-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2007
[quote name='dorotal']I - terrier tybetanski II - cavalier III - pudel bialy[/quote] teriery tybetańskie gorą :multi:. Gratulacje dla p.Ani -
Na jakiej hali jestescie bo my na 5 ring nr 35 .
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2007
Hala nr 5 sobota nr 4029 , ring 35 , wchodzimy po 13 . -
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2007
[quote name='ewka i haker']fajnie macie my mamy pokaz w 3A musze zrobic sobie spis ludzi ktorzy w jakich halach bede i jak rozpoznac jesli mozecie to piszcie gdzie jestescie w jakij hali i jak was rozpoznac musze zaczac robic spis:evil_lol:[/quote] Ja bede w piatce i też szkoliłam psa na Woli wiec moze sie znamy ? -
A czy ktos wie jak mozna zalatwic to pozwolenie od wladz na przewoz szczeniaka bez wscieklizny ? Jezeli jest taka opcja to pewnie mozna z niej skorzystac inaczej nie pisaliby o niej [URL]http://www.amb-norwegia.pl/tourism/catsanddogs/catsanddogs.htm[/URL] ( tekst pod Uwaga ). Wtedy szczenie wjechaloby ze szczepieniami zgodnymi z wiekiem a reszte konczyloby na miejscu .
-
Będziesz na wystawie w Poznaniu ? Toyki sa na tej samej hali co teriery tybetańskie więc moze -jesli bedziesz - porozmawiamy .
-
A ja zamówiłam i czekam na sunię . Te w Łodzi to byly polskie czy rosyjskie ? A Ty gdzie kupilas maleństwo ?
-
[quote name='Viris']Hahaha boski nick. Aż się wystraszyłam że moi staruszkowie mnie dopadli na forum:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Nigdy nie znasz dnia ani godziny :cool3: [quote name='nessie00']Myślicie,że przedłużą termin? Czy jeśli wyślę jutro pocztą, to będzie się liczyc data stempla? Trochę miałam zawirowań ostatnio, nie dałam rady wcześniej wysłac...[/quote] Zamiast poczta nie lepiej faxem ?
-
Teriery tybetańskie tez sie wybieraja . Zgłoszenie wyslalismy faxem na oryginalnym druku z Wloclawka i niestety przeszlo zupelnie czarne - kolor zgłoszenia jest nieodpowiedni do przesyłania ta drogą . Dobrze ze nie wyslałam na ostatnia chwile i czas byl na uzupełnienie danych mailem.
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2007
[quote name='Julix']O bede tez przezmierowskie psiaki :) Fibi mialam okazje poznac no i PB rowniez - sliczniochy :)[/quote] Jak byśmy mogły ominąc taką wystawę !Dzięki za miłe słowo . -
a u nas zrobilo sie wesoło - 20 września na swiat przyszło 8 terierów tybetańskich - 5 suczek i 3 pieski . [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4125/img6961uh8.jpg[/IMG] Ile szczeniąt przecietnie rodzą hawańczyki ?
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2007
Ja mam ocene przed drugą i mam zamiar dojechac kolo 11 . nic sie nie martw , zawsze wpuszczają bez problemu później . -
Weszliscie na teren wystawy - udalo sie ?
-
Sobolowe ? Gdzie można obejrzeć zdjecie toyka takiego koloru ?
-
[quote name='bursztynki'] [URL]http://img162.imageshack.us/img162/4089/img1685ar9cl1.jpg[/URL] To moje hawańczyki Bady(czarny ma 8 mies) i mała Cindy :lol: Ucze się wklejać fotki:razz: :-([/quote] Spójrzcie na to podobieństwo [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4075/img5940bc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1609/img4672vp4.jpg[/IMG] Prawie jak rodzeństwo
-
[quote name='piotrjan']Ponawiam prośbę o stawkę siberian husky .[/quote] Jest ich 13 sztuk . Jaka pleć i stawka cię interesuje bo nie chce mi się przepisywać 1.5 strony .
-
[quote name='bursztynki']Ładny hawan ,czy był tylko jeden??[/quote] Na fotkach są 2 rózne hawańczyki- jeden czarno drugo brazowo- bialy .W sumie mialo ich być 10 według katalogu ale ja widzialam tylko te 2 .niestety nie moglam czekac na ich ocenę bo ich ring byl daleko od mojego a czas wejscia mieliśmy podobny . Rozmawialam tylko chwilkę z wlascicielką pierwszego tego czarno -białego i poszłam do siebie .
-
Toyki na wystawie w Palandze - Litwa [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1387/img5846zq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/584/img5848up0.jpg[/IMG] Zakochalam się . Obecnie jest miot na Litwie . Cena szczeniecia 1000 euro .
-
Hawańczyki na wystawie w Palandze - Litwa [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6855/img5798ta7.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1615/img5800ei5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agappe']nikt jeszcze nie wrócił???? jak ktoś juz dotrze do domku to bardzo prosze o stawke AKIT (AKITA-INU) + sędziego, który miał je oceniać.. pewnie nie bedzie tych piesków wiecej niż 5[/quote] Były 2 sztuki Cugecuru Osidori Avesta - piesek w juniorach Hanayuki- suczka w otwartej ocenial Jaroslav Matias
-
2 dni przed wystawą mąż miał wypadek , naprawa w 24 godziny , strach w oczach i pojechalismy . Ogólnie deszczowo i w pierwszym dniu wietrznie . Fibi zdobyla 2x cac , 2x res.cacib . Konkurencja - rewelacja - warto bylo stanąc z nimi w szranki .Auto odmówiło posluszeństwa dopiero na autostradzie do Poznania . Dzisiaj znowu jedzie do mechanika .
-
Były jakieś teriery tybetańskie ? Wszystkim serdecznie gratulujemy .
-
Małgosiu bardzo dziękuje . Szkoda ze nie podali rozpiski ilosciowej w poszczególnych klasach .
-
Komu jeszcze należala się doskonała i jakie jeszcze były tt ?
-
Niestety nie otwiera mi się ich strona . mozecie mi sprawdzić teriery tybetańskie , ile ich jest i o których godzinach wchodzą w te 2 dni . Z góry bardzo dziękuje .