "pieskowi rodzice " - serdecznie gratulujemy Wam przepięknego miotu . Aki przyzna się do ojcostwa ? Hi hi - całe potomstwo czarne jak smoła . Pierwszy raz widzę tak wyrównany kolorystycznie miot . Oczywiście wszystkie tylko wycalować w te rózowe mordki . Moj faworyt to wasz gigant z biała mordką , jest absolutnie prześliczny . Szczenięta urodziły się w halloween a moje mają przyjść na świat w Boże Narodzenie . Jutro jadę ściąc Akirę i myślę ,że już nie będę jej wystawiała . Zresztą ona zawsze zrzuca prawie cały wlos po porodzie . Mam pomysł na ciekawą fryzurkę i jestem ciekawa czy nie będe żalowała . Jeszcze raz serdecznie gratuluję pięknego potomstwa . :multi:
  5. 6 tysięcy to spora różnica - ciekawe z skąd nasza instruktorka miala takie dane , ale tak czy tak to jednak liczba ogromna .Faktycznie byłaby bieda z tym wejsciem na teren targów , bo jest sporo osób które wogóle nie wystawiają a będą chciały wejśc ze swoim psem .
  6. nie wiem czy to prawda , ale dzisiaj na tresurze dowiedziałam się ,ze na światowce ma być 26 tyś psów . Podobno nie będa wpuszczane na teren wystawy psy ,ktore w danym dniu nie sa wystawiane . Ja mialam zamiar przejśc sie z Fibi w ramach treningu w każdy dzien . W sobote w szczególnosci - pokibicować Joli .
  7. A to nasza para zakochanych [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8724/akiraspraitskokie8.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/705/akiraspraitpatrzydt4.jpg[/IMG] Sympatyczny ten chlopak Akiry prawda ? [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5428/spraituk3.jpg[/IMG]
  8. Pozdrowienia z Krakowa [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9581/krakowfg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6038/pomnikdzokauc9.jpg[/IMG] i z Wrocławia [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4482/wroclawfontannaur8.jpg[/IMG]
  9. Skoro michy puste to i pluszowa kukurydza jest atrakcyjna . Ki-Wi , ale Dandi wyjaśniał ! Pozdrowienia dla ciężarnej , mam nadzieję ,ze poród odbędzie się bez problemów . Uwaga dotycząca strony , wstawcie jakieś informacje o ojcu szczeniąt , domyślam sie ,ze to Aki , ale to istotne dla potencjalnych zainteresowanych . No to zimą obrodzi w tybety bo my wczoraj pokryliśmy Akirę .
  10. Podejdź do nas Dzidtka , będzie okazja poznać się osobiscie .
  11. 19740 to numer startowy Fibi - ciekawe ile ogólnie będzie piesków i jak sobie poradzą z organizacją .Zawsze jest problem z parkowaniem . Co do Kraski to z jej nieobecnosci ktoś sie ucieszy ,ze bedzie sam w szczeniętach na światówce . Jestem bardzo ciekawa naszej konkurencji . Teraz dopiero jest o co walczyć . Fibi jest gotowa , natomiast jej mama lekko ostatnio przytyła i wygląda jak pon . Śmieję sie ,ze robi zapasy na zimę . Akira na wystawę nie jest zgłoszona . Fibi jeszcze nie miala cieczki i bardzo się boję ,ze zrobi mi niespodziankę na wystawę , Mamy zamiar pooglądać psy jeszcze w sobote i pokibicujemy Joli i jej kaukazom .
  12. Na wystawie światowej pojawia się 62 teriery tybetańskie . Fibi będzie startowała w grupie 9 młodych dam . Finały w niedziele rozpoczną sie kolo godziny 17 . Zwiazek nie podaje stawek imiennych tylko ilosciowe . z tego co pamiętam najmniej jest suczek - szczeniat - 2 sztuki .
  13. U nas już bialo na polach wczesnym rankiem . Kudlate szaleją - nareszcie nie jest im gorąco .
  14. Baziuta - tak mi przykro , ale patrzeć jak pies się meczy tez nie jest łatwo . Szkoda tylko ,że psy nie żyją dluzej .
  15. Ja Wam przedstawiam mojego nowego domownika [IMG]http://img417.imageshack.us/img417/4087/resizeofpict0025ch9.jpg[/IMG] JAK WAM SIE PODOBAJA BIAŁE TT? Dodam że Int.Ch. i Multi Ch. juz zdobył:cool3: :lol:[/quote] No tak jak mogłam nie rozpoznać , gapa ze mnie ! Ździebko wyrośniety , też pierwotny , bardzo biały i jaki w Ciebie wpatrzony ! A jak sprawuje się jako domownik ? Jestem ciekawa jak dogaduje się z panienką ? W końcu to on wkroczył na jej teren .
