Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Romuś biedaczysko "dusi się" ostatnio strasznie... :shake: Pójdziemy pewnie do weterynarza, choć to i tak nic nie zmieni.. Ale przynajmniej wet sprawdzi, czy się nic więcej nie przyplątało.. Pozdrawiamy :)
  2. [quote name='majqa']Na początek kupić jakieś lepsze psie, niech ma aromat i może to zabrzmi brutalnie ale...sunia jest zdrowa więc odrobina głodówki jej nie zaszkodzi. Postawić jedzenie przeznaczone dla niej i...gwarantuję, że się skusi. Nie ma mocnych. ;)[/quote] Tak właśnie zasugerowałam ;) Sunia nie tylko jest zdrowa, ale i "utuczona" :eviltong: Dietka jej na pewno nie zaszkodzi ;)
  3. Acha, jeszcze jedna sprawa - p. Kasia pisze, że sunia nie chce jeść "psiego" jedzenia, najchętniej jadłaby to oni ;) Tak jest nauczona.. Może ktoś wie, jak ją przekonać do psiego jedzonka??
  4. Zresztą.. ja też się w suni zakochałam ;) a mój mąż nie :cool1: Jessika boi się mężczyzn.. Kiedy woła ją mąż p. Kasi, Jessika idzie do niego ale na "niskich" łapkach i z podkulonym ogonem :shake: Poza tym: "Jest kochana i okropnie przytulaśna" - słowa P. Kasi ;)
  5. Mają swoje powody.. Nie chcę im na siłę wciskać psa.. Czekam na telefon tej Pani z kotkami.. Może to jest ten domek??
  6. Pani Kasia napisała, że zakochała się w suni :) Ale jej mąż niestety nie.. Jessika chodzi za Kasią jak cień :) Nie ma problemów z potrzebami fizjologicznymi - sunia załatwia się na dworze :) Jutro zostanie sama na dłużej, 8 godzin, zobaczmy, jak będzie.. Wolę nie myśleć, jak Jessika zniesie kolejną zmianę domku...
  7. [quote name='majqa'][COLOR=red][B]Aga, zerknij w ten wątek piorunem!!!!!!!!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121025[/URL][/quote] [B]majqa[/B] - dzięki :Rose: Napisałam tam ;)
  8. [quote name='majqa']Dziś jej pierwsza nocka w nowym domku, szkoda, że nie jest on ostatecznym.[/quote] Też żałuję... zwłaszcza, że to są super ludzie... Folen - możesz wprowadzić kilka zmian w aukcji??
  9. [quote name='pixie']ufff i tytul mozna zmienic Kostucha :diabloti:musi poczekac...moze dobrych nascie lat...a niech czeka!:angryy: a ja sobie tak mysle ze oni sie w niej rozkochaja i zostanie u nich...ano zobaczymy czy dobre mam przeczucia[/quote] No nie wiem.. oni nie chcą psa na stałe.. Tytuł zmienię :) P. Kasia mi napisała, że sunia była bardzo grzeczna w podróży, szybko zaaklimatyzowała się u nich w domu, ale jest bardzo smutna :sad:
  10. [quote name='jogi']No to trzeba jeszcze porobić papierowe ogłoszenia i powiesić w lecznicach w Krakowie i Tarnowie. I dopisać koniecznie w aukcji i tytule! ze idealna do dzieci[/quote] Poproszę Folen o zmiany :) A Państwa z Krakowa poproszę o te ogłoszenia :) A w Tarnowie ja porozwieszam ;)
  11. Po Jessikę przyjechało dziś dwoje przemiłych ludzi - Pani Kasia z mężem :) To oni dali suni domek tymczasowy :) Teraz pozostaje czekać, aż odezwie się ktoś, kto zechce wziąść Jessikę już na stałe.. [B]Jessika będzie mieszkała w Krakowie, w DT. [/B] [B]Szukamy domu stałego.[/B]
