Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Smutna jest historia Monga.. Wiem, że był chory, ale i tak mi go strasznie żal.. że umierał w schronisku.. Najważniejsze, że nie cierpiał.. Najgorsze by chyba było, gdyby został zagryziony.. (*)(*)(*)
  2. I Demosteneskę pamiętam... Śliczna była.. (*)(*)(*)
  3. [quote name='kiwi']zawsze jak umiera adoptowany pies to ja mam wyrzuty sumienia, ze gdyby nie ja to ludzie nie cierpieliby z powodu stray przyjaciela.. Nie mów tak kiwi, no co Ty :shake: Powinnaś się cieszyć, że psiak przed śmiercią był szczęśliwy :) Strasznie jest, kiedy umiera pies.. Ale powiem szczerze, nie wahałabym się teraz wziąść innego starego psa na miejsce Czarusia.. Nawet gdybym wiedziała, że zostało mu kilka miesięcy życia.. Nie jest ważne to, że ja bym później cierpiała po jego śmierci, ale to, że przed śmiercią psiak był szczęśliwy, że nie umierał samotnie, zapomniany w schronie :)
  4. Ale był i to jest najważniejsze :) Jest tyle psiaków, które nigdy tego szczęścia nie zaznały.. Dla Jasyrka: (*)(*)(*)
  5. Wzięło mnie dziś na wspominki... Szoka pamiętam jako jednego ze schroniskowych weteranów.. On i Łysolek zapadli mi w pamięć najbardziej.. (*)(*)(*)
  6. Pamiętam i Oxanę i Demosteneskę i Misię... krakowskie weteranki schroniskowe.. Przykre jest to, że odeszły nie chciane, zapomniane.. Tyle lat w schronisku i taki koniec... :sad: Aga, Jagienka - przynajmniej tutaj jakiś ślad po nich zostanie dzięki Wam.. (*) (*) (*)
  7. Jagienko - Mong został uśpiony, czy po prostu zasnął? (*)
  8. [quote name='Olena84']Zonia bierze, bierz, bierz![/quote] To ja się dołączam :loveu: Bierz, bierz :lol:
  9. No niestety tak to już jest, że takie psiaki chętnie wzięliby tacy dogomaniacy jak my, ale najczęściej już mają swoje zwierzaki i po prostu nie mają możliwości.. A inni, "normalni" (przepraszam za wyrażenie :cool3:) ludzie wolą szczeniaki albo młode psiaki.... Ja cały czas trzymam kciuki za Puszka! Musi mu się udać :)
  10. [quote name='majqa']Aguś, błagam myśl pozytywnie. :loveu: Ta sunia jest prześliczna, choćby to jest atutem, kolejnym jest relacja z DT. Trzeba tylko troszkę czasu![/quote] No widzisz, ja taka okropna pesymistka jestem :oops:
  11. Za cztery tygodnie (niestety długa jest kolejka psiaków w potrzebie) ukaże się ogłoszenie w gazecie (tylko nie pamiętam jakiej :oops:), ale w zeszłym roku po takim ogłoszeniu bardzo szybko znalazł się dom dla jednego z "moich" psiaków :) Cztery tyg. to dużo, ale myślę, że tymczasowi Państwo Jessy zgodzą się ewentualnie tyle ją przetrzymać :) Mam nadzieję..
  12. Nowe wieści - nie ma żadnych problemów z zachowaniem czystości - Jessika dziś została sama na 8 godzin i wytrzymała bez problemu :) No i pilnuje P. Kasi jak oka w głowie ;) Biedna boi się, że jej kolejna Pańcia zniknie... Pomalutku też łakomczuszek przekonuje się do psiego jedzonka ;) Co ja bym dała, żeby to już był ostatni dom Jessiki.. a raczej Jessy, bo "Jessika" nie bardzo podoba się Państwu ;)
  13. Dziękujemy [B]Ania-Sonia[/B] :) I również pozdrawiamy :)
  14. Spróbuję się dowiedzieć, czy można gdzieś zamieścić ogłoszenie :)
  15. Pozostaje mi posłuchać rady jogi i czekać cierpliwie..
  16. [quote name='majqa'][COLOR=red][B]Aga, zerknij w ten wątek piorunem!!!!!!!!!![/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121025[/URL][/quote] Uparli się jednak na tego yorka.. Nic z tego nie będzie... :shake:
  17. [quote name='magda z.']niom, a ja chciałam starszego psa, bo nie wiem jak się moje losy potoczą, a żeby nie obciążac rodziny, no i mam starszego pana, w okolicach lat 10, i wydaje mi się, ze jego utrzymanie, plus weterynarz to nie sa astronomiczne sumy, bo nei choruje wcale często, bardziej bym się bała wziąść szczeniora z giełdy jak ludzie robią. Starszy pies to spokój wzgledny ze spacerami, można się z nim ułozyc, w domu śpi, nie wariuje za bardzo:evil_lol:ja juz nigdy bym młodzienca nie wzięła;) a kocha bardzo i posłuszny bardziej niż bym sama go wychowywała;)[/quote] Też chciałam starszego i wzięłam - dwa ;) Trzymam kciuki za Ewkę :)
  18. Strasznie się denerwuję tym, że nikt się nie odzywa :oops: Do końca aukcji jeszcze 6 dni..
  19. Najlepsze byłoby ogłoszenie w gazecie... :roll:
  20. Dzięki dziewczyny :) [B]Katcherine[/B] - ja Romusiowi daję przefiltrowaną wodę ;) Boję się tej deszczowej pogody.. A potem przyjdą śniegi, mrozy.. Już teraz Romuś ledwo chodzi :roll:
  21. Martwi mnie to, że nikt się nie odzywa w sprawie adopcji suni...
×
×
  • Create New...