Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Jagienka']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: JESTEśCIE BOSCY!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu: Dziękujemy :loveu: Jakoś sobie musimy radzić :lol: Kupiłam dziś Czarkowi majty... I teraz poradźcie - jak to zrobić, żeby on siusiaka miał w tych majtach :lol: wsadziłam mu tam pół pieluchy Piotrkowej, ale i tak siusiak mu wychodzi na wierzch :roll: Wymienić na większy rozmiar?? Nie wiem, czy wtedy będzie się znowu ta pielucha trzymała... :roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9828/dsc00218ec4.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Jagienka'] A że zdęcia obiecane to już w ogóle full wypas :lol:;):loveu:[/quote] :lol: [quote name='anula1959'] Całuski dla Piotrusia:loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu:
  3. [quote name='Jagienka']Ufff ja to zawsze jakies czarne myśli mam :watpliwy: [/quote] Ja też :watpliwy: :lol: [quote name='anula1959']Całe szczęscie że wszystko dobrze u Romusia :lol:oczywiście proporcjonalnie do wieku;) [/quote] No właśnie co do wieku, to nie takie pewne, że Romuś taki staruszek.. Weterynarz ma wątpliwości, bo Romuś wogóle na głowie nie siwieje.. Może dlatego się jeszcze trzyma...
  4. No i nic nowego.. Na szczęście nic się nie dzieje, to pewnie przez tą pogodę Romuś taki osłabiony.. Dostał zastrzyk witaminowy i od razu lepiej się poczuł a przynajmniej energii ma dużo więcej ;) Pozdrawiamy :) Wkleję potem kilka zdjęć :)
  5. Witajcie :) anula - nigdzie nie jedziemy na dłużej.. Może w przyszłym roku, jak już prawko zrobię ;) Romuś jest od wczoraj bardzo bardzo słaby :( Nie chodzi prawie wogóle, wyniesiony na trawkę stoi w miejscu, troszkę się załatwi i z powrotem trzeba go do domku zanieść.. :( No i dusi go strasznie.. Zaraz idziemy do weterynarza.. Piotruś do wózka, Romek pod pachę (albo na odwrót) i jakoś doczłapiemy ;) Trzymajcie kciuki..
  6. Bunia odeszła, Dropsik odszedł.. :-( Dla nich [']['][']['][']['] :-(
  7. [B]Katcherine[/B] - zmienię tytuł wątku, może masz jakieś życzenie?
  8. [quote name='Katcherine']Dropus odszedl od nas o 16:10. Byl bardzo slabiutki dzisiaj z godziny na godzine mniej przytomny. Zamowilam domowa wizyte a na pol godziny przed przyjazdem naszej wetki dostal krwotoku z noska. Pozegnal swiat machajac koncowka ogonka. Moze moj tata juz czekal na niego po drugiej stronie- a Dropus juz go widzial. brak slow zeby opisac jaka pustke mamy wokol siebie. Grys rowniez bardzo smutny i cichutki. Odszedl od nas najlepszy nasz przyjaciel, obronca i pies, ktory mial ogromna potrzebe akceptacji. Dziekuje wszystkim ciociom ktore podarowaly nam mozliwosc bycia z Dropkiem.[/quote] Bardzo mi przykro Katcherine :-( Nie spodziewałam się takich wieści, kiedy tu wchodziłam :-(
  9. Witaj [B]MałGosiu[/B] :) [quote name='MałGośka']Trzeba tylko uważać na echo ;) bo pies leci w innym kierunku :>[/quote] No właśnie... To już też przerobiliśmy :p Romuś już ledwo chodzi i na pewno nie przeszkadza mu to, że jest na smyczy, bardzo często go noszę (przedtem nie za bardzo mu się to podobało, a teraz często przysypia sobie przytulony ;) ). Czarkowi będzie gorzej się przyzwyczaić.. Kupię dłuższą smycz i zobaczymy..
  10. Zauważyłam, że Czaruś bardzo słabo słyszy... Mam teraz w domu "nic nie widziałem, nic nie słyszałem" :eviltong: Masakra... :roll: Romuś już tylko na smyczy chodzi, baaardzo powoli... Czaruś biegał sobie luzem, ale teraz chyba też go zacznę zapinać, bo zdarzyło się już kilka razy, że mi się "zgubił".. ja się darłam za nim, że całe osiedle słyszało :oops: a ten nawet nie spojrzał w moją stronę, tylko latał jak oszalały i patrzył za każdym, kto tylko przeszedł w pobliżu.. Dopiero jak mnie zauważył, to podbiegł, wołanie nic nie pomogło..
