-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
No proszę, to nasz Leoś trafił do schroniska w Łodzi? [URL="http://allegro.pl/item120247985_pieniadze_na_dokarmianie_psow.html"]http://allegro.pl/item120247985_pieniadze_na_dokarmianie_psow.html[/URL] :mad: Szlag by trafił tych oszustów... Więcej w tym wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29181"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29181[/URL]
-
Nie martw się, dobrze będzie :) Choć sama się bałam w kwietniu, gdy ciachałam Chestera :) Jeśli nie masz "na oku" dobrej lecznicy mogę polecić Ci "moją". Bardzo dobrze zajmują się zwierzakami i po zabiegach oddają już całkowiecie wybudzone z narkozy. Idę spać, bo jutro mam sporo roboty... Kacha, kolorowych snów o Leonku Ci życzę :)
-
[quote name='kacha_wawa']To obie pójdziemy do piekła ;) Moj TZ prawie cały czas we Wrocku przebywa, bo tam ma pracę ;) Ale jestem zdecydowana, już nie mogę, Leoś mnie zabił :) Pokochałam Go i jak nie wypali z domkiem stałym to poproszę o tymczas, czy Ciotki się zgodzą????[/quote] Oj, Kacha, skoro on cały czas poza domem, to zawsze możesz mu powiedzieć, że chcesz mieć jakiegoś faceta na stałe w domu :evil_lol: ;)
-
Jeszcze jedno, tym razem z Suchej Beskidzkiej: [I]"Z chęcią przyjmę lub tanio kupię pieska z Wadowic i okolic. Najlepiej jeśli piesek będzie młody. [B][email protected][/B]"[/I]
-
[quote name='ronja']niestety, to już nieaktualne:-([/quote] cholera... No nic, szukamy dalej... Znalazłam takie ogłoszenie zamieszczone 5 sierpnia: [I]"Witam !!chetnie kupie szczenię owczarka niemieckiego(krótko włosego)bez rodowodu i za rozsądną cene. W pobliżu Opola jeśli była by możliwość dowiezienia i przesłania zdjęc e-mailem [B][email protected][/B] Z góry dziekuje i pozdrawiam!!!"[/I] Może ktoś wysłałby opis + fotki Leona, a ja idę dalej szukać...
-
7-tygodniowa Bercia już w nowym domku :):):)
Magdarynka replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kacha, czemu musisz ją izolować od Tigry? Półtora tygodnia temu "wydałam" mała Tolę, którą też odrobaczałam, ale nie izolowałam jej od Chestera. Za odrobaczenie kluseczki Pyrantellum w lecznicy zapłaciłam 5,60 zł. Koszt badania przy pierwszym odrobaczaniu (pierwsza jej wizyta w lecznicy) zapłaciłam 20 zł. Zanim zaszczepisz Bertę musisz ją odrobaczyć i to pewnie kilka razy w odstępach co 10 dni. Może zanim zdążysz ją zaszczepić znajdzie się już dla niej domek :)