Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Olena84'] Jesli cos sie znajdzie dla niego prosze o info na pw [B]cos[/B] dorzuce, tylko sama juz sie gubie w tych deklaracjach dlatego prosilabym o przypomnienie.[/QUOTE] [quote name='paulinken'] Dorzucę się na hotelik, jeśli będzie.[/QUOTE] [quote name='bea100']Jestem na zaproszenie. Czekam na to co cioteczki postanowicie. W razie skarpety- dołożę...(jakby dogo nie powiadomiło, wyślijcie mi cioteczki maila- jest w banerze hodowli) O mój Boże Kochany. Tu trzeba działać szybko.[/QUOTE] [quote name='bea100']Deklaruję [B]100zł- jednorazowo[/B] ale może na dobry początek (ale uwaga: wpłata możliwa do 25 marca bo potem będę poza wszystkim- szpital, operacja)[/QUOTE] [quote name='Mysza2']jestem na zaproszenie. Sałej deklaracji nie mogę dać:( W przyszłym miesiące [B]dorzucę się jednorazowo[/B], ale bardzo proszę o przypomnienie bo już się gubię. [/QUOTE] [quote name='edek']mogę dać [B]25 zł stałej[/B] :) od kwietnia. Proszę o konto :)[/QUOTE] [quote name='joana']jestem i ja; mogę dorzucić [B]jednorazowo z 50 zł[/B], jeśli zajdzie potrzeba; tylko na razie chyba nic nie zbieracie?[/QUOTE] [quote name='gadzia']wysle [B]30 zł[/B] tylko nie wiem na jakie konto[/QUOTE] Zebrałam chyba wszystkie deklaracje... Dziękuję Wam bardzo :Rose: [quote name='feliksik']jezu, tekst na pierwszej stronie mnie powalił - zrobię mu Onet[/QUOTE] Dziękuję :Rose:
  2. bea100 - wielkie dzięki!! :Rose:
  3. Cleo - :Rose: :loveu: Udostępniłam!
  4. Dzisiaj Trisza zauważyła plączącą się w okolicy przystanku autobusowego i ruchliwej ulicy śliczną foksię w kolczatce.. Sunia została zabrana do azylu! Zakładam jej wątek, ale trzeba ją rozreklamować, bo może nie została wyrzucona, tylko się komuś zgubiła?? :roll: Jeśli się zgubiła, to mam nadzieję, że właściciel będzie wiedział, gdzie jej szukać.... :roll: [URL=http://img853.imageshack.us/i/dsc00012ma.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7619/dsc00012ma.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Wszystkim baaardzo dziękujemy!!!!!!!!!!!!! :loveu: :Rose:
  6. [quote name='Negrita8']podniosę psiunia, a [B]po 1szym mogę grosika przesłać[/B]...[/QUOTE] [quote name='danka4u1'] Dostałam na pw wiadomość od [COLOR=black][B]maszy44,[/B][/COLOR] że po 1 kwietnia pomoże też nam finansowo:loveu: Dziękujemy[/QUOTE] [quote name='monia&nero']Melduję się na zaproszenie! Ode mnie poleci [B]20zł [/B][/QUOTE] [quote name='Juldan']Witam ślicznego Badusia:) Chłopak, trzymam za Ciebie kciuki, jak tylko ustalicie konto- postaram się [B]coś[/B] dla Ciebie wysupłać:)[/QUOTE] [quote name='-pollacca']nie dziekujcie ,mnie tez serce boli i jestem czula na krzywdy zwierzat,wyslalam dzis pieniazki i mam nadzieje ze pomoga choc troche a Ja sciskam mocno mocno Badiego i zycze mu duzo zdrowka!!!Piszcie do mnie jak bede mogla to pomoge.teresa[/QUOTE] [quote name='Trisza']To jedziemy z koksem i zbieramy deklaracje.Jak już obiecałam wpłacam [B]20 zł[/B] Aleksandrze.Kto się dołączy???[/QUOTE] [quote name='Nikki']a ile pieniążka potrzeba na DT? ja nie moge sie zadeklarować, że będę wpłacać co miesiąc, ale moge wystawić [B]bazarek[/B], bo mam pare rzeczy niepotrzebnych[/QUOTE] [quote name='anula42']przesłałam dziś [B]200zł[/B]- deklaruję [B]co miesiąc 100zł[/B], jak bedą mogła wiecej to dam więcej...[/QUOTE] Zebrałam chyba wszystkie deklaracje. Trisza - zerknij i sprawdź proszę. I proszę na bieżąco info o wpłatach :) Czy pieniążki od pollacca i anula42 doszły?
