-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Rozmawiałam wczoraj na temat wejsciówek na wystawę - potwiwerdza się ,ze nie ma szans na wejscie z psem nie wystawianym . Jak będzie w praktyce - zobaczymy . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Moja pudelko - owieczka [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5928/img1820a1pz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4461/img1827a2jk3.jpg[/IMG] Nareszcie widać jej śliczne oczka . Nie pytajcie co na to rodzinka . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Kiedy rodzinka dowiedziała sie ze jade ściąc Akirę to mój piękny tak na mnie spojrzał ,ze powinnam od razu paśc trupem a moja ukochana córeczka stanowczo oświadczyła ,ze ona na spacery z Akirą juz nie bedzie wychodziła . Jedyne co uzyskalam drogą kompromisu bedzie podciecie łapek i korekta czupryny na głowie . Ja chcę jej wygolić pyszczek , ale jeszcze poradzę sie znajomej fryzjerki .Akira po tym jak została skaleczona a wręcz miala rozcieta łapkę w salonie który omijam z daleka , nie pozwala sobie wyczesywać łapek i tam mam najwiecej problemow ,zeby nie bylo koltunków . Tak wiec zaraz ruszamy i ciekawa jestem z jaką fryzura wrócimy . A propos wystawy - teriery wchodza o godz 10 na ring , tak wiec zapraszam wszystkich znajomych od rana . Do zobaczenia w Poznaniu . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Kochani "pieskowi rodzice " - serdecznie gratulujemy Wam przepięknego miotu . Aki przyzna się do ojcostwa ? Hi hi - całe potomstwo czarne jak smoła . Pierwszy raz widzę tak wyrównany kolorystycznie miot . Oczywiście wszystkie tylko wycalować w te rózowe mordki . Moj faworyt to wasz gigant z biała mordką , jest absolutnie prześliczny . Szczenięta urodziły się w halloween a moje mają przyjść na świat w Boże Narodzenie . Jutro jadę ściąc Akirę i myślę ,że już nie będę jej wystawiała . Zresztą ona zawsze zrzuca prawie cały wlos po porodzie . Mam pomysł na ciekawą fryzurkę i jestem ciekawa czy nie będe żalowała . Jeszcze raz serdecznie gratuluję pięknego potomstwa . :multi: -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
6 tysięcy to spora różnica - ciekawe z skąd nasza instruktorka miala takie dane , ale tak czy tak to jednak liczba ogromna .Faktycznie byłaby bieda z tym wejsciem na teren targów , bo jest sporo osób które wogóle nie wystawiają a będą chciały wejśc ze swoim psem . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
nie wiem czy to prawda , ale dzisiaj na tresurze dowiedziałam się ,ze na światowce ma być 26 tyś psów . Podobno nie będa wpuszczane na teren wystawy psy ,ktore w danym dniu nie sa wystawiane . Ja mialam zamiar przejśc sie z Fibi w ramach treningu w każdy dzien . W sobote w szczególnosci - pokibicować Joli . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
A to nasza para zakochanych [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8724/akiraspraitskokie8.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/705/akiraspraitpatrzydt4.jpg[/IMG] Sympatyczny ten chlopak Akiry prawda ? [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5428/spraituk3.jpg[/IMG] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Pozdrowienia z Krakowa [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9581/krakowfg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6038/pomnikdzokauc9.jpg[/IMG] i z Wrocławia [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4482/wroclawfontannaur8.jpg[/IMG] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Skoro michy puste to i pluszowa kukurydza jest atrakcyjna . Ki-Wi , ale Dandi wyjaśniał ! Pozdrowienia dla ciężarnej , mam nadzieję ,ze poród odbędzie się bez problemów . Uwaga dotycząca strony , wstawcie jakieś informacje o ojcu szczeniąt , domyślam sie ,ze to Aki , ale to istotne dla potencjalnych zainteresowanych . No to zimą obrodzi w tybety bo my wczoraj pokryliśmy Akirę . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Podejdź do nas Dzidtka , będzie okazja poznać się osobiscie . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
19740 to numer startowy Fibi - ciekawe ile ogólnie będzie piesków i jak sobie poradzą z organizacją .Zawsze jest problem z parkowaniem . Co do Kraski to z jej nieobecnosci ktoś sie ucieszy ,ze bedzie sam w szczeniętach na światówce . Jestem bardzo ciekawa naszej konkurencji . Teraz dopiero jest o co walczyć . Fibi jest gotowa , natomiast jej mama lekko ostatnio przytyła i wygląda jak pon . Śmieję sie ,ze robi zapasy na zimę . Akira na wystawę nie jest zgłoszona . Fibi jeszcze nie miala cieczki i bardzo się boję ,ze zrobi mi niespodziankę na wystawę , Mamy zamiar pooglądać psy jeszcze w sobote i pokibicujemy Joli i jej kaukazom . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Na wystawie światowej pojawia się 62 teriery tybetańskie . Fibi będzie startowała w grupie 9 młodych dam . Finały w niedziele rozpoczną sie kolo godziny 17 . Zwiazek nie podaje stawek imiennych tylko ilosciowe . z tego co pamiętam najmniej jest suczek - szczeniat - 2 sztuki . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
