-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Niestety nie ;) Choć kiedyś chciałam być weterynarzem :) Chodziło mi oczywiście o lecznicę do której chodzę z moim staruszkiem :) -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kingas']Aga.. moje psy są twoimi pacjentami :)[/quote] To chyba nie do mnie?? ;) -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Żeby każda historia tu na dogo tak się kończyła... :) Strasznie się cieszę :loveu: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)']Ja tylko raz usłyszałam co mi pani wet która tam pracuje (pracowała) powiedziała - pani z izby weterynaryjnej zresztą - na temat azylu. Noooo... jak usłyszałam, że tarnowski azyl to wzorowo prowadzony jest i w ogóle kierownik to człowiek złoto - wymiękłam. :angryy::angryy::angryy:[/quote] No to był hit :evil_lol: A ja tam nie chodzę przez wzgląd na tego drugiego weta, Kajpusa, czy jak mu tam :cool1: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ja też kciuki zaciskam :loveu: Co do lecznicy na Asnyka... też nie mam dobrego zdania.. :shake: -
[B]Katcherine[/B] - a jak się czuje teraz Grysio?? [B]MałGośka[/B] - :loveu: Strach pomyśleć, co by było, gdyby się ta para spotkała :lol:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
_Aga_ replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Norka do góry, może ktoś Cię tutaj zauważy... -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]Morgan[/B] - postaram się u Jakubka też, choć nie bywam w tamtych okolicach ;) -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kingas']_Aga_ ..a w której lecznicy? Z góry dzięki za pomoc... Ja zmykam.. postaram się jutro pojawić.. pozdrawiam... :)[/quote] Na osiedlu Zielonym. -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
_Aga_ replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest i młoda i zdrowa - same atuty.. Ktoś ją musi zauważyć :) -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Zrobię ogłoszenie i zamieszczę w mojej lecznicy, sklepie, gdzie się da. Chyba, że masz gotowe?? To mogłabyś mi przesłać na maila: [email][email protected][/email] -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Super, że zrobiłaś allegro!!!! :loveu: :Rose: Mam nadzieję, że ktoś je zauważy.. Zamieszczałaś ogłoszenia gdzieś jeszcze?? -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
A co do psiaków na łańcuchu to ja się nie będę wypowiadać.... -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Morgan to jest ONA ;) I na pewno nie ma nic złego na myśli. [B]kingas[/B] - nikt tu Cię nie oskarża, nie krytykuje, my tylko chcemy, żeby psiakom było jeszcze lepiej, żeby miały swój dom, a nie wegetowały w szopie :roll: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan:-)']Próbowałam mamusię namierzyć, ale w tym pierniczonym Azylu znowu strony od ponad roku nie aktualizowane. Wiecznie burdel i krętactwo - robią wszysto, aby nikt nie wiedział co sie tam dzieje, jakie tam są psy, jakie trafiaja i jakie "wyparowują". Sukins...stwo![/quote] Nie jestem pewna, czy do naszego Azylu zostały zabrane :shake: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]kingas[/B] - dzięki Wam te psiaki żyją :Rose: Ale powiedz, czy w tej szopie nie zamarzną?? Przydałyby się jakieś dobre zdjęcia do ogłoszeń... -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Bogumiłowic nie znam niestety... To kawałek od Tarnowa, przejeżdżałam tamtędy tylko pociągiem :roll: -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
kingas, Ty się nie obrażaj bo nikt tutaj nic złego nie miał na myśli. Każdy się martwi o szczeniaki... -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ale gdzie dokładnie?? Kto je karmi?? Może jakaś pomoc jest potrzebna?? -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[B]kingas[/B] - ja mogę pomóc ewentualnie w ogłoszeniach.. -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']Trochę słyszałam od Morgan o tym azylu i często myslę co można z tym zrobic? Chciałam byc wolontariuszem ale po tym rewelacjach nic z tego.:shake:[/quote] Gdyby się udało zebrać kilka osób, to myślę, że można by było coś tam zdziałać. W pojedynkę raczej marne szanse, zwłaszcza, że na odwiedzeniu psiaków w azylu się nie kończy.. Trzeba zdjęcia robić, ogłaszać, organizować transport itp..... No i marne szanse, żeby zabronili wstępu kilku osobom :evil_lol: Chyba baliby się afery :eviltong: No ale skąd wziąść te kilka osób?? :roll: A powracając do tematu szczeniaków - mam nadzieję, że są bezpieczne.. Nie przeżyją w nocy przy takim mrozie :shake: