-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Nic się Romciowi nie poprawia.. Wynoszę go i wnoszę (zresztą już od dłuższego czasu), bo wejście po schodach zawsze kończy się "duszeniem się"... Do tego coraz częściej trzeba z nim wychodzić.. chyba przez te ataki kaszlu więcej pije...
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Pani Marta (ta pani od kotków ;)) skontaktowała się z p. Kasią w sprawie Jessiki. P. Kasia stwierdziła, że nie odda jej nikomu, że sunia zostanie u nich. Tak strasznie się ucieszyłam!! I zaraz potem wiadomość, że jednak p. Marta ją weźmie do siebie, żeby sprawdzić jak reaguje na koty.. No i znowu się martwię... I czekam na wieści od pani Marty... -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
_Aga_ replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem, jaki dokładnie jest problem z tym ślepaczkiem, ale mojemu Romusiowi najprawdopodobniej od ciśnienia (pewnie przez to duszenie się) pękła jakaś żyłka w oku (??) i miał całe czerwone. Dalej ma takie zabarwienie, a nie mlecznobiałe.. Wet mi powiedział, że to psa nie boli. Jeżeli pies widzi to jest to dla niego szok, bo nagle przestaje widzieć. A ślepusiowi nic się nie zmienia :roll: -
Spraw by jej jesień była złota - 20letnia Buba jużw DT/DS
_Aga_ replied to Ank@'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, że Buba w raju na ziemi :lol: Oby każdy psiak miał takie szczęście :) -
Kraków. Czy ktoś mnie pokocha??? Nie chcę iść do azylu!
_Aga_ replied to ninoczka1's topic in Już w nowym domu
Nie było odzewu po programie?? -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]Katcherine[/B] - jak tam Grysio?? No i Ty jak się czujesz?? Pozdrawiamy -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny :Rose: :loveu: Ja wiem, że wy wszystkie zapracowane i macie pełno swoich bid ;) Pani zadzwoniła :multi: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]majqa[/B] - dzięki, że jeszcze tu zaglądasz i do tego dodajesz mi otuchy ;) -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ja wiem, że trzeba mieć nadzieję.. ale to że nikt w sprawie Jessiki nie pisze, nie dzwoni jest dołujące... Praktycznie zerowe zainteresowanie :shake: -
Dzisiaj było apogeum Romkowego "duszenia się" :roll: Pewnie dlatego, że mieliśmy gości i Romek nie mógł usiedzieć na miejscu tylko łaził po całym domu :roll: Umęczony Romuś: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2066/dsc00328hr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img216/dsc00328hr2.jpg/1/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00328hr2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6469/dsc00330is2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/dsc00330is2.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/dsc00330is2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie zadzwoniła....... :sad: -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Poczekam, poczekam majqa ;) Jakby co zadzwonię jutro.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzień prawdy.. ;) Zadzwoni czy nie?? -
[B]Katcherine[/B] - Ty też się trzymaj... Trzymam kciuki za Gryska :kciuki:
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki ma_ruda.. Może spróbuję.. Powiem Wam, że miałam małą nadzieję, że może Dt zamieni się w DS, ale niestety... :shake: Jeśli nikt się nie zgłosi to ponowimy allegro (z poprawkami), rozwiesimy ogłoszenia w Krakowie i Tarnowie i będziemy czekać na to ogłoszenie w gazecie... -
Tak sobie dziś pomyślałam o Czarusiu... Jak słyszę Romka, jak się dusi, to zaraz mam przed oczami Czarka i jego męczarnie... Boję się, że Romusia czeka taki sam straszny koniec...
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie, nie ogłaszaliśmy małej na nk.. Nawet nie wiedziałam, że ktoś zamieszcza takie ogłoszenia.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jeszcze 4 dni.. Ta osoba, która złożyła ofertę, nie odezwała się.. -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=439510903[/URL] [/quote] Ludziska, odzywajcie się.... -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy Pani od kotków zadzwoni w piątek... Jeśli nie, to ja do niej przedzwonię, przypomnę jej o Jessy ;) -
Też mi się tak wydaje. Zresztą to teraz i tak nie ma znaczenia.. Fajny był ten psiaczek.. Cieszę się, że nie odszedł w schronie.. nie cierpiał.. po prostu zasnął.. (*)(*)(*)
-
Ale to chyba nie o tego Dudusia chodzi.. Duduś z Tarnowa to był 5-letni ponoć psiak.. Zachorował na nosówkę w hoteliku u doddy?? :roll: