Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. To tak troszkę nie na temat w porodówce . Jedziemy do Katowic
  2. I tu się zgodzę . Ja przy odchowie szczeniąt korzystam z rad pewnych mnichów którzy napisali rewelacyjna książke o hodowli owczarków . Nie kazdy zdaje sobie sprawę z tego np że wynosząc oseska na 3 minuty do zimnego pomieszczenia a potem przytulajac go do swojej szyi buduje sie już wtedy nierozerwalna więź i zaufanie do czlowieka . Piesek już wtedy uczy się że sytuację stresowa ( obnizenie temperatury ciała ) wspaniale można odreagować przy ciepłym czlowieku . Instynktowne przytulenie sie do szyi , czucie tętna czlowieka uczy psiaczka zaufania do człowieka . Na wykonanie tego ćwiczenia wyznaczony jest dokładny wiek szczeniecia . To tak tylko a' propos wpływu hodowcy w kształtowanie późniejszych relacji pies- czlowiek . Nie wystarczy zmieniać gazety w kojcu i postawić michę , czasami podstawowe błedy ( np źle podnoszone szczenię ) moze zaważyć na całym dalszym życiu psa .
  3. Fakt wygąda to podejrzanie .
  4. planuje nawet mam już wybranego narzeczonego , tylko musi zaliczyć jeszcze jedna wystawę żeby miał uprawnienia . Jest już championem Polski . Meisunia na razie za mloda , więc teraz tylko bawi się , rozrabia a w czasie wolnym jedzie polansować się na wystawach .
  5. zresztą tak będzie prosciej [IMG]http://i48.tinypic.com/2ey9jwj.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2epu82q.jpg[/IMG]
  6. Kasiu spójrz na środkowe zdjęcie . Ta większa okrągła czarna plama to są wody płodowe .Wewnatrz tej czarnej plamy jest jasny kształt - to płód . Jak się przyjrzysz to zobaczysz otwartą mordkę i czarne oko .
  7. zaczynam powoli myśleć o ogloszeniach dla Fibusiowych dzieci i przy okazji wertowania stron z ogłoszeniami natknęłam się na takie . Ktoś wie moze co to za psiak ? Ogłoszenie co najmniej dziwne , jakby ktoś przepuscił przez elektronicznego tłumacza zagraniczny tekst . [url]http://www.ojej.pl/702210/Aleksandr%C3%B3w%20Kujawski-Terier-tybeta%C5%84ski-na-sprzeda%C5%BC.html[/url]
  8. no to jednak nie tak blisko mnie
  9. ja jestem spod Poznania , moze będzie mieszkała niedaleko
  10. To ja się już też pochwalę pierwszymi zdjątkami maluszków . Wczoraj byliśmy na drugim usg . [IMG]http://i47.tinypic.com/2vkxdgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2qlcqv5.jpg[/IMG] Tak jak Mrówa pisała , stan liczbowy zmienił się a minął tylko tydzień od poprzedniego badania .
  11. Grażynko ślicznie dziękujemy za gratulacje :loveu:
  12. pierwsze fotki dzieciątek Fibusi [IMG]http://i47.tinypic.com/vqqidy.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/wwb69d.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2qixog0.jpg[/IMG]
  13. A próbowaliscie uwiazywać ją na noc przy swoim legowisku ? Sterylka u nas kosztuje też pewnie z 400 zł , zalzy w jakiej klinice . Za koteczke rodzice płacili 180 zl Daj znać co załatwiliscie .
  14. Ja znam niewielu przedstawicieli " czystych " Lamlehów ale te które poznałam osobiście , zachwycaja swoim charakterem . Witaj ponownie Geniu :loveu:
  15. a to ma być domek stały ?
  16. jaki pychol uśmiechniety , aż serce rośnie .Oby tylko zdrowa była
  17. Ubocze na tej fotce jest Bianca ?
  18. matko zupełnie jak moja Meisi spójrzcie na mój banerek
  19. Bardzo dużo pracy włożyłaś Asiu w to aby nam przybliżyć ten temat . Bardzo dziękujemy :multi:. Dowiedzielismy sie dzięki temu wielu ciekawych rzeczy . Liczę na ciąg dalszy . :loveu:
  20. Matko jaki przystojniak
  21. Ciekawe czy sa mozliwe różnice w wynikach po przebadaniu psa z markeru czy bezpośrednio z genu .
  22. thank you very much
×
×
  • Create New...