Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. "Mój" kochany pięknotek :loveu:
  2. Jak dobrze, że Mikrusek dochodzi do siebie :multi: Oby tak dalej mały twardzielu :thumbs:
  3. [quote name='razdwatrzy']Jako ze nadal zamierzam przyjechać do schroniska, mam pytanie, czy przyda wam się np. Pyoctanina 3% taka fioletowa (to jest na rany) data ważności 08/2007 i Fungidermin ( maść przeciwgrzybicza) termin 05/2007. mój owczarek jakiś czas temu nieco mi chorował i mam pewne rzeczy w tym stylu, chociażby np bandaże i strzykawki, to też może się przydać cio ?[/quote] Myślę, że w schronisku wszystko się przyda :) Dzięki :)
  4. Oto Leon [IMG]http://img447.imageshack.us/img447/844/klusio5ul5.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.photobucket.com/albums/b156/Lara_Melon/zdjecia-049.jpg[/IMG] wątek Leona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24127[/URL] Tak wyglądał na początku kwietnia tego roku: [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2659/030420061400fh.jpg[/IMG]
  5. Obyś miała rację... Ale bez względu na to co to jest, trzeba jej pomóc...
  6. Czy ktoś wybiera się w tym tygodniu do schronu? Trzeba zacząć leczyć Zirę... Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30735[/URL] Czy ktoś mógłby pomóc przetransportować piękną księżniczkę do Warszawy...? Jeśli się znajdzie kawałek miejsca w autku, to ja chętnie pojadę... Guz sobie rośnie... Rośnie dość szybko... Trzeba ratować suczkę... :placz:
  7. Mały Mikrusku, Ty nam nie rób takich numerów kochany i nie choruj :mad: Masz wspaniały domek, więc się nim ciesz i nie kaszl na swoją Panią. Zdrowiej szybciutko i nie zaglądaj do miski Ryszarda! :loveu:
  8. A może Łapkę skonsultować z ciotką rybon? Ciotka chyba jest chirurgiem...
  9. [quote name='esperanza']Od p.Joanny, która zastanawiała się nad aodpcją Sofii dostałam 100zł i z góry założyłam, że będą dla Mikruska, tak więc jutro opłacę jego dług, a 10zł przejdzie na Łapkę.[/quote] Esperanza:Rose:
  10. Lokalizacja pliku: http://magdarynka.sitm.pl/dogomania/lapka.jpg
  11. :klacz: Ronja, dziękujemy też "ktosiowi" :Rose:
  12. Czy Mikrusek dogadał się z Ryszardem? :cool3:
  13. O ile dobrze pamiętam, to Mopcia jakiś czas temu dostała surowicę. Było to wtedy, gdy w schronisku była Esperanza, chyba 2 września...
  14. [quote name='beam6']Melduję posłusznie, że wszystko w porządku :) Mikrusowi się chyba podoba ?:) Ryszard udaje, że nic się w domu nie zmieniło :lol: Zapoznali się ale "z dużą dozą nieśmiałości" Jutro tez jest dzień i będzie następny meldunek.[/quote] Kochane maleństwo :loveu: Ronja, zdejmujemy Mikrusowe ogłoszenia :cool3:
  15. Może trochę głupie pytanie... Czy wiecie chociaż mniej więcej, o której będziecie wracać jutro ze schronu?
  16. A Mikrusek jest już w drodze do swojego domku :multi: (:placz: )
  17. To jeszcze pożegnalna sesja zdjęciowa :cool3: [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/21.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/22.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/23.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/24.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/25.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/26.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/27.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Maćka']Magdarynko możesz mi podać nr. tel ??[/quote] Poszło na priv :)
  19. [quote name='ronja']o i siusia po męsku, przy mnie nóżki nie podnosił:evil_lol:[/quote] Może się wstydził? :evil_lol: On we wszystkim naśladuje Chestera. Dziś pójdzie do domu, gdzie są dwa koty. Jak za tydzień zacznie miauczeć to się nie zdziwię :laugh2_2:
  20. Mogę czekać na Was z karmą przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i Okopowej (wysoki budynek z Bankiem Ochrony Środowiska i Pizzą Hut na dole). Tylko puście sygnał, kiedy mam zejść. Ronja ma mój numer, jeśli ktoś jeszcze chce, to podam na priv :)
  21. [I]"Sikam..."[/I] :evil_lol: [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/16.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/17.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/18.jpg[/IMG] Psi zaprzęg ;) [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/19.jpg[/IMG] [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/miki/20.jpg[/IMG]
  22. Dostałam wczoraj maila od Ronji, z prośbą o poprawienie i udostępnienie plakatu pogryzionego psa... Ponieważ nie wiem, gdzie wrzucić ten plakat, to wrzucam go tu... Jeśli psiak ma swój wątek, to można skopiować link i wrzucić do jego wątku. [URL]http://magdarynka.sitm.pl/dogomania/ogloszenie_o_pogryzionym_psie.doc[/URL]
  23. Lara, niech wezmą Zośkę :cool3: A jeśli byłaby za duża, to może Zirę? Wątek Ziry: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30735[/URL]
  24. Czy po wizycie w schronisku mogłybyście do mnie podjechać? Mieszkam w okolicach lecznicy na Żytniej. Dziś oddaję Mikrusa, a czytałam, że Maćka bierze szczeniaka. Chętnie oddam maluszkowi Mikrusową karmę. To Eukanuba dla szczeniąt, więc będzie w sam raz :)
×
×
  • Create New...