  16. Pearl - wstaw fotkę tego białego tt .
  17. Bardzo dziękuję za gratulacje . Wczoraj dzwoniłam do Warszawy , co mam im przeslać ,żeby dostać championat i pani pyta mi się ,czy mam przerwę pół roczną od wniosków . Tłumaczę ,ze chodzi o mlodzieżowy , pani że no dobrze ale pół roku musi być i koniecznie CWC .To ja na to że chyba nie musi bo młodziez nie dostaje CWC . Pani ,ze jednak musi i ta przerwa też musi być zachowana . No to ja jej na to ,że mlodzież wystawia się tylko przez pół roku więc jak mam zachować ten odstęp . Pani na to że to mam wypełnić wniosek a oni to już sami sprawdzą ???????????????
  18. Fibula zrobiła nam prawdziwą niespodziankę , ale dzisiaj po deszczu i zabawie na łące , kiedy na nią patrzę to po prostu tylko siąść i płakać . Całe szczęscie ,ze jak wyschnie to nabierze " ludzkiego " wyglądu . Co do wystaw to Poznań a potem dopiero w styczniu zimowa w Głogowie . Mam nadzieję ,że wreszcie na jakieś uda nam się spotkać .
  19. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9295/dsc04279dcy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/213/dsc04254dkc2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Najbardziej ze wszystkich podobają mi się te tricolory
  20. Postrzępiony trawmaj - raczej nadaje się dla jakiegoś nieudanego jamnika niż dla teriera . No cóz , gratuluję wyobraźni temu panu . Ki-wi , autor tekstu chyba nie gustuje w siwych panienkach .
  21. Pozostalo jeszcze zmierzyć się z Guldenem . [IMG]http://img416.imageshack.us/img416/2742/fibiguldendb6.jpg[/IMG] I to co nastąpilo potem wprawilo nas w zdumienie . [IMG]http://img422.imageshack.us/img422/1792/fibi1xy7.jpg[/IMG] Roczna Fibi pokonuje siedmioletniego championa i wygrywa rasę . Wracaliśmy do domu w skowronkach a niczego nieświadoma Fibi miala wreszcie święty spokój .
  22. Lunadino - fotki przepiękne i psy takze . Teraz relacja z wystawy w Nowym Dworze Mazowieckim . [IMG]http://img349.imageshack.us/img349/6168/schnieam7.jpg[/IMG] Nasz Fiber po kąpieli dosycha w łazience Potem noc spędzona w ramionach Haneczki i ruszamy w drogę . [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9255/schnya0.jpg[/IMG] Na miejscu okazalo sie ,że na ringu zmierzy się 5 terierów . [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6517/fibikraskacameltm7.jpg[/IMG] Od lewej Camel Kikiriki (Mł.Ch.Pl) , Fibi , Kraska z Reksiowej Komajdówki . Siostry przyrodnie Fibi i Kraska [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3448/fibikraskavs6.jpg[/IMG] Porównanie Camela i Guldena z Dobrego Towarzystwa [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2372/camelguldenec3.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2906/camgulbiegre4.jpg[/IMG] Wygrywa Ch.Pl Gulden Teraz ocena Kraski [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6135/kraskaringxb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/92/kraskafibiringuo3.jpg[/IMG] Przyszła kolej na mlodzież , startuje Fibi i Lucy Fluffy Dog . [IMG]http://img506.imageshack.us/img506/5605/fibilucyzj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8185/fibilucybiegcl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8233/fibiocenacu0.jpg[/IMG] Fibi wygrywa mlodziez i tym samym zdobywa tytuł Młodzieżowego Championa Polski . W opisie pada stwierdzenie ,ze jest jaskrawym przedstawicielem rasy .
  23. Ki-Wi tak na mój chlopski rozum to gdyby byla przetoka to kontrast by to pokazał , bo przecież podawany jest pod ciśnieniem i dostalby się do przetoki . Mam nadzieję ,że pies był jakoś znieczulony czy coś w tym rodzaju bo badanie do przyjemnych nie należy . Co do prostaty to tylko się cieszyć ,ze jest ok , ale dziwi mnie na jakiej podstawie powiedzieli ,ze jest powiększona skoro nie była ? Nie wiem ,czy mialabym zaufanie do takiego lekarza . To jednak jest najgorsze ,ze pies cierpi .Może zacznij mu podawać siemię lniane ( samą galaretę bez nasion ) na czczo , to bedzie miał lżej sie zalatwić . Słuchajcie a czy psy mają hemoroidy ? Moze glupie pytanie , ale tyle chorób sie pokrywa z ludzkimi a to przecież daje takie objawy jak ból przy załatwianiu się . Są przecież hemoroidy wewnetrzne których nie widać . W kazdym razie mam nadzieję ,że wszystko w końcu się wyjasni i bedzie dobrze .
  24. Dziewczyny a kto wygrał mlodzież ? Mieliśmy zamiar być w tej konkurencji więc bardzo interesuje mnie jakie były psy ?
  25. Witam . Pogoda zapowiada się ładna , ale mimo to mam pytanie czy 5 ring jest w hali ? Dzięki za to ,ze umieszczacie godzinę wejścia na ring . My bedziemy z terierką tybetańską i tez spala nas ciekawośc czy bedzie ktoś w klasie mlodzieży . Ale cóż trzeba uzbroić się w cierpliwośc .
×
×
  • Create New...