-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='asinek5']Ależ w schronie w Tarnowie jest więcej psich staruszków, należałoby chyba wszystkie je umieścić na tej stronce. Może jeszcze i inne znajdą domki, szczególnie te niewielkie pieski. Jest[COLOR="red"] [B]prześliczna biało-brązowa suczynka mała, 12-to letnia w boksie 12 nr97/2010[/B][/COLOR]. Też nic o niej nie wiadomo, jak najbardziej jeszcze do adopcji. Sama mam podobną 11-to letnią. A boks 12 nr96/2009-samo psie zagubienie. Co za oczy! Jakieś bardzo biedne te tarnowskie pieski[/QUOTE] Zaznaczyłam, bo to kolejna staruszka, której nie widzę w boksie nr XII.. Czyżby wyadoptowana????? Już nie wiem, czy śmiać się czy płakać...................................... Jest!!! W boksie nr XI........ [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?164,boks-nr-xi[/url] 12 lat.. A wygląda jakby się niedawno oszczeniła..
-
Zdjęcia z dzisiaj...... [URL=http://img858.imageshack.us/i/img0915.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/9242/img0915.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/img0916sos.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/567/img0916sos.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ciekawe, jak długo będzie taki grubiutki..........
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Homer też chudy.................. :/ [URL=http://img689.imageshack.us/i/img0927aa.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6641/img0927aa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/img0928e.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6043/img0928e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Aktualnie w azylu są takie szczeniaczki: [URL=http://img843.imageshack.us/i/img0887a.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4743/img0887a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/img0896g.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9257/img0896g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/img0901x.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8559/img0901x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/img0902i.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7603/img0902i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img718.imageshack.us/i/img0872u.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7998/img0872u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/img0876zk.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3610/img0876zk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/img0876au.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2754/img0876au.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiecie co, załamałam się... Dostałam nowe zdjęcia.. Budi na nich jest strasznie chudy.. I nie tylko on.. Czy tam wszystkie psy są w takim stanie?? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wkleję do pierwszego postu tekst Triszy :) Wkleiłam w trzecim poście wpłatę monia&nero ;) Bazarek zrobię, postaram się w tym tyg. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam do Foksi dane o które prosiła :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jak tylko dostanę zdjęcia to oczywiście wkleję :) Trisza - rozumiem, że mogę "zaksięgować" wpłatę ;) -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) :) :) -
Cudowna :loveu:
-
Podniosę chociaż............
-
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Podrzucę........... -
Uratujmy 4 letniego czarnego i zdrowego Wirusa przed uśpieniem!
_Aga_ replied to iwop's topic in Kotki już w nowych domach
hop hop....... -
Mała, delikatna, młodziutka sunieczka-JUŻ W DOMU :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trisza..?? ; :lol: Piękne teksty piszesz, napisz i dla suni, ok? ;) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na razie jesteśmy na etapie ogłaszania.. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy zbieramy na hotel? Danuś - ja dziś wogóle nie myślę.. Napisać w tytule, że zbieramy deklaracje na hotel? -
Nie mam pojęcia tisane.. Pewnie się nie zgodzą, powiedzą, że był odrobaczany.. Bo może był.. Tylko czemu ciągle taki chudy?
-
Mała, delikatna, młodziutka sunieczka-JUŻ W DOMU :)))
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Musimy ją poogłaszać... Mało o niej wiemy, ale trzeba spróbować.. -
Może on zarobaczony, że taki chudy? On nic nie tyje w tym azylu... W końcu padnie..
-
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Śliczna :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super!! :loveu: Zaraz udostępniam :loveu: