Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='asinek5']Ależ w schronie w Tarnowie jest więcej psich staruszków, należałoby chyba wszystkie je umieścić na tej stronce. Może jeszcze i inne znajdą domki, szczególnie te niewielkie pieski. Jest[COLOR="red"] [B]prześliczna biało-brązowa suczynka mała, 12-to letnia w boksie 12 nr97/2010[/B][/COLOR]. Też nic o niej nie wiadomo, jak najbardziej jeszcze do adopcji. Sama mam podobną 11-to letnią. A boks 12 nr96/2009-samo psie zagubienie. Co za oczy! Jakieś bardzo biedne te tarnowskie pieski[/QUOTE] Zaznaczyłam, bo to kolejna staruszka, której nie widzę w boksie nr XII.. Czyżby wyadoptowana????? Już nie wiem, czy śmiać się czy płakać...................................... Jest!!! W boksie nr XI........ [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?164,boks-nr-xi[/url] 12 lat.. A wygląda jakby się niedawno oszczeniła..
  2. Zdjęcia z dzisiaj...... [URL=http://img858.imageshack.us/i/img0915.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/9242/img0915.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/img0916sos.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/567/img0916sos.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ciekawe, jak długo będzie taki grubiutki..........
  3. Homer też chudy.................. :/ [URL=http://img689.imageshack.us/i/img0927aa.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6641/img0927aa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/img0928e.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6043/img0928e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Aktualnie w azylu są takie szczeniaczki: [URL=http://img843.imageshack.us/i/img0887a.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4743/img0887a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/img0896g.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9257/img0896g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/img0901x.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8559/img0901x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/img0902i.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7603/img0902i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [URL=http://img718.imageshack.us/i/img0872u.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7998/img0872u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/img0876zk.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3610/img0876zk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img0876au.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2754/img0876au.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Wiecie co, załamałam się... Dostałam nowe zdjęcia.. Budi na nich jest strasznie chudy.. I nie tylko on.. Czy tam wszystkie psy są w takim stanie??
  7. Wkleję do pierwszego postu tekst Triszy :) Wkleiłam w trzecim poście wpłatę monia&nero ;) Bazarek zrobię, postaram się w tym tyg.
  8. Wysłałam do Foksi dane o które prosiła :)
  9. Jak tylko dostanę zdjęcia to oczywiście wkleję :) Trisza - rozumiem, że mogę "zaksięgować" wpłatę ;)
  10. Nie, nie byłam w azylu. Wczoraj byłam cały dzień poza domem, dziś mąż polazł, a ja sama z dziećmi zostałam. Jutro mają dwie dziewczyny jechać...
  11. Podniosę chociaż............
  12. Trisza..?? ; :lol: Piękne teksty piszesz, napisz i dla suni, ok? ;)
  13. Na razie jesteśmy na etapie ogłaszania.. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy zbieramy na hotel? Danuś - ja dziś wogóle nie myślę.. Napisać w tytule, że zbieramy deklaracje na hotel?
  14. Nie mam pojęcia tisane.. Pewnie się nie zgodzą, powiedzą, że był odrobaczany.. Bo może był.. Tylko czemu ciągle taki chudy?
  15. Musimy ją poogłaszać... Mało o niej wiemy, ale trzeba spróbować..
  16. Może on zarobaczony, że taki chudy? On nic nie tyje w tym azylu... W końcu padnie..
  17. Super!! :loveu: Zaraz udostępniam :loveu:
×
×
  • Create New...