U nas już bialo na polach wczesnym rankiem . Kudlate szaleją - nareszcie nie jest im gorąco . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Baziuta - tak mi przykro , ale patrzeć jak pies się meczy tez nie jest łatwo . Szkoda tylko ,że psy nie żyją dluzej . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Ja Wam przedstawiam mojego nowego domownika [IMG]http://img417.imageshack.us/img417/4087/resizeofpict0025ch9.jpg[/IMG] JAK WAM SIE PODOBAJA BIAŁE TT? Dodam że Int.Ch. i Multi Ch. juz zdobył:cool3: :lol:[/quote] No tak jak mogłam nie rozpoznać , gapa ze mnie ! Ździebko wyrośniety , też pierwotny , bardzo biały i jaki w Ciebie wpatrzony ! A jak sprawuje się jako domownik ? Jestem ciekawa jak dogaduje się z panienką ? W końcu to on wkroczył na jej teren . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Pearl - wstaw fotkę tego białego tt . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Bardzo dziękuję za gratulacje . Wczoraj dzwoniłam do Warszawy , co mam im przeslać ,żeby dostać championat i pani pyta mi się ,czy mam przerwę pół roczną od wniosków . Tłumaczę ,ze chodzi o mlodzieżowy , pani że no dobrze ale pół roku musi być i koniecznie CWC .To ja na to że chyba nie musi bo młodziez nie dostaje CWC . Pani ,ze jednak musi i ta przerwa też musi być zachowana . No to ja jej na to ,że mlodzież wystawia się tylko przez pół roku więc jak mam zachować ten odstęp . Pani na to że to mam wypełnić wniosek a oni to już sami sprawdzą ??????????????? -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Fibula zrobiła nam prawdziwą niespodziankę , ale dzisiaj po deszczu i zabawie na łące , kiedy na nią patrzę to po prostu tylko siąść i płakać . Całe szczęscie ,ze jak wyschnie to nabierze " ludzkiego " wyglądu . Co do wystaw to Poznań a potem dopiero w styczniu zimowa w Głogowie . Mam nadzieję ,że wreszcie na jakieś uda nam się spotkać . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9295/dsc04279dcy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/213/dsc04254dkc2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Najbardziej ze wszystkich podobają mi się te tricolory -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Postrzępiony trawmaj - raczej nadaje się dla jakiegoś nieudanego jamnika niż dla teriera . No cóz , gratuluję wyobraźni temu panu . Ki-wi , autor tekstu chyba nie gustuje w siwych panienkach . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Pozostalo jeszcze zmierzyć się z Guldenem . [IMG]http://img416.imageshack.us/img416/2742/fibiguldendb6.jpg[/IMG] I to co nastąpilo potem wprawilo nas w zdumienie . [IMG]http://img422.imageshack.us/img422/1792/fibi1xy7.jpg[/IMG] Roczna Fibi pokonuje siedmioletniego championa i wygrywa rasę . Wracaliśmy do domu w skowronkach a niczego nieświadoma Fibi miala wreszcie święty spokój . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Lunadino - fotki przepiękne i psy takze . Teraz relacja z wystawy w Nowym Dworze Mazowieckim . [IMG]http://img349.imageshack.us/img349/6168/schnieam7.jpg[/IMG] Nasz Fiber po kąpieli dosycha w łazience Potem noc spędzona w ramionach Haneczki i ruszamy w drogę . [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9255/schnya0.jpg[/IMG] Na miejscu okazalo sie ,że na ringu zmierzy się 5 terierów . [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6517/fibikraskacameltm7.jpg[/IMG] Od lewej Camel Kikiriki (Mł.Ch.Pl) , Fibi , Kraska z Reksiowej Komajdówki . Siostry przyrodnie Fibi i Kraska [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3448/fibikraskavs6.jpg[/IMG] Porównanie Camela i Guldena z Dobrego Towarzystwa [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2372/camelguldenec3.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2906/camgulbiegre4.jpg[/IMG] Wygrywa Ch.Pl Gulden Teraz ocena Kraski [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6135/kraskaringxb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/92/kraskafibiringuo3.jpg[/IMG] Przyszła kolej na mlodzież , startuje Fibi i Lucy Fluffy Dog . [IMG]http://img506.imageshack.us/img506/5605/fibilucyzj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8185/fibilucybiegcl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8233/fibiocenacu0.jpg[/IMG] Fibi wygrywa mlodziez i tym samym zdobywa tytuł Młodzieżowego Championa Polski . W opisie pada stwierdzenie ,ze jest jaskrawym przedstawicielem rasy . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Ki-Wi tak na mój chlopski rozum to gdyby byla przetoka to kontrast by to pokazał , bo przecież podawany jest pod ciśnieniem i dostalby się do przetoki . Mam nadzieję ,że pies był jakoś znieczulony czy coś w tym rodzaju bo badanie do przyjemnych nie należy . Co do prostaty to tylko się cieszyć ,ze jest ok , ale dziwi mnie na jakiej podstawie powiedzieli ,ze jest powiększona skoro nie była ? Nie wiem ,czy mialabym zaufanie do takiego lekarza . To jednak jest najgorsze ,ze pies cierpi .Może zacznij mu podawać siemię lniane ( samą galaretę bez nasion ) na czczo , to bedzie miał lżej sie zalatwić . Słuchajcie a czy psy mają hemoroidy ? Moze glupie pytanie , ale tyle chorób sie pokrywa z ludzkimi a to przecież daje takie objawy jak ból przy załatwianiu się . Są przecież hemoroidy wewnetrzne których nie widać . W kazdym razie mam nadzieję ,że wszystko w końcu się wyjasni i bedzie dobrze . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Dziewczyny a kto wygrał mlodzież ? Mieliśmy zamiar być w tej konkurencji więc bardzo interesuje mnie jakie były psy ? -
Witam . Pogoda zapowiada się ładna , ale mimo to mam pytanie czy 5 ring jest w hali ? Dzięki za to ,ze umieszczacie godzinę wejścia na ring . My bedziemy z terierką tybetańską i tez spala nas ciekawośc czy bedzie ktoś w klasie mlodzieży . Ale cóż trzeba uzbroić się w cierpliwośc .