Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [B]Morgan[/B] - hej :) Masz rację, lepiej, żeby do Azylu nie trafiły :cool1:
  2. "Moje" pola zaśnieżone mocno... Może to gdzieś niedaleko mnie?? [B]kingas[/B] - odezwij się proszę...
  3. [quote name='kingas']pieski żyją ponieważ mają zrobione zadaszenie.. a poza tym ich historia jest taka.. że ich bezdomna matka urodziła je w czymś typu.. lisia nora.. więc przypuszczalnie tak sobie śpią gdy jest zimno.. codziennie dostają jedzenie.. Ale widomo.. na polu jest coraz zimniej..[/quote] A może wiesz, co z ich matką??
  4. No właśnie, na jakich polach są te szczeniaki?? W jakiej okolicy Tarnowa?? [B]kingas[/B] - wzięłaś je do siebie?? U nas mróz i śniegu dużo :roll:
  5. Romuś nie kupka :lol: W domu nie kupka :loveu: Na polku coś tam robił :eviltong: Czuje się chyba lepiej, ma apetyt, kaszel w normie, tak jak zwykle, nic lepiej nic gorzej.. A ja zmęczona jestem tym tygodniem ;) Dobrze, że jutro już piątek :)
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4527/dsc00132ase6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img153/dsc00132ase6.jpg/1/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/dsc00132ase6.jpg/1/w336.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5941/dsc00394adi8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img242/dsc00394adi8.jpg/1/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/dsc00394adi8.jpg/1/w448.png[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
  7. Dzięki Jagienka :loveu: Odpukać - noc bez kupki/kupek ;) :lol: Oby tak dalej :)
  8. Dzięki Katcherine :) Byłam dziś u weterynarza, dał mi tabletki dla Romka, które powinny wstrzymać biegunkę.. Dostał pierwszą dawkę i zobaczymy jak będzie...
  9. A u nas nastały biegunkowe czasy :cool1: Romuś się męczy a ja ciągle na szmacie :cool1: Na razie podaję mu węgiel, jeśli do jutra mu nie przejdzie to pewnie pójdziemy do weterynarza.. Pozdrawiamy :)
  10. Kasiu... trzymaj się...
  11. Wiem Mariolu, że jesteś "zabiegana", dlatego cierpliwie czekam na każdą odpowiedź ;) Ciapulek bidulek :sadCyber: Trzymam kciuki.. bo co innego mogę zrobić?? :sadCyber:
  12. Piękna babulinka :loveu:
  13. Ten Kraków to jakiś magiczny, czy co :razz: Ja też w Krakowie dla "swoich" psiaków domki znajduję ;) Super, że są jeszcze ludzie z ogromnym sercem dla psiaków i jednocześnie nie "zapsieni" na amen :cool3:
  14. Anulko - rozumiem Twoje rozterki.. I trzymam kciuki, żeby to był dobry domek :)
  15. [quote name='jusstyna85']Na Twoim miejscu przeprosiłabym [/quote] A niby za co? Za to, że mam własne zdanie? I opanuj się, bo Twoja wypowiedź jest poniżej wszelkiej granicy.
  16. 300 zł??? Strasznie dużo... Wybacz, że to powiem, ale osoba, która "ofiaruje" "pomoc" dla tak biednego psa za 300 zł miesięcznie musi nie mieć sumienia... No chyba, że to byłyby pieniądze na leczenie, lekarstwa - to jestem w stanie zrozumieć tą opłatę...
  17. [quote name='Jagienka']Jasne,ze super :loveu: Troszkę z wyglądu Demosteneske przypomina, prawda? [/quote] Przypomina :) Dobrze, że Łapka nie podzieliła jej losu.. Też jestem ciekawa, co słychać u tej wesołej gromadki :) Marzy mi się taka ;) :loveu: Gdyby to mój mąż przeczytał... :evil_lol:
  18. Na tych zdjęciach widać, że jest chudziutki... :sad:
×
×
  • Create New...