-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Udało mi się przełożyć wiytę na późniejszą godzinę... [B][COLOR=#ff0000]Czyli teraz szukamy transportu do lecznicy na godzinę 17:00.[/COLOR][/B] -
Tak, Kingo, masz rację, ale skoro doktor zasugerował taką godzinę mówiąc, ze specjanie wcześniej przyjedzie, to głupio było odmówić... Jedak zadzwoniłam przed chwilą do dr. Niziołka z prośbą o przełożenie wizyty na późniejszą godzinę i okazało się, że zwolniło się "miejsce" i udało się przełożyć na godzinę[B] 17:00[/B] :multi: [COLOR=red][B]Czyli teraz szukamy transportu do lecznicy na godzinę 17:00[/B][/COLOR]
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#ff0000]Przypominam, że jutro o godz 12 Mirulka ma wizytę u dr. Niziołka, a my nie mamy transportu :placz: Czy ktoś mógły pomóc?[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego (dokładnie Potocka róg Korkowej) i z powrotem.[/B][/COLOR] -
[COLOR=red][B]Przypominam, że jutro o godz 12 Mirulka ma wizytę u dr. Niziołka, a my nie mamy transportu :placz: [/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Czy ktoś mógły pomóc?[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego (dokładnie Potocka róg Korkowej) i z powrotem.[/B][/COLOR]
-
[SIZE=3][COLOR=red][B]Pilnie potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego i z powrotem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Na środę 30 sierpnia na godzinę 12, 12:15 Mirulka z chorym serduszkiem jest umówiona z dr. Niziołkiem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Bardzo prosimy o pomoc w transporcie.[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Mirulka na zaklepaną wizytę u dr. Niziołka w najbliższą środę, 30 sierpnia o godzinie 12, 12:15. Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego do lecznicy. -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Magdarynka replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Wznowiłam [URL="http://www.allegro.pl/item123869179_chojrak_potrzebuje_domu_.html"][COLOR=blue]aukcję[/COLOR][/URL] Chojraka. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Scenke pt: "to sie polozyla i ciagnela w druga strone" znam bardzo dobrze niestety... Na początku robiła tak, gdy wychodziłam z nią na spacery. Najpierw przy wychodzeniu z mieszkania, potem kilka kroków przed windą i zaraz po wyjściu z windy. Co dziwne - samej windy się nie bała. Ponieważ musiałam z nią wychodzić na spacery, to w momentach, gdy mi tak "przywierała" do podłogi, brałam ją pod pachę. Nie chciałam rezygnować i wracać do domu, by nie wzmagać w niej tego paraliżującego ją strachu. Po kilku spacerach, gdy się przekonała, że jednak nie wychodzimy po to, bym ją gdzieś zostawiła, tylko po spacerze wracamy do domu - problem "przywierania" do podłogi zniknął. Teraz może być podobna sytuacja i samochód kojarzy się jej z tym, że znów gdzieś ją wywiozą. W sumie chyba w ciągu 2 tygodni to jej czwarte miejsce pobytu... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Ok, w takim razie będę dzwonić w poniedziałek od rana i postaram się załatwić wizytę w najbliższą środę, ale nie mogę obiecać, że się uda... Będę próbować... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Acha, u mnie szczeknęła raz..., gdy zobaczyła swoje odbicie w lustrze :evil_lol: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Na mojego prawie 16-to letniego syna reagowała normalnie. Fakt, spała wyłącznie w moim pokoju, żadne psie łózeczka ją nie interesowały, ale na mojego syna nigdy nie warknęła, ani nie pokazała zębów. Bardzo chętnie dawała mu się głaskać. Gdy się już trochę oswoiła, chodziła do jego pokoju i obserwowała królika... Wtedy też często ją głaskał i również nie było ze strony Neli żadnych sprzeciwów. Raz poszliśmy z psami do moich rodziców, którzy mieszkają niedaleko nas. Mojego ojca również traktowała normalnie i dawała się głaskać. Może zbyt wiele zmian w zbyt krótkim czasie i Nela jest trochę ogłupiała...? -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Felu, a chcesz już w tą środę, 30 sierpnia ją pokazać dr. Niziołkowi? Po niedzieli mam do niego dzwonić i nie wiem, czy uda sie już na najbliższą środę umówić na wizytę... -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
Magdarynka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Opisy + kontakt poprosze to wystawię psiaki na aukcjach. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Oj nie, byle nie "Buraczka" :evil_lol: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Ja bardzo przepraszam, ale co jest złego w imieniu Nela, hę? Sunia jest arystokratyczna, to imię też, więc...[/quote] Absolutnie nic :) Często nowi właściciele dają nowe imię, ale nie zawsze. Ja swojemu zmieniłam. A jak zrobi Hanka to już zależy od jej fantazji :) -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']Imie ma dopiero dwa tygodnie, więc pełna dowolność w wyborze.[/quote] Przyznam się szczerze, ze gdy była u mnie to rzadko używałam jej imienia, więc nawet jeśli przez ten tydzień wołano do niej Nela to i tak się chyba jeszcze nie zdążyła przyzwyczaić :) -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Nela znalazła taki wspaniały domek :multi: Hanka, zazdroszę Ci, bo to wspaniała suczka :loveu: Wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia :cunao: -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Biedactwo...:-( -
Aj... to nie doczytałam, że wyślizgnęła się z obroży... W takim razie rzeczywiście albo szeleczki, albo obroża zaciskowa. A smycz automatyczna to genialny wynalazek. Całkiem niedawno taką kupiłam dla Chestera, bo przez wiele lat była do takiego wynalazku zrażona... Powód był prosty - wiele lat temu kupiłam taką smycz, ale to był jakiś koszmar... Teraz te smycze są zupełnie inne. Ja kupiłam automatyczną smycz Flexi na allegro za połowę ceny. Trafiłam akurat na likwidację sklepu :) I oczywiście bardzo się cieszę, że dziewczynka ma już identyfikatorek :multi:
-
rooda, ale masz wspaniałą i mądrą suczkę :loveu: A identyfikatorek już ma przy obróżce? [SIZE=1](tak, wiem, nudna już jestem, ale jeśli ma identyfikatorek, a nie trafiłaby do domu, to byłyby większe szanse, ze się znajdzie... Jeśli nie ma, to chyba sama jej kupię...)[/SIZE]
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Magdarynka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Śliczna "wakacyjna" dziewczynka :loveu: Trzymamy :kciuki: za dobry domek.