  7. Mam nadzieję, że Trisza porozsyłała numer konta :) :) A ja ze swej strony proszę o informacje o pieniądzach, które na konto wpłyną, i na którego pieska.. Inaczej nie dam rady aktualizować..
  8. Merime - 150 zł miesięcznie + worek karmy? Tylko jak my ten worek karmy będziemy dostarczać? Może policz wszystko w PLN i spróbujemy uzbierać deklaracje ;)
  9. Sprawdzone - Budi był u kotków, ponoć one fuczały na niego, on się nimi wogóle nie interesował, za to wyjadł im całe jedzenie :lol:
  10. efra będzie wiedziała, Renata N też widziała sunię... Ściągnę je tutaj..
  11. Aga - przyślij mi na maila zdjęcia rzeczy i opis i cenę wywoławczą - skombinuję ten bazarek dziś albo jutro.
  12. Za godzinę powinnyśmy już wiedzieć, jak Budi reaguje na koty ;) I oby próba wypadła pomyslnie...
  13. Trisza chyba coś zdziałała :loveu: Kierownik ma sprawdzić :lol:
  14. No dokładnie - brak wolontariatu.. No chyba, że wyjątkowo kierownik zgodzi się i pracownik wyprowadzi na chwilę Budiego..
  15. To może zróbmy bazarek ogólnie na tarnowskie psy? Bo na wątku Budiego jest chętna z rzeczami na bazarek, ja też mam co nieco.. Tylko spytam ją, czy się zgadza, czy chce konkretnie na Budiego rzeczy przeznaczyć......
  16. Najnowsze zdjęcia........ [URL=http://img827.imageshack.us/i/img0925q.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6812/img0925q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/img0926i.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3369/img0926i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/img0930uz.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3746/img0930uz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. _Aga_

    Metamorfozy

    Kosteczka i Mańka - cudne :loveu:
  18. Z tego co wiem, to, że sunia się czołga, wyraźnie boi się właściciela - jest podstawą do odebrania suni, bo ewidentnie jest przez właściciela bita/zastraszana.
  19. Podrzucę chociaż................. :sad:
  20. [quote name='Ritafi']Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat suni w schronisku boks 5 273/2010 Jaki ma stosunek do psów,kotów,ludzi?czy wymaga leczenia?[/QUOTE] [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?521,boks-nr-v[/url] Chodzi o tą sunię? Niestety nic o niej nie wiem........... Kolejna bida... staruszka............ Ech........ I to przerażenie w oczach........... :( [quote name='_Aga_']Niemożliwe, żeby Smutasek poszedł do adopcji 2 tygodnie temu, bo 7 marca efra robiła mu zdjęcia z Rudzikiem..[/QUOTE] [quote name='chi23']Gdzie jest Smutek? Mam nadzieję że faktycznie w domu:roll:[/QUOTE] Też mam nadzieję... Na pewno skłamali/nie wiedzieli/ kiedy poszedł do adopcji.. Ale skoro tak się orientują.... Ech......... [quote name='tamb']Rudzik wysłany do Dziennika Polskiego z prywatnym numerem telefonu, który dostałam na pw. Czekamy na ukazanie się ogłoszenia.[/QUOTE] Super tamb :Rose: Wielkie dzięki :)
  21. [quote name='Ewa&Duffel']Jakby co to mogę dorzucić [B]kilka rzeczy na bazarek[/B] ;)[/QUOTE] [quote name='ogonek2']dam na ślepaczka [B]50zł[/B] co możemy zrobić szybko żeby zdążyć przed/z* adopcją? *niepotrzebne skreślić.[/QUOTE] [quote name='aga.k'] dorzucę [B]20 zł miesięcznie[/B] na ślepaczka jak uda się go wyciągnąć[/QUOTE] Zebrałam wszystkie chyba deklaracje jakie na wątku padły....
  22. Kopiuję tutaj deklarację Triszy z innego wątku ;) [quote name='Trisza'][url]http://www.dogomania.pl/threads/203717-%C5%9Aliczny-czekoladowy...-i-%C5%9Blepy-(((([/url] Podnosimy ślepaczka i błagamy o deklaracje.On musi znaleźć hotelik.Ja daję 20 miesięcznie.[/QUOTE] Robię porządki ;)
×
×
  • Create New...