Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Zaczynamy interesować się zabawkami [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8679/img2991mra9.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4657/61562659gn0.jpg[/IMG] łaciate towarzystwo [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5807/m1ji9.jpg[/IMG]
  2. Źle mi nie jest... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4822/dhunga005dd8.jpg[/IMG][/URL] No tak faktycznie widać ,ze niczego jej nie brakuje ! A to już moja nowa faworyta - jest najdrobniejsza z miotu , chyba ma większośc genów tatusia . Co do charakterku to myślę ,że będą częste telefony od jej nowej pańci , no chyba ,ze to oni zaczną słuchać jej ! Całe szczęscie ,ze zostaje w Przeźmierowie to bedę ją miala na oku . [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5421/img2801moo4.jpg[/IMG] A to już reszta 6-cio tygodniowego towarzystwa [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1900/img2951mil1.jpg[/IMG] Bijatyki to jest to co tygryski lubią najbardziej [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1953/img2952muw5.jpg[/IMG]
  3. Dhunga - jak tam nasze maleństwo ? Wybieracie się na jakąś wystawę ? Może przyjechalibyscie do Leszna w czerwcu ? Wstawcie jakąś fotkę Dhungusi bo dawno jej nie widziałam .
  4. Asiaczku to moze i terierową pańcię też poczęstujecie ?
  5. Moja w dniu wystawy bedzie miala 17 miesięcy , więc też jadę raczej z ciekawości . nie liczę na wiele , ale oczywiscie niespodzianka bylaby mile widziana .
  6. Gratulacje - udalo się wstawić ! tylko fotki moglyby byc troszkę mniejsze . Mała jest śliczna i pięknie pozuje . Moje maluszki już zdrowo rozrabiają . W niedzielę kończą 6 tygodni i jesli pogoda pozwoli zacznę je wynosić na chwilkę na dwór . Fotki oczywiscie będą .
  7. [quote name='Nata'] [I]Czyli jak?[/I] [/quote] Nata mopsiki są dużo niższe niż teriery , wiec pan sędzia musiał bardziej sie pochylać . My siedzieliśmy na górze więc pozy przy ocenie były przez nas ciekawiej odbierane . Z drugiej strony przeciez i wygodniej i czysciej byloby dla sedziego gdyby korzystal ze stołu .
  8. Fotorelacja z Głogowa [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1628/img2679wfl0.jpg[/IMG] Aki i Apollo [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8595/img2680w1yx2.jpg[/IMG] Pani Agnieszko ta ringóweczka po prostu pierwsza klasa ! [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4011/img2683oe6.jpg[/IMG] No tutaj też niczego sobie [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3126/img2685qn8.jpg[/IMG] A teraz zaczyna się pokaz umiejętnosci sędziowskich . Zdjęcie pod tytułem "Agnieszko jam ci twój na zawsze " [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8597/w2tv9.jpg[/IMG] Przyjrzyjmy się drugiej kandydatce i jej pieskowi [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5930/img2687w3gn9.jpg[/IMG] Jakie rozterki ! [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/2622/img2688w4up4.jpg[/IMG] Już sam nie wiem ten biały był z lewej , teraz jest z prawej - to ten sam pies ? [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3995/img2689w5hq3.jpg[/IMG] Przyjrzyjmy się dokładniej [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8879/img2690w6vk8.jpg[/IMG] Moze tutaj znajdę to czego szukam - tylko troszkę zrozumienia [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3664/img2694w7bj8.jpg[/IMG] Kobieto ! Zaraz cie pocałuje ( pocałował naprawdę ! ) Całował każdego zwycięzcę . Szkoda ze wlasnie tego mój stary nie uwiecznił ! [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6627/img2698w8ti2.jpg[/IMG] Zapisać proszę - dziewczyna jest doskonała ! [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1051/95688667hs8.jpg[/IMG] Bylo milo ale się skończyło [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7954/img2699w9ah7.jpg[/IMG] Wybieram tę [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6421/img2700w10dr0.jpg[/IMG] Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłam , ale takiej oceny jeszcze nie widziałam . Trzeba było widzieć jak oceniał mopsy ! Co do lokat to bylo tak : Aki przegrał z Apollem Fibi i Karamain były w osobnych klasach więc kazda ma zloto , zas w porównaniu lepsza okazala się Karamain . Pan sedzia był bardzo uprzejmy i grzecznie zapytał ,czy chcę CWC - chcialam więc dostalam . Ogólnie bardzo mi się podobało - wróciliśmy zadowoleni .
  9. Mysza30 - proszę bardzo [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/6332/12mw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7163/25oz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/102/30ld8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3638/33gi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5660/34hj3.jpg[/IMG] Oto Axel i jego rodzina
  10. Kochani w następny weekend jedziemy na Wolę szkolić Fibi ( w tym tygodniu mamy wystawę w Głogowie )a w tym czasie po 12 pozostala dwójka jest gotowa na spacerek , moze wiec gdzies sie spotkamy ?Będziemy do dyspozycji koło 2 godzin . Mam 8 letnią posokówkę bawarską i 4 letnią terierkę tybetańską .
