-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Ciapol , nieoczekiwany "prezent" od losu podczas wakacji.
_Aga_ replied to anula1959's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Właśnie w tym pewnie rzecz....tylko trzeba bedzie cholerka coś z tym zrobić bo odstraszać będzie ewentualnych chętnych....:shake:..Póki co hopamy Ciapek :lol:[/quote] No właśnie.. tylko co zrobić?? :roll: -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
_Aga_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']psiaki nie umiały się z sobą pogodzić... :roll: Puszek jest łapczywy przy jedzeniu i podobno przy tym były spięcia :roll:[/quote] hmm.. nie chcę się wymądrzać.. ale u mnie był podobny problem.. miałam dwa psy, jeden zadzior-dominant i też przy jedzeniu zdarzały się spięcia.. i nie tylko.. drugi ślepy, więc właził nieraz w tego zadziora i od razu była bójka.. musiałam je rozdzielać.. no i ogólnie musiałam bardzo uważac.. to wcale nie jest przeszkodą.. Puszek wcale nie musiał wracać do schronu.. no ale jeśli taką decyzję podjęli państwo.. szkoda psiaka... :sad: -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, kiedy tu zajrzeć :loveu: Tak strasznie się cieszę :multi: Jest więc i dla takich psów nadzieja :loveu: Cudnie :loveu: Ps. A jaki jest adres tej strony?? -
Katcherine, cieszę się, że z Gryskiem lepiej :) Z Romusiem nadal też.. I oby jak najdłużej, bo przez ostatnie tygodnie tak strasznie się dusił... myślałam, że to już koniec... I nadal nie wiem, od czego to zależy :roll: Pozdrawiamy :)
-
Ciapol , nieoczekiwany "prezent" od losu podczas wakacji.
_Aga_ replied to anula1959's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co Anula ;) A co do gryzienia, to niestety nie wiem, co poradzić... :shake: -
Ciapol , nieoczekiwany "prezent" od losu podczas wakacji.
_Aga_ replied to anula1959's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1836/ciapek2we9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/ciapek2we9.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/ciapek2we9.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4776/ciapek3pn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/ciapek3pn8.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/ciapek3pn8.jpg/1/w900.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/8861/ciapek5xa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/ciapek5xa1.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/ciapek5xa1.jpg/1/w900.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5877/ciapek6ge1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/ciapek6ge1.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/ciapek6ge1.jpg/1/w608.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5817/dscn00292ok8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/dscn00292ok8.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/dscn00292ok8.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5280/dscn00311pp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/dscn00311pp8.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/dscn00311pp8.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] -
[B]Izo[/B] - dziękuję :) Nie wiem, od czego to zależy, ale dziś jest dużo lepiej.. A ostatnie dni były straszne...
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny :loveu: -
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Imie to moze wybrac jej przyszly wlasciciel , to nie jest ważne .lepiej trzymajmy kciuki do niedzieli,:thumbs::thumbs: bo jak zle bedziemy trzymac to wtedy bedziemy jej musieli nadac to imie.[/quote] No to trzymam kciuki :thumbs: -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
_Aga_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Jutro Pusio pojedzie do nowego domku, oby tylko zgodził się z dwoma pozostałymi psiakami :thumbs:[/quote] To ja też trzymam kciuki :thumbs: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj z panią Martą :) Jessy trafiła do raju na ziemi :loveu: Z kotkami dogaduje się bez problemu :) I uwielbia bawić się kolorowymi, grającymi piłeczkami i innymi zabawkami :loveu: I robi fikołki :crazyeye: :loveu: -
No coś Ty :D Nie schudłam tylko na starość rysy mi się wyostrzają :eviltong: :evil_lol: A poza tym ostatnio śpię po 2-3 godziny, dziecko mam chore - dlatego te oczy podkrążone, itd. ;)
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Pozdrawiam Agnieszko. :loveu: Powodzenia szorściaczku!!! :loveu:[/quote] :loveu: Pozdrawiamy :loveu: [quote name='pixie']W dobre ręce trafiła Agnieszko od początku wątku, aż do końca! Ciesze się ogromnie! a z kotkami będzie wszystko dobrze..oswoją się[/quote] Taką mam nadzieję :loveu: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Można pozdejmować :loveu: Jeszcze raz [SIZE=5][COLOR=magenta]dziękuję bardzo!!!! :Rose:[/COLOR][/SIZE] -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
_Aga_ replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa co u Cyganka :) -
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
Fatalnie :shake: Pozostaje mieć nadzieję, że ta pani ma numer i skontaktuje się z Tobą... Szkoda psiny... Jak jeszcze mówicie, że takich nikt nie bierze... :shake: Sunia pewnie nauczona czystości, więc w DT nie sprawiałaby problemów.. Tylko skąd te DT brać... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jessika/Jessy ma już dom :multi: Zostaje u pani Marty :Rose: Mam nadzieję, że jak już minie stres, to nie będzie atakowała kotków.... [SIZE=5][COLOR=red]Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w szukaniu domu dla Jessiki[/COLOR][/SIZE] :Rose: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Chyba już się nie muszę martwić ;) -
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
A ta pani, u której była sunia nie wie jaki w schronisku dostała numer?? -
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
To fatalnie :shake: Mam nadzieję, że nie będzie kolejną bidą, która spędzi w schronisku kilka lat :-( -
Cieszę się, że już jest lepiej w Was :) I też trzymam kciuki :kciuki: Romuś już tak miał, że było gorzej a potem znów się polepszyło.. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.. Pozdrawiamy :)
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
A bo jakoś tak... :oops: Ten domek z kotkami nie jest pewien... Nie wiadomo, jak Jessika będzie reagować na koty i jak one na nią.. A DT na pewno nie będzie DS.. Więc jeśli dom z kotkami nie wypali to szukamy dalej..