-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dla Dropka (*)(*)(*)(*) -
Zajrzałam, obejrzałam fotki, poczytam więcej w wolnej chwili ;) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
-
Dla Buni (*)(*)(*) ......................................... Co tam u Was słychać Dorotko?? :)
-
(*) TARNÓW-biedny psiak w wielkiej potrzebie!! - odszedł :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
(*)(*)(*) Fajny, młody psiak.. ech... -
Kraków - zrezygnowany pudelek! Magik za TM ['] ;-(((((
_Aga_ replied to kiwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
(*)(*)(*)(*) -
(*)(*)(*) Śliczna suńka...
-
Po raz kolejny dziś stwierdzam, że czas leci strasznie szybko.. Ale Dudusia pamiętam, jakbym go wczoraj zawoziła do Kielc ;) Fajny, kontaktowy psiaczek.. (*)(*)(*)
-
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
Późno tu trafiłam, ale przynajmniej przeczytałam cudowną wiadomość w taki smutny, melancholijny dzień.... :) -
Wy to macie przejścia, Kasiu :shake: Zdrówka dla Gryska!!! Romuś dostaje Enarenal i Furosemidum.. Wet nie proponował nic nowego, ciągle na tych tabletkach "jedziemy" :roll: Ależ ten czas leci... Już prawie 3 miesiące minęły... Ech Czarek Czarek... (*)
-
Ależ ten czas leci... (*)(*)(*)
-
Dzięki Kasiu :) Weterynarz powiedział, że Romuś teraz tak kaszle głównie od serca.. Pytałam, co myśli o uśpieniu... :roll: Stwierdził, że póki Romuś ma apetyt, w miarę normalnie funkcjonuje, to trzeba mu dać jeszcze trochę pożyć :) No więc żyjemy sobie "kaszląco"... Dziś jest troszkę lepiej... Pozdrawiamy :)
-
[quote name='mar.gajko']Ciapek z dni ana dzień gorzej wygląda. I nie wiem co z nim robić. Mogę mu zafundowac kolejne badania krwii (jak nazbieram pieniędzy); i co jeszcze mogę? Nic, kurna, nie mogę. Dziś znowu mu dam kroplówkę. Juz mu pół litra soli fizjologicznej nei wchodzi pod skórę. Nie chce sie wchłaniać. Jest jak szkielecik. mar.gajko - a na co choruje Ciapek?? Nie czytałam wszystkiego :oops: Pamiętam, że kiedyś coś było nie tak z nerkami.. A teraz co??
-
[quote name='iza_szumielewicz']Przejrzałam ostatnie zdjęcia Romka i radością stwierdziłam, że ma RÓŻOWY język (oraz zaróżowione ciałko:lol:). To dobry znak. Nie ma niedotlenienia. To genialny wręcz znak. Możesz na wszelki wypadek sprawdzić u dobreog weta wysycenie tlenem krwi (to taki "klips", który wet przykłada do wargi psa i mierzy poziom natlenienia tkanek). Zobacz, jaki kolor języka miał mój Mały na nieco pół roku przed śmiercią (ostatnie zdjęcia na stronie, którą załączam; za wyjatkiem zupełnie ostatniego - z lata 2007) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20556&page=27]zapaść tchawicza - czy operacja pomoże? - Strona 27 - Dogomania Forum[/url][/quote] Czaruś też miał siny język pod koniec... :sad: Dlatego teraz ciągle zaglądam Romusiowi do pycholka ;) Znów mamy gorsze dni, Romek dusi się/kaszle tak strasznie, że jak wychodzę z nim na "spacer" to wszyscy się za nami oglądają... Wynoszę go na rękach, stawiam, on sobie pokaszle, siknie, biorę go znów na ręce i wracamy do domu, bo chodzenie nie ma sensu.. wygląda to tak, że Romuś robi kilka kroczków i kaszle tak, że aż się przewraca.. A na rękach najczęściej się uspokaja.. Na jutro jesteśmy umówieni do naszego weterynarza, prosiłam o zrobienie jakichś dodatkowych badań, może jakieś prześwietlenie, bo nie można tego tak zostawić.. nie chcę, żeby się psiak tak strasznie męczył..
-
Ciapol , nieoczekiwany "prezent" od losu podczas wakacji.
_Aga_ replied to anula1959's topic in Już w nowym domu
To super Anula, że psiaczek nie jest tak agresywny jak się wydawało :) Trzymam kciuki za domek ;) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wiem, że dla Romusia lepiej, że jest teraz sam.. Ale jakoś tak.. jeszcze bardziej mi żal i brakuje Czarka, kiedy wiem, że nikt inny za nim nie tęskni :roll: Nie wiem, jak to wytłumaczyć :oops: Fajnie, że Grysek z Dropusiem tak się zaprzyjaźnili :) Wiem, że Tobie jest podwójnie ciężko widząc, jak Grysek przeżywa odejście Dropka.. Trzymajcie się cieplutko :) Pozdrawiamy :) -
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
_Aga_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Szkoda Puszka...pewnie myślał, że w koncu los sie do niego uśmiechnie,a tu taki cios...:([/quote] To jest najgorsze.. że dano mu nadzieję na nowy dom i bardzo szybko ją odebrano... nie wyobrażam sobie, jak się musi czuć taki pies.. wracający do schroniska.. nieświadomy tego, że jego zachowanie było powodem... -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]Kasiu[/B] - na jaki trening chodzi Grys?? U nas sytuacja jest troszkę inna.. W sumie nie wiem, jak Romuś odebrał odejście Czarka.. Na dobrą sprawę teraz Romanek ma mniej stresów, nie musi uważać, żeby nie wejść Czarkowi w paradę ;), co zawsze kończyło się bójką.. Czarek był dominantem, Romuś był dla niego konkurencją.. nie zauważyłam między nimi jakiejś sympatii... :roll: Mam wrażenie, że tylko mi brakuje Czarka.. -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Patrzyłam, ale już tam nie ma Teosia :)