  11. Mozesz je przeslać do mnie to wstawię .
  12. Fotorelacja z szalonego , jednodniowego wyjazdu nad morze . Fibi była tam pierwszy raz w życiu i zupełnie oszalała . [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3329/img2564m4co.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9794/img2563m6la.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2186/img253mm4kt.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7027/img2530m5ez.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5766/img2542m3ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8310/img2552m2bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2228/morzefibi5bd.jpg[/IMG] i jeszcze widoczek [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5653/img2557m0fh.jpg[/IMG] Muszę napisać ,ze wszedzie nas przyjmowano bardzo serdecznie i pomimo tego ,ze zaczął bardzo padać deszcz i my i psy byliśmy mokrzy - wpuszczono nas do 2 knajpek do których chcieliśmy wejśc . Wogóle nie robiono nam problemów - to miłe . Psiarzy można spotkać nawet w deszczu na straganie - musieliśmy obejrzeć filmiki nagrane na komórkę przez wlasciciela straganu i podziwiać ich boksera . Bardzo mili ludzie wytarmosili nasze mokre psy i zapraszali w lepszą pogodę . Pewnie odwiedzimy ich latem bo tez będziemy w okolicach Kołobrzegu ale tym razem ze wszystkimi pociechami .
  13. Czarna sunia zostaje w Przeźmierowie u naszych znajomych , piesek z czarnymi oczkami będzie mieszkal w Poznaniu a reszta jedzie do Warszawy .Tak wiec zostają w Polsce . Czarna będzie konkurowała z naszymi na wystawach , co do reszty nie wiem . Na Pande mam juz chętną panią ale ciągle sie zastanawiam czy ją tam sprzedać .Muszę się zastanowić bo mam pewne obawy .
  14. Witaj Mala Tybetanko Ta mała urocza sunia z białym uszkiem , w domu zwana pandą , szuka domu . [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/5001/biala1oq.jpg[/IMG] A to reszta 4-tygodniowego towarzystwa [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/436/wzzystkie8ns.jpg[/IMG]
  15. Ja bede w Glogowie a potem Leszno .
  16. [quote name='mysza30'][quote name='Nata']Jestem wlascicielką parki terierów tybetańskich. A co byś chciała wiedziec.[/qu Witaj . Napisz coś o sobie i swoich psach .
  17. Weekendowe fotki Akira i Hana na spacerku [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/646/img2400mth2.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/235/img2407mxd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8264/img2410mkq4.jpg[/IMG] W tym czasie Fibi się szkoli . Jesteśmy na etapie przechodzenia na zawołanie przez tłum ludzi . Kiedy zobaczyla ,ze grupa mężczyzn rusza w jej kierunku miała chyba ochote czmychnąć gdzieś na bok , ale zebrała sie w sobie i bez wiekszych oporów przeszla do Sandry . [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8546/img2413moz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/2471/img2415maf8.jpg[/IMG] a to nasze małe już 3 tygodniowe szczeniaki - jak ten czas leci ! [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/139/img2429mhl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9346/img2439muk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4259/img2433mda0.jpg[/IMG] Fibi nawiązuje bliższe kontakty na razie w bezpiecznej odleglosci . [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/1067/img2427mro1.jpg[/IMG]
  18. Ja wrzucam siemie w momencie kiedy wyłanczam gaz pod garnkiem .
  19. Witamy , witamy ,co za niespodzianka ! Maluszki już widzą i zaczynają spacerki po kojcu . Są tak grube ,ze ledwo trzymaja sie na lapkach . Fibi nie ma prawa podejśc do nich wiec leży przy kojcu i kiedy mama nie widzi to liże maleństwa przez kratki . Fibucha wreszcie dostała cieczkę i widać ,ze bardzo ją interesują szczenięta . Carol - dzięki za pozdrowienia , wkrótce się zobaczymy .
  20. ile kosztują takie badania i gdzie je wykonujecie ?
  21. Mamy już tydzień [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/3195/img2323sd3.jpg[/IMG]
  22. [B][I][COLOR=red]Bardzo szczęśliwego Nowego Roku ! :laola: udanej zabawy:cunao: , wyśmienitych trunków:knajpa: , dobrego jedzonka :sabber: :eating: i wspaniałego samopoczucia jutro :huh:[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=red]. [/COLOR][/I][/B]
  23. Dzięki za gratulacje . Przez 3 dni mielismy klopot z Fibi bo przestala jeść .Mama ją odrzucila , warczy na nią , więc stres ogromny . Wpadliśmy na pomysł ,zeby je tylko w dwójkę wziąść na spacer i pozwolić razem pobiegać z dala od domu . Akira się wyluzowała , poszalały przez chwilkę i Fibi szczęśliwa po powrocie do domu dopadła do miski . Teraz je bez problemów ale śpi pod drzwiami pokoju gdzie są szczenięta . Akira warczy na nią tylko w pobliżu szczeniąt . Tak między nami to chciałabym tak biegać po porodzie jak Akira - jak one to robią ?
  24. Najpierw przedstawię chlopcow [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4494/1kj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5006/2jb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8113/4pm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6954/3xb2.jpg[/IMG] A teraz dziewczyynki [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/9020/5jr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3923/6mb9.jpg[/IMG]\ i podona do Fibi [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3144/7yq6.jpg[/IMG]
  25. Zgodnie z przewidywaniami i tradycją w wyborze fajnej daty , Akira poczekala do godziny 18 i kiedy rozpoczęła sie u nas wigilia , wydala na świat pierwsze szczenię . Myślę ,że już zakonczyła więc mogę napisać ,że powiekszyła nam się rodzina o 7 maleństw . Fotki jutro .
×
×
  • Create New...