  11. Anula - mamy się nieźle :razz: Chociaż czasem mam wrażenie, że zaraz zwariuję :eviltong: Romek na spacerze liże trawę tak namiętnie, że nie ma czasu sikać, a potem siuranko w domu :mad: Czarek nadal biega za Piotrkiem, porywa mu jedzenie, pije i sika na przemian :mad: A ja albo biegam za jednym, albo za drugim (Piotrkiem lub Czarkiem), albo za obojgiem na raz, albo ze szmatą tańcuję :eviltong:
  12. Z właścicielami tej suni nie mam kontaktu, ale myślę, że jamnisia ma się dobrze ;)
  13. Bemolek miał wielkie szczęście :loveu: Mam nadzieję, że wszystko dobrze u niego i jego Państwa :)
  14. Oj, ma się świetnie :loveu: Milka jest wielką szczęściarą :loveu: Oby każdy psiak schroniskowy znalazł w końcu taki domek, jaki ma Milka :)
  15. Piotruś zdrowy (odpukać) ;) Romuś dostał jakieś tabletki na poprawę wyglądu skóry i sierści, a Czarusiowi pan doktor przeczyścił gruczoły okołoodbytowe (bo miał zapchane) i kazał obserwować.. To raczej od tego ta krew, bo Czaruś się gryzł, sierść mu się na ogonie znacznie przez to przerzedziła :roll: Także póki co jest w miarę dobrze ;) A już czarne scenariusze przez moją głowę się przewijały ;)
  16. Dziś idziemy do weterynarza, bo z sierścią znów coś nie tak (wygląda na to, że Romuś znów ma zapalenie skóry).. Do tego Czarkowi leci krew z "pupy" :shake: Pozdrawiamy
  17. A proszę bardzo ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5660/dsc00466akw9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=74&i=dsc00466akw9.jpg][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5660/dsc00466akw9.784eaedfad.jpg[/IMG][/URL]
  18. W przypadku Czarka to picie, sikanie spowodowane jest zazdrością... Tak myślę.. Już nie pamiętam, kiedy się to wszystko zaczęło, ale mam wrażenie, że nasiliło się jak pojawił się Piotruś... Czaruś na widok nas jedzących wpada w amok.. Skuczy, biega, a jak już coś dostanie to zjada i pije morze wody.. i sika.. Badania wyszły dobrze, Czaruś jest jak młodzieniaszek - żwawy, wesolutki ;) :D Może mu przejdzie jak Piotruś podrośnie?? :roll: O Romusia się martwię.. :roll:
  19. Przykre, że są takie psy.. których nikt nie chce :sad: Każdy psiak powinien mieć swojego pana/panią, ciepły kąt do spania i ręce, które będą głaskać, głaskać, głaskać... :) A Teoś to śliczny psiak :)
  20. Dopiero teraz doczytałam o Mani... :sad: Przykro mi pani Haniu :sad:
  21. [quote name='HankaRupczewska']Niestety, nie ... :shake:[/quote] To znaczy :???: ...
  22. [quote name='jadwiga']zawsze zaglądam,ucieszyłam się,że Was widzę ,nawet wczoraj myślałam o odszukaniu wątku,bo byłam ciekawa,co u Was pieski pięknie wyglądają:loveu::loveu: pozdrawiam i życzę zdrowia[/quote] Dziękujemy i wzajemnie :loveu: [B]Izo[/B] - Fionek vel Fenek na pewno nie zastąpi Malutkiego, ale myślę że i on podbije Twoje serce ;) Może nie tak samo, ale też ;)
  23. [quote name='HankaRupczewska']Moja Mania przez rok tak piła, piła, piła i siusiała ... Zrobiłam jej wszystkie możliwe badania, próbowałam najprzeróżniejszych sposobów włącznie z hormonem antydiuretycznym - wszystko bez efektu . [/quote] I samo przeszło pani Haniu??
  24. [quote name='HankaRupczewska'] A Romeczek ślicznie wygląda . [/quote] Czaruś się nie daje sfotografować :rolleyes: Zawsze się odwróci zadkiem :eviltong:
  25. Piotruś bardzo lubi pieski :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8084/dsc08403wt8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5936/dsc08859bp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9735/dsc08909mb8.jpg[/IMG][/URL] Moje dziecię, pieski i bałagan :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/548/dsc08931gg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3621/dsc08938is2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7605/dsc08919rg1.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :loveu:
×
×
  • Create New...