-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam jednego maila: Pytania: 1. Czy wchodzi w rachubę dom tymczasowy, żeby uchronić psinę od śmierci? (Mąż jest raczej przeciwny posiadaniu psa :( na stałe) 2. Do kiedy trzeba się zdecydować? 3. Czy można liczyć na transport? 4. Czy jest wysterylizowana? 5. Chętnie dowiedziałabym się o niej czegoś więcej np. jak reaguje na nowych ludzi, czy jest nerwowa, czy zachowuje czystość w mieszkaniu, czy jest w stanie wysiedzieć sama w domu, kiedy bedziemy w pracy (bez szczekania i niszczenia sprzętów) Mieszkamy w Krakowie w bloku (blisko Rynku Głównego). Pracujemy oboje od 7.30 do 15.30. Nie mamy dzieci (na razie) :) Pozdrawiam -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Niestety, zero telefonów, zero maili :sad: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Sunia ma na imię Jessika :) Pisałam w pierwszym, czy drugim poście :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ja też nie widzę tego zdjęcia, więc wklejam ponownie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3663/pa160010aht5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/pa160010aht5.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/pa160010aht5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Dziękuję Wam dziewczyny :Rose: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Jeśli wyrazisz taką wolę Agnieszko, zrobię sunieczce tekst ogłoszeniowy, bazując na pozbieranych przez Ciebie informacjach i wkleję na wątek. Pomogę ją poogłaszać. Pamiętaj tylko, podstawa to dobre fotki.[/quote] Bardzo będę wdzięczna :modla: Tylko te fotki... :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o wielkość to ona jest tak mniej więcej do połowy łydki.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za podnoszenie.. Sunia jest łagodna, z dziećmi mieszkała, żywiołowo okazuje swe uczucia ;) wyskakuje i liże gdzie popadnie :) Do psów łagodna, koty niestety goni.. Jest szczepiona, ma książeczkę.. Mam jedno zdjęcie, niestety.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2654/pa160010ars5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img140/pa160010ars5.jpg/1/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/pa160010ars5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie będę biła ;) :lol: Dzięki dziewczyny :) W poniedziałek podpowiecie mi, gdzie powklejać te ogłoszenia ;) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o namiary, to do mnie oczywiście - tel. 793004629, mail: [email][email protected][/email]. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Witaj [B]pixie[/B] :loveu: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
O wszystko zapytam w poniedziałek.. Nie wiem, ile sunia ma czasu, ale postaram się uprosić tymczasową opiekunkę, żeby ją jeszcze przetrzymała.. Zdjęcia też postaram się wykombinować. Nie dawałam na razie nigdzie ogłoszeń.. Nie bardzo wierzę w ogłoszenia w necie, bo w moim przypadku nigdy nie pomogły.. :roll: No ale co zrobić, wszystkiego trzeba spróbować.. W poniedziałek powinnam wszystko wiedzieć i wtedy też ewentualnie powklejam te ogłoszenia. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zdrowa, młoda psina zostanie uśpiona... :shake: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jessika: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/8807/cimg2444ud7.jpg[/IMG][/URL] -
Już pisałam o tej suni. Jej właścicielka wyjechała za granicę, psinką zaopiekowała się znajoma właścicielki. Po powrocie pani sunia miała do niej wrócić. Niestety pani znów wyjeżdża, psa zabierać nie zamierza, zastępcza opiekunka nie chce psinki na stałe, bo ma trudną sytuację życiową, także zapadła decyzja, że sunia zostanie po prostu uśpiona, jeśli nikt jej nie zechce :shake: Ja zostałam poproszona o znalezienie domu :roll: Ale gdzie szukać, kiedy nie mam żadnych kontaktów? :roll: Pomóżcie proszę.. Sunia jest mała, młoda, ma ok 2-3 lat..
