-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pisałam wyraźnie wcześniej, że skontaktowałam się z właścicielką, że jedna pani ze zgłoszenia zrezygnowała i że mamy czas do końca tego tygodnia.. Więc co tu jest zagmatwane?? :roll::oops: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czas mamy do końca tego tygodnia. 22.09 pani wyjeżdża. Najpóźniej 21.09 trzeba zabrać sunię od niej. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zgłoszenia były dwa - dom stały. Jedna pani zrezygnowała. Druga ma się odezwać do południa... czyli już... Jedno zgłoszenie - dom tymczasowy. Pani nie odezwała się więcej. Napisałam do niej - może odpowie. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie']nic naprawde z tego nie rozumiem 1/ najpierw nie masz kontaktu z wlascicielka 2/sa jakies zgloszenia 3/ teraz nie ma nikogoczy mozesz to zebrac agnieszko w calosc do kiedy mamy czas i czy skontaktowalas sie osobiscie z wlascicielka czy tez sa to domysly prosze pisze tak wprost bo naprawde nie wiem na czym stoimy czy te osoby ktore pisaly maile zrezygnowaly w sto procentach czy tez nie masz mozliwosci skontaktowania sie z nimi dlaczego piszesz o usypianiu ,skoro jest chyba jeszcze wysjcie DT czy hoteliku hmmmm bardzo to zawiklane dla mnie[/quote] Nie miałam kontaktu. Odezwała się wczoraj wieczorem do mnie. Powiedziała, że zabiera sunię z domu tymczasowego (dziś) i zawozi ją do azylu (czyli zrezygnowała z uśpienia). Uprosiłam, żeby przetrzymała sunię u siebie do końca tygodnia. Pytanie - kto da dom tymczasowy suni?? Pani z Krakowa, która do mnie napisała, nie odpisała więcej. Apelowałam dziś do niej, może coś odpisze. Jedna pani, z Jastrzębia Zdroju napisała dziś, że rezygnuje. Może gdybym wsiadła w pociąg i zawiozła jej pod drzwi byłoby inaczej. Ale ja nie mam takiej możliwości. Napisałam jej, że transport jakoś wykombinujemy, ale to nie będzie "już,teraz". Druga pani ma się odezwać do południa. Więc czekam. Napisałam, że jeśli nikt się nie znajdzie (ani dom tymczasowy, ani stały). Bo z dwojga złego azyl jest gorszy. Kto zapłaci za hotelik?? Mnie naprawdę nie stać. A jeśli bierzemy pod uwagę hotelik to trzeba ewentualnie prosić o pomoc finansową... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Nie mów tak - może jeszcze ktoś się znajdzie!!![/quote] Nasz azyl jest straszny.. Na pierwszy rzut oka wszystko pięknie ładnie.. Tyle, że stare psy szybko znikają, a młode sunie siedzą w boksach z psami i oczywiście później jest sporo szczeniaczków.. Jaki oni mają z tego interes - nie wiem... Widziałam na własne oczy.. Może dlatego mam tam zakaz wstępu.. Chyba, że kierownik się zmienił.. Ale jeśli nie, to nawet nie będę mogła sprawdzić, co z sunią jak tam trafi... :shake: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeżeli nikt się nie znajdzie.. poproszę właścicielkę, żeby uśpiła sunię.. żeby tylko nie oddawała jej do azylu... :shake: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Napisałam do Folen.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie było allegro. ladyswallow zrobi świstaka (nie wiem, co to :crazyeye:) Do kogo pisać o allegro?? Te osoby które wymieniłaś mogłyby zrobić?? -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam wiadomość do Ladyswallow z zapytaniem o to allegro... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jest tylko jeden dom... do południa ma mi dziewczyna dać znać.. boję się, że i to nie wypali.. i wtedy zostajemy z niczym.... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie chciałam pani trzymać w niepewności.. więc napisałam, że sprawdzę jak Jessika reaguje na inne suki (wiadomo, że spotkania na spacerze to jednak co innego niż mieszkanie z inną suczką)... Napisałam też, że transport tak od ręki nie jest łatwo zorganizować, ale będziemy się starać.. Pani napisała, że piętrzę problemy, a ona chciała tylko pomóc, więc rezygnuje :cool1: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tak więc zostaje tylko jeden domek... Czekam na smsa... Ewentualnie będę apelować do pani, która zaproponowała tymczas... chociaż nie odezwała się więcej... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka-Małek']Pani mi napisała, że ma małą sunię, przygarniętą, oczywiście w mieszkaniu, ma dorosłego syna. Pani pracuje, ale prawie zawsze ktoś jest.. Pani pomyślała, że jej suni byłoby raźniej w towarzystwie koleżanki no i przy okazji by pomogła Jessice :)[/quote] Ta pani zrezygnowała tylko dlatego, że napisałam do niej wczoraj, żeby mi dała trochę czasu na zorganizowanie wszystkiego... :cool1: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czekam.... Pani ma się odezwać do południa.. Oby z dobrymi wieściami :modla: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Myślę, że tak jak obiecała przetrzyma ją do końca tygodnia.. Ale będę sprawdzać.. Żeby tylko ten domek się znalazł..... :modla: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Właścicielka suni zabiera ją jutro od tymczasowej opiekunki.. I już jutro chciała sunię zawieźć do azylu! To to samo, jakby ją uśpiła! Może nawet gorzej! Uprosiłam, żeby ją przetrzymała do końca tygodnia.. Jutro ma mi odpowiedzieć dziewczyna, studiująca w Krakowie.. Sunia mieszkałaby z jej rodzicami.. Ona byłaby tam w weekendy.. Trzymajcie proszę kciuki!!! -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiem jedno - właścicielka na pewno wyjedzie i na pewno bez suni. Nie wiem tylko, czy znajdzie się ktoś tu na miejscu, kto da jej choć domek tymczasowy, czy właścicielka uśpi ją np. kilka dni przed wyjazdem.. Myślę, że mimo wszystko będzie się starała ją gdzieś zostawić.. Jak się dodzwonię to będę wszystko wiedzieć. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mam numer telefonu, ale nie odpowiada. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie'] teraz jeszcze wyjasnienia Agnieszki - po kontakcie z wlascicielka[/quote] Tylko że Agnieszka nie może się z właścicielką skontaktować :angryy: Mam jeszcze jednego smsa z ogłoszenia na [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super sprawa, tylko kto sprawdzi domek, jak załatwić transport i najważniejsze - czy Jessika dogada się z tamtą sunią? :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani mi napisała, że ma małą sunię, przygarniętą, oczywiście w mieszkaniu, ma dorosłego syna. Pani pracuje, ale prawie zawsze ktoś jest.. Pani pomyślała, że jej suni byłoby raźniej w towarzystwie koleżanki no i przy okazji by pomogła Jessice :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę się skontaktować z właścicielką :shake: Nie wiem, czy sunia jest już u niej, czy jeszcze u tymczasowej opiekunki :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani mi napisała, że jest z miejscowości Jastrzębie Zdrój.. Poproszę ją jeszcze o jakiegoś maila ze szczegółami - czy to dom, czy mieszkanie, czy są dzieci, czy sunia zostawałaby sama, jak długo.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Na maila z Krakowa odpowiedziałam.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od osoby, która byłaby zainteresowana adopcją, ale jest ze Śląska i nie ma samochodu.. Nie wiem, co odpisać... Pewnie ktoś do sprawdzenia domku by się znalazł... Ale co z transportem? :roll: