Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Kasiu - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)
  2. Mariolu - cudne wieści :) Cieszę się strasznie :loveu:
  3. [quote name='basiagk']Jak wyzdrowieje to pomyśle... bo coś mi świtało ale grypa wywiała wszystko:shake: Mnie chodziło chociaż o zgranie grupy...[/quote] [B]basiagk[/B] - dużo zdrówka życzę w takim razie i odezwij się jak już będziesz w pełni sił :)
  4. Romuś też się źle czuje, kaszle teraz strasznie.. :sad: I zaczął "popuszczać".. Piotruś się cieszy strasznie jak zobaczy gdzieś zdjęcie Czarusia :) To znaczy, że pamięta, kojarzy.. Cieszę się bardzo z tego powodu :) A mnie się czasem łezka zakręci, kiedy pomyślę o tym małym czarnym łobuzie.. My w tym roku nie ubieraliśmy choinki.. nie miałam wogóle nastroju świątecznego.. Pozdrawiamy serdecznie :) Trzymajcie się cieplutko..
  5. Piesek ma dobry domek, kochających właścicieli :) Nie trafił na łańcuch :)
  6. Jagienka - dziękuję i wzajemnie :) Iza - u mnie było podobnie.. Ja sama dwa razy byłam w szpitalu.. Dla mnie to też najgorszy rok odkąd sięgam pamięcią.. I wszystkim i sobie samej życzę, aby ten nadchodzący rok był przede wszystkim lepszy od tego mijającego... Pozdrawiam :)
  7. Postaram się zadwonić jutro pod podany numer. Ten z pierwszego postu?
  8. Święta minęły nam spokojnie, refleksyjnie.. aż nadto ;) Nie lubię za dużo rozmyślać, bo się zawsze rozklejam.. Nie był to dobry rok dla mnie.. cieszę się, że już się kończy.. Chyba po raz pierwszy tak bardzo czekam na Nowy Rok.. Mam nadzieję, że będzie lepszy.. Romuś zaczyna popuszczać.. Chyba będzie podobnie jak z Czarusiem.. Musimy się wybrać na jakieś badania.. Pozdrawiamy :)
  9. Katcherine - i co tam u Was? Jak Grysek po świętach?? ;) I Ty oczywiście i Twój żołądek :lol:
  10. [quote name='basiagk']No widzę, że ja zwykle tarnowianie sa bardzo chętni do współpracy. A juz miałam nadzieję, że sie ruszy:shake:.... jeszcze mam:look3:[/quote] Jakiś pomysł?? :razz:
  11. Kolia - jestem :) Może basiagk też tu zaglądnie? Będzie raźniej i może coś uradzimy? ;)
  12. Super :) Chciałabym zobaczyć szczęśliwego Teosia w nowym domku :loveu:
  13. Tutaj jest mało Tarnowian.. :roll:
  14. Dokładnie :) Też jestem ciekawa, jakie wyniki... i mam nadzieję, że lepsze :)
  15. [B]kingas[/B] - sorki za okupowanie tematu ;):loveu:
  16. [quote name='basiagk']A gdzie sie mamy dostać? Na cmentarną? Ja mam autko, kiepskie ale mam:p[/quote] No na Cmentarną :p Pasowałoby też zorientować się, czy jest ten sam kierownik.. Bo jeśli tak, ja nie będę mogła tam nic zrobić.. Zabroni nam fotografować psy, ogłaszać :shake: Jeśli jest ten sam, to jedyne wyjście to próbować "uderzyć" gdzieś wyżej z prośbą jeśli nie o wolontariat, to żebyśmy mogły choć ogłaszać zwierzaki.. Strona azylowa jest aktualizowana raz na rok, dodzwonić się do nich - nierealne... :/ Weterynarz - szkoda gadać :shake: Psiaki chore zostawione samym sobie :shake: Masakra :shake:
  17. Przydał by się ktoś z motoryzowany ;) Ja póki co nie mam autka, niestety.. A tam się niczym nie dostaniemy, zostają nóżki ewentualnie.. ;) Ale to kawał drogi i w zimie byłoby raczej nieciekawie..
  18. [quote name='kingas']hej dziewczyny :) Moja mama była jakiś czas temu zobaczyć co z pieskami :) Podobno mają się bardzo dobrze :) i wygląda na to że bardzo dobrze trafiły :)[/quote] Super :multi::multi::multi: Bardzo się cieszę :loveu:
  19. [quote name='basiagk']Hej! Czy może wiecie czy kingas jest Bogumiłowic bo potrzebuje sprawdzić tam domek a te nasze szczeniaki stamtąd były?[/quote] Tak, z Bogumiłowic albo okolic :)
  20. 4 miesiące... Duuuużo dziś myślałam o Czarusiu... ..................................................................................... Romuś :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8687/dsc00475aao0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img254/dsc00475aao0.jpg/1/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/dsc00475aao0.jpg/1/w336.png[/IMG][/URL]
  21. [quote name='basiagk']To jest nas juz dwie:razz:. A cioteczka kingas? A tak w ogóle toś mnie Aga pocieszyła. Nic sie w tym Tarnowie nie dzieje, żadnej grupy nie można zorganizować?:p[/quote] Próbowałam, pisałam na tarnowskim forum, że szukam chętnych do "wolontariatu", odezwała się tylko Morgan i jeszcze jedna dziewczyna, była ze mną kilka razy w azylu.. pomogła przy adopcji kilku psów.. Potem nam się kontakt urwał.. ja byłam w ciąży i nie dałam rady jeździć na Cmentarną, a ona nie chciała sama... A teraz ona chyba studiuje, więc i tak odpada.. I tak to właśnie w naszym kochanym Tarnowie wygląda.. Nawet nie chcę myśleć o tych biednych psach w azylu, zwłaszcza tych chorych, którymi nikt się nie zajmuje :shake:
×
×
  • Create New...