Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ja już nic nie powiem... po prostu: :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  2. Boziu.... :-( Żeby chociaż jakiś tymczas.. żeby choć na te ostatnie chwile miał "swój" dom.....
  3. Niestety nie ;) Choć kiedyś chciałam być weterynarzem :) Chodziło mi oczywiście o lecznicę do której chodzę z moim staruszkiem :)
  4. [quote name='kingas']Aga.. moje psy są twoimi pacjentami :)[/quote] To chyba nie do mnie?? ;)
  5. Żeby każda historia tu na dogo tak się kończyła... :) Strasznie się cieszę :loveu:
  6. [quote name='Morgan:-)']Ja tylko raz usłyszałam co mi pani wet która tam pracuje (pracowała) powiedziała - pani z izby weterynaryjnej zresztą - na temat azylu. Noooo... jak usłyszałam, że tarnowski azyl to wzorowo prowadzony jest i w ogóle kierownik to człowiek złoto - wymiękłam. :angryy::angryy::angryy:[/quote] No to był hit :evil_lol: A ja tam nie chodzę przez wzgląd na tego drugiego weta, Kajpusa, czy jak mu tam :cool1:
  7. mar.gajko - pisałam na pw, ale chyba masz pełną skrzynkę.. Podaj mi proszę numer konta na który można by wpłacać pieniążki na Ciapka. Nie mogę za wiele, ale choć parę groszy.. może się przyda.. Strasznie mi żal Ciapka :-( I strasznie żałuję, że nie mogę pomóc... :sadCyber:
  8. Ja też kciuki zaciskam :loveu: Co do lecznicy na Asnyka... też nie mam dobrego zdania.. :shake:
  9. [B]Katcherine[/B] - a jak się czuje teraz Grysio?? [B]MałGośka[/B] - :loveu: Strach pomyśleć, co by było, gdyby się ta para spotkała :lol:
  10. Norka do góry, może ktoś Cię tutaj zauważy...
  11. [B]Morgan[/B] - postaram się u Jakubka też, choć nie bywam w tamtych okolicach ;)
  12. [quote name='kingas']_Aga_ ..a w której lecznicy? Z góry dzięki za pomoc... Ja zmykam.. postaram się jutro pojawić.. pozdrawiam... :)[/quote] Na osiedlu Zielonym.
  13. Śliczna jest i młoda i zdrowa - same atuty.. Ktoś ją musi zauważyć :)
  14. Zrobię ogłoszenie i zamieszczę w mojej lecznicy, sklepie, gdzie się da. Chyba, że masz gotowe?? To mogłabyś mi przesłać na maila: [email][email protected][/email]
  15. Super, że zrobiłaś allegro!!!! :loveu: :Rose: Mam nadzieję, że ktoś je zauważy.. Zamieszczałaś ogłoszenia gdzieś jeszcze??
  16. A co do psiaków na łańcuchu to ja się nie będę wypowiadać....
  17. Morgan to jest ONA ;) I na pewno nie ma nic złego na myśli. [B]kingas[/B] - nikt tu Cię nie oskarża, nie krytykuje, my tylko chcemy, żeby psiakom było jeszcze lepiej, żeby miały swój dom, a nie wegetowały w szopie :roll:
  18. [quote name='Morgan:-)']Próbowałam mamusię namierzyć, ale w tym pierniczonym Azylu znowu strony od ponad roku nie aktualizowane. Wiecznie burdel i krętactwo - robią wszysto, aby nikt nie wiedział co sie tam dzieje, jakie tam są psy, jakie trafiaja i jakie "wyparowują". Sukins...stwo![/quote] Nie jestem pewna, czy do naszego Azylu zostały zabrane :shake:
  19. [B]kingas[/B] - dzięki Wam te psiaki żyją :Rose: Ale powiedz, czy w tej szopie nie zamarzną?? Przydałyby się jakieś dobre zdjęcia do ogłoszeń...
  20. Bogumiłowic nie znam niestety... To kawałek od Tarnowa, przejeżdżałam tamtędy tylko pociągiem :roll:
  21. kingas, Ty się nie obrażaj bo nikt tutaj nic złego nie miał na myśli. Każdy się martwi o szczeniaki...
  22. Ale gdzie dokładnie?? Kto je karmi?? Może jakaś pomoc jest potrzebna??
  23. [B]kingas[/B] - ja mogę pomóc ewentualnie w ogłoszeniach..
  24. [quote name='basiagk']Trochę słyszałam od Morgan o tym azylu i często myslę co można z tym zrobic? Chciałam byc wolontariuszem ale po tym rewelacjach nic z tego.:shake:[/quote] Gdyby się udało zebrać kilka osób, to myślę, że można by było coś tam zdziałać. W pojedynkę raczej marne szanse, zwłaszcza, że na odwiedzeniu psiaków w azylu się nie kończy.. Trzeba zdjęcia robić, ogłaszać, organizować transport itp..... No i marne szanse, żeby zabronili wstępu kilku osobom :evil_lol: Chyba baliby się afery :eviltong: No ale skąd wziąść te kilka osób?? :roll: A powracając do tematu szczeniaków - mam nadzieję, że są bezpieczne.. Nie przeżyją w nocy przy takim mrozie :shake:
×
×
  • Create New...