-
Romuś ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2848/dsc00196awn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8264/dsc00205acg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=255&i=dsc00205acg3.jpg][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8264/dsc00205acg3.6e151c2b87.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]MałGosiu [/B]- ja to wszystko wiem... już jest lepiej.. dziękuję :) Czasem jeszcze tylko się "dołuję", kiedy pomyślę o tym małym czarnym urwisie... i tak już pewnie zostanie - trochę miłych wspomnień, trochę żalu... Pytają mnie ludzie na osiedlu, gdzie jest "ten drugi piesek" i są bardzo zdziwieni, kiedy mówię, że nie żyje... "A on chyba nie był stary??", "A tak sobie jeszcze niedawno biegał tutaj..."..... :sad:
-
Staram się.. ale czasem nachodzą mnie takie myśli.. że mogłam jakoś zapobiec.. może jakieś dodatkowe badania.. sama nie wiem..
-
Nie wiem Izo :shake: Czaruś miał robione badania i wyszło, że nie domykają mu się zastawki w sercu... Ja się cały czas zastanawiam, czy można było jeszcze zapobiec śmierci, gdyby weterynarz wiedział, co się z Czarusiem dzieje... Dręczy mnie to strasznie.. Nie wiem Izo, jak to było u Twojego Malutkiego, ale u Czarka to wystąpiło nagle.. Jak zwykle "podniecał" się, że robię jedzenie, jak zwykle zaczął kaszleć.. tylko tym razem mu nie przeszło.. i było coraz gorzej.. aż się udusił...
-
To prawda.. straszna śmierć... :sad: Czaruś nie miał zdiagnozowanej tej choroby... Czaruś był chory "tylko" na serce.. To Romuś częściej się dusi/kaszle.. To u Romusia wet podejrzewa tą chorobę.. Czarek kaszlał ponoć od serca.. :sad: Dokładnie tydzień temu, ok. 11, Czaruś się udusił.. na moich rękach.. Podniósł głowę.. nie wiedziałam, że się żegna.. patrzyłam na nadjeżdżającą taksówkę :sad: Zauważyłam, że się uspokoił, że już nie kaszle.. Pod ręką czułam, że przestaje mu bić serce.. Ale nie wiem... jakoś nie mogłam tego przyjąć do wiadomości.. Wsiadłam do taksówki i kazałam się zawieźć do lecznicy, na rtg.. Dopiero w taksówce zwróciłam uwagę na Czarka.. i kazałam zawrócić do mojego weterynarza.. Tam czekało mnie jeszcze czyszczenie siedzenia taksówki :roll: Taksówkarz był zły.. :roll: Nie miałam gdzie położyć Czarka.. musiałam na ulicy.. :-( Potem poszłam do lecznicy... :-(:-(:-(
-
[quote name='Alaa']Jestesmy:loveu: [/quote] ;) Dobrze, że jest to forum i ten wątek i Wy.. :) Mój m nie bardzo rozumie, dlaczego ja tak płaczę, nie mogę jeść, itp. :roll: Przynajmniej tutaj się mogę wygadać... [quote name='Alaa']A to my jestesmy;)[/quote] Pięknie :loveu: Życzymy udanego urlopu!!! :)
-
:loveu: Dziękuję, że tutaj jesteście.. :) Pozdrawiamy :)
-
[quote name='HankaRupczewska']Jaką wielką przyjemnością było obejrzenie tej kroniki ... :loveu:[/quote] ;) Pozdrawiamy :)
-
LIPIEC 2008 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2218/dsc00160gw7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/513/dsc00210pq2.jpg[/IMG][/URL] No i te nieszczęsne majtki... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4770/dsc00217ui6.jpg[/IMG][/URL]
-
Przeglądałam właśnie zdjęcia.. Czaruś był jak cień Piotrusia :) Na wielu zdjęciach widać choćby kawałek ucha tego małego czarnego diabełka ;) MARZEC 2008 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/569/dsc08965bz6.jpg[/IMG][/URL] CZERWIEC 2008 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4/dsc00058pf0.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Alaa[/B] - przykro mi... :sad: Dzisiaj znowu ryczałam jak bóbr... :oops: