-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
[IMG]http://img386.imageshack.us/img386/6900/img4751yd3.jpg[/IMG] Aki - CACIB CWC NPWR BOB
-
Ten biały piesek to ostrzyżona terierka tybetańska - mama makowej panienki .Rozpoznawana była równiez jako pudelek .:lol: Trzymajcie kciuki za jutrzejsze Leszno .
-
Generalnie w większosci ras można kryć do 8 lat ale jest możliwość krycia na wniosek wlaściciela jeszcze w 9 roku zycia suki ,pod warunkiem ,że dawała do tej pory wartosciowe potomstwo i jest w dobrej kondycji .
-
Miło nam przedstawić maleńką Vebby - sunia ma 9 tygodni i jest przesliczna . Oby kolorki zostały takie jak w tej chwili - aczkolwiek dobrze wiemy ,ze bywa z tym różnie .;) Maleńka jest wlasnoscią mojej kolezanki , mieszka niedaleko mnie wiec będe ją czesto odwiedzala . Sunia bedzie pokazywana na wystawach wiec bedziecie miały okazję obejrzeć ją w naturze - oczywiscie jak trochę podrosnie . [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/8182/img4619fr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9004/img46191zt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4296/img4626ga2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8128/img4685pm1.jpg[/IMG]
-
Terierki z Akacjowej Doliny [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9099/img4672wn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1158/img4676gb8.jpg[/IMG]
-
U nas w Przeźmierowie pojawił sie nowy tybecik . Śliczna sunia sprowadzona z Niemiec . Tak wiec jest juz nas więcej .
-
[quote name='PANGEA']No to miej :cool1: A na CACIBowki to my juz zgloszeni jestesmy:razz: nawet potwierdzenia juz mamy :cool3:[/quote] Mam pytanie dotyczace noclegów - macie juz zalatwione ? Jesli tak to może podalabyś namiary ? W wiekszości hoteli już nie ma miejsc i jest bardzo drogo .
-
Pytanie do tych którzy już tam byli - czy na teren wystawy należy zglosic sie rano w godzinie przyjmowania psów czy można później jeśli pies wchodzi np o 13 ? I jeszcze jedno czy oni na potwierdzeniu wpisują godzinę wejscia na ring ? To taka odleglośc ,ze takie informacje moga byc bardzo istotne planując godzine wyjazdu . Nas czeka kolo 1000 km .
-
No tak w zeszlym roku ponoć jeszcze nie było tak źle a teraz tak jak ktoś napisał na poprzednich stronach powrót moze trwać do 6 dni . Ja chyba pasuję . Chociaż dalej to wolę jechać do Palangi na Litwie .
-
Mam pytanie o która Palangę chodzi ? Kiedy szukam w internecie za pomocą map 24 , wstukuję szukaj trase Poznań Polska - Palanga Litwa , wychodzi mi Palanga za Wilnem , kiedy szukam samej Palangi to znajduje ja nad Baltykiem . Domyślam sie ,że jesli piszecie ,ze to uzdrowisko , wiec pewnie chodzi o tę nad morzem , ale pytam tak ,zeby być pewną .
-
Media trąbią ,ze jak nie masz ichniejszej apteczki i prezerwatyw to mogą cie nie wpuscic .
-
Od nas na granicy nikt nie chciał jakichkolwiek "gratisów" :p tak poważnie to nawet nie było kiedy o tym pomyśleć :) No i nie wiem czy pociąg się opłaci, bo tam było b.b.b. tanie paliwo (za 70 zł praktycznie wróciliśmy na śląsk). Spaliśmy zaraz przed granicą (czyli w Polsce), rano na granicę, na wystawę, a później do domku... Najdłużej czeka się w drodze powrotnej.. no ale nie było problemu z odprawą celną o której piszecie... Nie wiem czy to już ktoś pisał - na pewno trzeba się zaopatrzyć w znaczek "PL" do przyklejenia na samochód/szybe.. Miłej podróży :) :p[/quote] A kiedy tam byliscie i jak długo staliscie na granicy w drodze powrotnej ?
-
Robią wszystko ,zeby do nich nie jeździć . A szkoda .
-
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9044/tnopatypalangail8.jpg[/IMG] z tego co tutaj widzę na czerwono Payment at the show - one show 60 , both shows 100 więc jesli dobrze zrozumialam za 2 wystawy w dniu wystawy zaplace 100 euro . Jeśli sią mylę to prosze napiszcie .
-
No tak ale ja juz mam drugi termin i za 2 wystawy wychodzi 95 a na wystawie 100 wiec ja chyba lepiej wyjde jak zaplace na wystawie .
-
[quote name='PANGEA']No to miej :cool1: A na CACIBowki to my juz zgloszeni jestesmy:razz: nawet potwierdzenia juz mamy :cool3:[/quote] A jak będziesz placila ? Słyszalam ,ze przelew wychodzi drogo i opłaca sie placić na wystawie .
-
Jestem calkowicie ciemna , wiec pomózcie .Mam teriera tybetańskiego i chce wystawić w sobote i niedzielę , wiec musze wyslać 2 zgloszenia osobno ale moge zaplacić 55 euro za obydwie razem , bo chyba tak jest prawda ? W sobotę są wystawy klubowe ale moja rasa podlega chyba pod normalna wystawe ? Mogę wyslać zgloszenie faxem na polskim druku ?
-
U moich okres plodnosci trwa okolo tygodnia .
-
My po wymazie jechaliśmy do Czech , suka nie byla plodna - dla mnie to nic nie warte .
-
Ja swego czasu zrobiłam niezlą trase po Czechach , bo pani doktor stwierdzila ze suka szczytuje i natychmiast mamy jechać . Suka nie dała , gryzła więc myśleliśmy ,ze partner jej nie odpowiada , pojechalismy do drugiego i to samo . W sumie 2 dni urlopu , setki kilometrów i nic z tego . suka pokryła sie po tygodniu . Teraz juz nie wierze w badania tylko mam inny sposób . Moja kumpelka ma psa , samca i ja jeżdże do niej. Pies ma " pas cnoty " i jest na smyczy , suka również . Jak widze ,ze nadstawia się i piszczy do samca czas jechać . Bywa tez że według mnie jest gotowa a kiedy jedziemy do kumpelki ona i owszem tylek nadstawia ale zaraz odskakuje . Kiedy zaczyna nachalnie się nadstawiać - jedziemy . Jak dotąd nigdy nie bylo kuchy .
-
A moze byłaby taka mozliwosc ,zeby do granicy dojechać swoim autkiem , potem przejść granicę na piechotkę i w tej miejscowości moze bedzie kursował jakiś ichniejszy autobus do Kaliningradu .
-
My się wybieramy z terierką tybetańską , jedziemy z Poznania , nocujemy w Warszawie , jeśli ktoś jedzie z Warszawy to mozemy jechać razem - zawsze w kilka aut rażniej - my jedziemy tam pierwszy raz w życiu i szczerze mam strach ,ze pobłądzimy i że nie wypełnię prawidlowo zgloszeń bo chcemy na obydwie wystawy . Bursztynki ty tez zglaszasz na obydwie ? Macie jakieś spanie zalatwione ?
-
Ja miałam chęc jechać na tę wystawę ale nie wiem czy nie zdecydujemy się na Palangę , bo to jednak krajówka i nie bardzo orientuję sie czy może się liczyć do intera . Też chcieliśmy połaczyć ze zwiedzaniem miasta .
-
Asiu wystawiaj Dandiego aż zrobisz mu reproduktora a potem zetnij wlos jak chcesz .