-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
"Mój" kochany pięknotek :loveu: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że Mikrusek dochodzi do siebie :multi: Oby tak dalej mały twardzielu :thumbs: -
[quote name='razdwatrzy']Jako ze nadal zamierzam przyjechać do schroniska, mam pytanie, czy przyda wam się np. Pyoctanina 3% taka fioletowa (to jest na rany) data ważności 08/2007 i Fungidermin ( maść przeciwgrzybicza) termin 05/2007. mój owczarek jakiś czas temu nieco mi chorował i mam pewne rzeczy w tym stylu, chociażby np bandaże i strzykawki, to też może się przydać cio ?[/quote] Myślę, że w schronisku wszystko się przyda :) Dzięki :)
-
Oto Leon [IMG]http://img447.imageshack.us/img447/844/klusio5ul5.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/zdjecia-049.jpg[/IMG] wątek Leona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24127[/URL] Tak wyglądał na początku kwietnia tego roku: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2659/030420061400fh.jpg[/IMG]
-
Czy ktoś wybiera się w tym tygodniu do schronu? Trzeba zacząć leczyć Zirę... Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30735[/URL] Czy ktoś mógłby pomóc przetransportować piękną księżniczkę do Warszawy...? Jeśli się znajdzie kawałek miejsca w autku, to ja chętnie pojadę... Guz sobie rośnie... Rośnie dość szybko... Trzeba ratować suczkę... :placz:
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Mały Mikrusku, Ty nam nie rób takich numerów kochany i nie choruj :mad: Masz wspaniały domek, więc się nim ciesz i nie kaszl na swoją Panią. Zdrowiej szybciutko i nie zaglądaj do miski Ryszarda! :loveu: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Od p.Joanny, która zastanawiała się nad aodpcją Sofii dostałam 100zł i z góry założyłam, że będą dla Mikruska, tak więc jutro opłacę jego dług, a 10zł przejdzie na Łapkę.[/quote] Esperanza:Rose: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
:klacz: Ronja, dziękujemy też "ktosiowi" :Rose: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Czy Mikrusek dogadał się z Ryszardem? :cool3: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='beam6']Melduję posłusznie, że wszystko w porządku :) Mikrusowi się chyba podoba ?:) Ryszard udaje, że nic się w domu nie zmieniło :lol: Zapoznali się ale "z dużą dozą nieśmiałości" Jutro tez jest dzień i będzie następny meldunek.[/quote] Kochane maleństwo :loveu: Ronja, zdejmujemy Mikrusowe ogłoszenia :cool3: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
A Mikrusek jest już w drodze do swojego domku :multi: (:placz: ) -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
To jeszcze pożegnalna sesja zdjęciowa :cool3: [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/21.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/22.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/23.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/24.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/25.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/26.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/27.jpg[/IMG] -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']o i siusia po męsku, przy mnie nóżki nie podnosił:evil_lol:[/quote] Może się wstydził? :evil_lol: On we wszystkim naśladuje Chestera. Dziś pójdzie do domu, gdzie są dwa koty. Jak za tydzień zacznie miauczeć to się nie zdziwię :laugh2_2: -
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[I]"Sikam..."[/I] :evil_lol: [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/16.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/17.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/18.jpg[/IMG] Psi zaprzęg ;) [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/19.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/20.jpg[/IMG] -
Dostałam wczoraj maila od Ronji, z prośbą o poprawienie i udostępnienie plakatu pogryzionego psa... Ponieważ nie wiem, gdzie wrzucić ten plakat, to wrzucam go tu... Jeśli psiak ma swój wątek, to można skopiować link i wrzucić do jego wątku. [URL]http://magdarynka.sitm.pl/dogomania/ogloszenie_o_pogryzionym_psie.doc[/URL]