Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Udało mi się przełożyć wiytę na późniejszą godzinę... [B][COLOR=#ff0000]Czyli teraz szukamy transportu do lecznicy na godzinę 17:00.[/COLOR][/B]
  2. Tak, Kingo, masz rację, ale skoro doktor zasugerował taką godzinę mówiąc, ze specjanie wcześniej przyjedzie, to głupio było odmówić... Jedak zadzwoniłam przed chwilą do dr. Niziołka z prośbą o przełożenie wizyty na późniejszą godzinę i okazało się, że zwolniło się "miejsce" i udało się przełożyć na godzinę[B] 17:00[/B] :multi: [COLOR=red][B]Czyli teraz szukamy transportu do lecznicy na godzinę 17:00[/B][/COLOR]
  3. [B][COLOR=#ff0000]Przypominam, że jutro o godz 12 Mirulka ma wizytę u dr. Niziołka, a my nie mamy transportu :placz: Czy ktoś mógły pomóc?[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego (dokładnie Potocka róg Korkowej) i z powrotem.[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=red][B]Przypominam, że jutro o godz 12 Mirulka ma wizytę u dr. Niziołka, a my nie mamy transportu :placz: [/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Czy ktoś mógły pomóc?[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego (dokładnie Potocka róg Korkowej) i z powrotem.[/B][/COLOR]
  5. [SIZE=3][COLOR=red][B]Pilnie potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego i z powrotem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Na środę 30 sierpnia na godzinę 12, 12:15 Mirulka z chorym serduszkiem jest umówiona z dr. Niziołkiem.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Bardzo prosimy o pomoc w transporcie.[/B][/COLOR][/SIZE]
  6. Mirulka na zaklepaną wizytę u dr. Niziołka w najbliższą środę, 30 sierpnia o godzinie 12, 12:15. Potrzebny transport z Legionowa do Marysina Wawerskiego do lecznicy.
  7. Chyba jeszcze nie wrócił... Nie dzwonił do mnie, a gdy ja dzwoniłam nikt nie odbierał... Ale mu nie odpuszczę i w końcu go "dorwę" :cool3:
  8. Wznowiłam [URL="http://www.allegro.pl/item123869177_toffi_psiak_w_stylu_rokokowej_sofy_.html"][COLOR=blue]aukcję[/COLOR][/URL] Toffika.
  9. Wznowiłam [URL="http://www.allegro.pl/item123869179_chojrak_potrzebuje_domu_.html"][COLOR=blue]aukcję[/COLOR][/URL] Chojraka.
  10. Scenke pt: "to sie polozyla i ciagnela w druga strone" znam bardzo dobrze niestety... Na początku robiła tak, gdy wychodziłam z nią na spacery. Najpierw przy wychodzeniu z mieszkania, potem kilka kroków przed windą i zaraz po wyjściu z windy. Co dziwne - samej windy się nie bała. Ponieważ musiałam z nią wychodzić na spacery, to w momentach, gdy mi tak "przywierała" do podłogi, brałam ją pod pachę. Nie chciałam rezygnować i wracać do domu, by nie wzmagać w niej tego paraliżującego ją strachu. Po kilku spacerach, gdy się przekonała, że jednak nie wychodzimy po to, bym ją gdzieś zostawiła, tylko po spacerze wracamy do domu - problem "przywierania" do podłogi zniknął. Teraz może być podobna sytuacja i samochód kojarzy się jej z tym, że znów gdzieś ją wywiozą. W sumie chyba w ciągu 2 tygodni to jej czwarte miejsce pobytu...
  11. Ok, w takim razie będę dzwonić w poniedziałek od rana i postaram się załatwić wizytę w najbliższą środę, ale nie mogę obiecać, że się uda... Będę próbować...
  12. Acha, u mnie szczeknęła raz..., gdy zobaczyła swoje odbicie w lustrze :evil_lol:
  13. Na mojego prawie 16-to letniego syna reagowała normalnie. Fakt, spała wyłącznie w moim pokoju, żadne psie łózeczka ją nie interesowały, ale na mojego syna nigdy nie warknęła, ani nie pokazała zębów. Bardzo chętnie dawała mu się głaskać. Gdy się już trochę oswoiła, chodziła do jego pokoju i obserwowała królika... Wtedy też często ją głaskał i również nie było ze strony Neli żadnych sprzeciwów. Raz poszliśmy z psami do moich rodziców, którzy mieszkają niedaleko nas. Mojego ojca również traktowała normalnie i dawała się głaskać. Może zbyt wiele zmian w zbyt krótkim czasie i Nela jest trochę ogłupiała...?
  14. Felu, a chcesz już w tą środę, 30 sierpnia ją pokazać dr. Niziołkowi? Po niedzieli mam do niego dzwonić i nie wiem, czy uda sie już na najbliższą środę umówić na wizytę...
  15. Opisy + kontakt poprosze to wystawię psiaki na aukcjach.
  16. Oj nie, byle nie "Buraczka" :evil_lol:
  17. [quote name='Neris']Ja bardzo przepraszam, ale co jest złego w imieniu Nela, hę? Sunia jest arystokratyczna, to imię też, więc...[/quote] Absolutnie nic :) Często nowi właściciele dają nowe imię, ale nie zawsze. Ja swojemu zmieniłam. A jak zrobi Hanka to już zależy od jej fantazji :)
  18. [quote name='Lulka']Imie ma dopiero dwa tygodnie, więc pełna dowolność w wyborze.[/quote] Przyznam się szczerze, ze gdy była u mnie to rzadko używałam jej imienia, więc nawet jeśli przez ten tydzień wołano do niej Nela to i tak się chyba jeszcze nie zdążyła przyzwyczaić :)
  19. Bardzo się cieszę, że Nela znalazła taki wspaniały domek :multi: Hanka, zazdroszę Ci, bo to wspaniała suczka :loveu: Wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia :cunao:
  20. Pozdrowienia od Fifci :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2081516#post2081516"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2081516#post2081516[/URL]
  21. Bardzo fajny pomysł z tą "laurką" :cool3: W razie czego też mogę takie coś zrobić :)
  22. Aj... to nie doczytałam, że wyślizgnęła się z obroży... W takim razie rzeczywiście albo szeleczki, albo obroża zaciskowa. A smycz automatyczna to genialny wynalazek. Całkiem niedawno taką kupiłam dla Chestera, bo przez wiele lat była do takiego wynalazku zrażona... Powód był prosty - wiele lat temu kupiłam taką smycz, ale to był jakiś koszmar... Teraz te smycze są zupełnie inne. Ja kupiłam automatyczną smycz Flexi na allegro za połowę ceny. Trafiłam akurat na likwidację sklepu :) I oczywiście bardzo się cieszę, że dziewczynka ma już identyfikatorek :multi:
  23. rooda, ale masz wspaniałą i mądrą suczkę :loveu: A identyfikatorek już ma przy obróżce? [SIZE=1](tak, wiem, nudna już jestem, ale jeśli ma identyfikatorek, a nie trafiłaby do domu, to byłyby większe szanse, ze się znajdzie... Jeśli nie ma, to chyba sama jej kupię...)[/SIZE]
  24. Śliczna "wakacyjna" dziewczynka :loveu: Trzymamy :kciuki: za dobry domek.
×
×
  • Create New...