-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
I Demosteneskę pamiętam... Śliczna była.. (*)(*)(*)
-
Kraków - zrezygnowany pudelek! Magik za TM ['] ;-(((((
_Aga_ replied to kiwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kiwi']zawsze jak umiera adoptowany pies to ja mam wyrzuty sumienia, ze gdyby nie ja to ludzie nie cierpieliby z powodu stray przyjaciela.. Nie mów tak kiwi, no co Ty :shake: Powinnaś się cieszyć, że psiak przed śmiercią był szczęśliwy :) Strasznie jest, kiedy umiera pies.. Ale powiem szczerze, nie wahałabym się teraz wziąść innego starego psa na miejsce Czarusia.. Nawet gdybym wiedziała, że zostało mu kilka miesięcy życia.. Nie jest ważne to, że ja bym później cierpiała po jego śmierci, ale to, że przed śmiercią psiak był szczęśliwy, że nie umierał samotnie, zapomniany w schronie :) -
Kraków - Drożdżówka, odeszła niezwykła sunia;(
_Aga_ replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Drożdżówki: (*)(*)(*) -
Kraków Szok od 7 lat w schronie bida że aż strach
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wzięło mnie dziś na wspominki... Szoka pamiętam jako jednego ze schroniskowych weteranów.. On i Łysolek zapadli mi w pamięć najbardziej.. (*)(*)(*) -
Kraków weteranka oxana zapomnaniana zagryziona...
_Aga_ replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam i Oxanę i Demosteneskę i Misię... krakowskie weteranki schroniskowe.. Przykre jest to, że odeszły nie chciane, zapomniane.. Tyle lat w schronisku i taki koniec... :sad: Aga, Jagienka - przynajmniej tutaj jakiś ślad po nich zostanie dzięki Wam.. (*) (*) (*) -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
_Aga_ replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Zonia bierze, bierz, bierz![/quote] To ja się dołączam :loveu: Bierz, bierz :lol: -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
_Aga_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No niestety tak to już jest, że takie psiaki chętnie wzięliby tacy dogomaniacy jak my, ale najczęściej już mają swoje zwierzaki i po prostu nie mają możliwości.. A inni, "normalni" (przepraszam za wyrażenie :cool3:) ludzie wolą szczeniaki albo młode psiaki.... Ja cały czas trzymam kciuki za Puszka! Musi mu się udać :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Aguś, błagam myśl pozytywnie. :loveu: Ta sunia jest prześliczna, choćby to jest atutem, kolejnym jest relacja z DT. Trzeba tylko troszkę czasu![/quote] No widzisz, ja taka okropna pesymistka jestem :oops: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Oby... :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Za cztery tygodnie (niestety długa jest kolejka psiaków w potrzebie) ukaże się ogłoszenie w gazecie (tylko nie pamiętam jakiej :oops:), ale w zeszłym roku po takim ogłoszeniu bardzo szybko znalazł się dom dla jednego z "moich" psiaków :) Cztery tyg. to dużo, ale myślę, że tymczasowi Państwo Jessy zgodzą się ewentualnie tyle ją przetrzymać :) Mam nadzieję.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nowe wieści - nie ma żadnych problemów z zachowaniem czystości - Jessika dziś została sama na 8 godzin i wytrzymała bez problemu :) No i pilnuje P. Kasi jak oka w głowie ;) Biedna boi się, że jej kolejna Pańcia zniknie... Pomalutku też łakomczuszek przekonuje się do psiego jedzonka ;) Co ja bym dała, żeby to już był ostatni dom Jessiki.. a raczej Jessy, bo "Jessika" nie bardzo podoba się Państwu ;) -
Dziękujemy [B]Ania-Sonia[/B] :) I również pozdrawiamy :)
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Spróbuję się dowiedzieć, czy można gdzieś zamieścić ogłoszenie :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pozostaje mi posłuchać rady jogi i czekać cierpliwie.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][COLOR=red][B]Aga, zerknij w ten wątek piorunem!!!!!!!!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121025[/URL][/quote] Uparli się jednak na tego yorka.. Nic z tego nie będzie... :shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
_Aga_ replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']niom, a ja chciałam starszego psa, bo nie wiem jak się moje losy potoczą, a żeby nie obciążac rodziny, no i mam starszego pana, w okolicach lat 10, i wydaje mi się, ze jego utrzymanie, plus weterynarz to nie sa astronomiczne sumy, bo nei choruje wcale często, bardziej bym się bała wziąść szczeniora z giełdy jak ludzie robią. Starszy pies to spokój wzgledny ze spacerami, można się z nim ułozyc, w domu śpi, nie wariuje za bardzo:evil_lol:ja juz nigdy bym młodzienca nie wzięła;) a kocha bardzo i posłuszny bardziej niż bym sama go wychowywała;)[/quote] Też chciałam starszego i wzięłam - dwa ;) Trzymam kciuki za Ewkę :) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Strasznie się denerwuję tym, że nikt się nie odzywa :oops: Do końca aukcji jeszcze 6 dni.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No i gdzie ten domek... :roll: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Najlepsze byłoby ogłoszenie w gazecie... :roll: -
Dzięki dziewczyny :) [B]Katcherine[/B] - ja Romusiowi daję przefiltrowaną wodę ;) Boję się tej deszczowej pogody.. A potem przyjdą śniegi, mrozy.. Już teraz Romuś ledwo chodzi :roll:
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Też mam taką nadzieję... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Martwi mnie to, że nikt się nie odzywa w sprawie adopcji suni...