Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Lodówki: [URL]http://www.allegro.pl/item126624441_lodowka_turystyczna_12v_220v_nowa_15l_wyprzedaz.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item126541690_doskonala_lodowka_turystyczna_16_litrow_12v_220.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item125535339_agd2000_com_pl_lodowka_samochodowa_cb210_12v_220v.html[/URL]
  2. No właśnie domku nie ma... Nawet tymczasowego...:-( A trzeba zmieniać opatrunek na łapie, by nie zapaskudził, bo całe leczenie pójdzie jak psu pod ogon...:shake:
  3. Dzwoniłam na Tatarkiewicza. Nasz królewicz dostanie dziś ostatni raz antybiotyk i można go zabierać. Ma zapakowaną łapkę i trzeba mu zmieniać opatrunek, ale nie ma tam niczym smarowane. Opatrunek jest po to, by nie brudził tej łapki. Zostanie też dziś odpchlony.
  4. W nocy skończyła się aukcja, ale widzę, że dalej Toffik nie ma domu, więc znów wystawię...
  5. A Chojrak dalej bez domku...? :-( W takim razie znów wznowię aukcję, bo skończyła się w nocy...
  6. Skoro był zasmarkany, to pewnie nosówka...:shake: :-(
  7. We czwartek nic nie wskazywało, że coś mu dolega... Może to te kości od kurczaka..?
  8. Igusia, czy ten psiak, który umarł przy Was, to ten z fotki [URL="http://magdarynka.sitm.pl/schronisko-ostrow/ostrow%20049.jpg"][COLOR=blue][B]49[/B][/COLOR][/URL] i [URL="http://magdarynka.sitm.pl/schronisko-ostrow/ostrow%20050.jpg"][COLOR=blue][B]50[/B][/COLOR][/URL] ?
  9. [quote name='Igusia']Dziewczyny czy jak by ktoras jechala do schronu w tym tygodniu, mogla by zobaczyc co z lapka tej psinki jest?.Moze ktos fachowiej spojrzy na to... W kazdym razie psinka zostawia mokre plamy bo z tej lapki cieknie...[/quote] Ojoj... to aż tak źle z tą łapiną? :-( Gdy byłam w schronisku to nie wchodziłam do kojców...
  10. [quote name='AśkaK'][B]PS.Ja po raz ostatni pytam, proszę odpowiedzcie - czy mamy sunię o imieniu Psotka?[/B] Na stronie schroniska nie znalazlam takiej, a w nowych psiakach się nie orientuję. Od paru dni próbuję dojść, o jakiego psa chodzi pewnej osobie z dogo i ni w ząb nie możemy się dogadać. A dziewczyna mogłaby psinę zabrać na tymczas do Niemiec i tam szukać jej domu, oferuje pokrycie kosztów paszportu, chipa i szczepień.[/quote] Jedyna Psotka, jaka przychodzi mi do głowy jest w pilnych adopcjach na stronie psiaków z Józefowa. W tym dziale akurat znajdują się psiaki nie tylko z Józefowa. Może o tą Psotkę chodzi? Jeśli tak, to są tam podane numery telefonów. [URL]http://psy-warszawa.pl/pilne.htm[/URL] Drugi psiak od góry.
  11. [quote name='rooda'][FONT=Georgia]A jak czuje się samotna, to pożera sznurówki. I tak do końca nie wiadomo, czy z żalu, czy ze złośliwości;) .[/FONT][/quote] [FONT=Georgia]A może z nudów? W chwilach samotności zostaw jej np suszone ucho. To chyba lepsze od sznurówek :)[/FONT] [quote name='rooda'] [FONT=Georgia][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7806/20060907010uu2.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Georgia][IMG]http://img422.imageshack.us/img422/5650/20060908005mm8.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Georgia]Czy Wy też widzicie ten uśmiech? czy tylko mi się zdaje?:eviltong: [/FONT] [FONT=Georgia]Acha, uszy niestety nie zawsze stoją. W mieście na spacerach, nie czuje się jednak jeszcze komfortowo niestety.:-([/FONT][/quote] Jaki ma ładny identyfikatorek :) A do spacerów w mieście się przyzwyczai. I tak w dość krótkim czasie zrobiła ogromne postępy :)
  12. Tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30516[/URL] szukają małego psiaka, więc zgłosiłam Mikrusa. Może los się do niego uśmiechnie...?
  13. Tak, pasta odrobaczająca jest w szafie. Jest też parafina. 2 buteleczki. Ważne, by podano również parafinę po odrobaczaniu, bo przy takim zarobaczeniu jest duże ryzyko zatkania przewodu pokarmowego.
  14. Założyłam wątek czarnej księżniczce :loveu: Zagladajcie tam czasem... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30735[/URL]
  15. To ja jeszcze dorzucę a24 (aukcja na stronie głównej): [URL]http://my.aukcje24.pl/accdb/viewitem.asp?AuctionNr=27762690[/URL]
  16. Bannerek Mikruska [IMG]http://magdarynka.sitm.pl/ostrow/m.jpg[/IMG] Lokalizacja pliku: [URL]http://magdarynka.sitm.pl/ostrow/m.jpg[/URL]
  17. Potrafisz połaczyć przyjemne z pozytecznym :evil_lol:
  18. Ronja, Mikrus jest już na aukcjach?
  19. Niestety dziś również nie udało się załatwić Rossovetu... :roll: :shake: :flaming:
  20. Ronja, nie ma za co :) Wracając do prezentacji, to dziękuję za wszystkie miłe słowa i dodam jeszcze, ze podkład muzyczny stanowi mało znany utwór Nine Inch Nails "Leaving Hope", czyli tłumacząc na polski "Porzucona nadzieja"...
  21. U Lary kiedyś był Royal dla maluchów, który dostałam dla Tolci i Werci i który oddałam potem liskom. Może Larze jeszcze coś zostało...?
  22. Sms od Ronji:"[SIZE=2]Magdarynko, Leon wrocil sam,przelazl dziura w plocie przez ogrodek balkonowy.Agaty corka dzwonila.Jest caly i zdrowy.Uff" [/SIZE]
  23. News z ostatniej chwili... [SIZE=5][COLOR=red]Leon wrócił![/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='Owieczka']Magdarynko jesteś wielka !! ;)[/quote] No mam parę kilo nadwagi, ale żeby od razu "wielka" ;) :evil_lol:
  25. Owieczko, ale nie rozsyłaj samej prezentacji, tylko linka do niej, bo Cię ludzie zlinczują, gdy zechcesz im przesłać 20 MB maila...
×
×
  • Create New...