  12. Właścicielka Jessiki przywiozła dziś do mnie sunię. Zrobiłam jej parę zdjęć, ale jakości marnej :oops: Może coś da się wykorzystać do ogłoszeń i na allegro.. Jessika okazała się małym tłuścioszkiem ;) Pani L. dbała o nią aż za bardzo ;) Jest bardzo spokojnym psiakiem. Była zestresowana, więc mogła się trochę inaczej zachowywać.. ale na mojego Romka nie reagowała prawie wogóle, zaciekawiona stawiała uszy, kiedy szczekał, ale jej głosu niestety nie poznałam ;) Piotruś ją klepał, dawał jej ciasteczka z rączki - bardzo delikatnie je brała (ode mnie też), praktycznie nie dotykając naszych palców ;) Myślę, że na allegro spokojnie można dopisać, że [B]jest idealna dla dzieci. Bardzo łagodna. Daje się głaskać każdemu i bardzo to lubi[/B] :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2396/dsc00328ags6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4149/dsc00330afo1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9476/dsc00335aov7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6635/dsc00336aap9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7434/dsc00337axg1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4193/dsc00338ayi9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3370/dsc00344apa7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Sunia pojechała dziś do domku tymczasowego. Więcej napiszę i wkleję zdjęcia jak uśpię mojego małego urwisa ;)
  14. Był tylko jeden telefon w sprawie suni.. ta Pani z Krakowa, z kotkami.. I cisza.. Martwi mnie to :sad:
  15. Nikt się nie odzywa... :shake: Jutro pani Kasia z Krakowa przyjeżdża po Jessikę.. Mamy się spotkać na dworcu.. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. :roll:
  16. [quote name='majqa']Niech się tylko na samej obserwacji nie kończy. :shake:[/quote] No właśnie... Jest jeszcze nadzieja w Pani z kotami.. Ponoć Jessika w domu nie goni kotów, tylko na spacerach.. (dla zabawy??) A jak jej pani powiedziała, że nie wolno, to ponoć za kotkiem nie pobiegła.. Czyli chyba jakaś szansa dogadania się z kotami jest?? :roll:
  17. Mam nadzieję, że domek się znajdzie...
  18. Zaglądam co jakiś czas do Teosia i ciągle mam nadzieję, że napiszecie, że Teoś znalazł dobry domek...
  19. Dzięki dziewczyny :) Miałam dziś telefon od przemiłej Pani z Krakowa :) Pani ma dwa kotki z krakowskiego schroniska (jeśli dobrze zrozumiałam, w każdym bądź razie jakieś bidy przygarnięte).. Sunię zauważyła na allegro! :multi: (dzięki Folen :Rose: ).. Powiedziała, że jeśli do 26.09 sunia nie znajdzie dobrego domku, to ona się jakoś umówi z DT na konfrontację: Jessika - koty ;) Jakieś światełko w tunelu jest ;) Pani tchnęła we mnie nową nadzieję ;) Musi być dobrze. Ktoś ją jeszcze zauważy, jestem pewna :)
  20. Ja się nie przestanę stresować, póki sunia domu nie znajdzie... Ale super, że ten tymczas jest :) I dla suni lepiej, i dla nas - finansowo :oops:
  21. Pani napisała, że na pewno się nie rozmyślą z mężem.. Pozostaje czekać cierpliwie do niedzieli - albo się znajdzie domek, albo sunia pojedzie na tymczas :)
  22. Pani z Krakowa zgodziła się na DT :multi: Trzymajcie kciuki dalej!!! Umówiłyśmy się wstępnie na niedzielę.
  23. Jak zostaje sama to jest grzeczna, nic nie niszczy. Nie jest szczekliwa. Na spacerach raczej chodziła na smyczy. Była w DT rok, raz uciekła na spacerze pod "swój" dom.. To było jakoś tak, że córka właścicielki odwiedziła sunię, a potem na spacerze Jessika uciekła. Dziewczynka odprowadziła ją do DT.. P. z domu tymczasowego to zapracowana, zabiegana osoba. Wyprowadzała sunię na smyczy, bo nie miała czasu na dłuższe spacery.
×
×
  • Create New...