-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Witajcie :) Dziękuję, że tu zaglądacie :* Romuś nie zamierza się tak łatwo poddać ;) Nie wiem, czy pisałam, ale już prawie wogóle nie kaszle.. Za to "przecieka" strasznie.. Na spacerki go wynoszę, bo już nóżki słabe i nie chcą dźwigać ;) Ale na niewielkim terenie nawet w miarę sobie radzi.. Duuuużo śpi.. No i w nocy coś ostatnio się zaczął budzić, skuczy wtedy i poszczekuje, muszę iść do niego, wygłaskać go i wtedy się uspokaja i zasypia.. Jakbym znów niemowlę miała :P Pozdrawiamy :)
-
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
No niestety takie są tutaj realia.. Działałam w azylu dopóki kierownik sie nie wkurzył i zakazał mi wstępu na teren azylu.. Gdyby nie to, że akurat byłam w ciąży i bez możliwości dojazdu tam, nie walczyłam zbytnio.. Wysłałam pismo do Urzędu M. odpisali ogólnikowo i to by było na tyle.. Próbowałam się skontaktować z lokalnymi mediami, ale na maile nikt nie odpowiedział. Jedna pani, nie pamiętam skąd, obiecała zamieszczać ogłoszenia, a później zamilkła i nie odpowiadała na moje maile.. Także ja też czekam na propozycje... -
Dziękujemy :)
-
Nie wiem, czy ktoś pamięta Areska z tarnowskiego azylu.. Miał kiedyś wątek na psach w potrzebie, znalazł domek.. Dziś jego pani mi napisała, że w październiku Ares uciekł "na suczki" i już nie wrócił :-( Szukała go, ale niestety nie znalazła... Napisała, że albo zdechł (był schorowany), albo inne psy go zagryzły... Strasznie mi przykro... :-(
-
Jessika naprawdę dobrze trafiła ;) Mam nadzieję, że to już jej ostatni domek :)
-
Dzięki Kasiu..
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Kasiu.. -
Romuś jest coraz słabszy.. Nie trzyma moczu, codziennie go kąpię.. Na "spacerach" już prawie wogóle nie chodzi.. cały czas śpi..
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kasiu - strasznie się cieszę, że Grysek miewa się lepiej :) Romuś niestety tak średnio.. Trzymajcie się cieplutko :) -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
_Aga_ replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
A ja sama podkarmiam mojego Romka ;) Też mu się przytyło, mało już chodzi, więc ma jeszcze większą tendencję do tycia.. Musimy zacisnąć nieco pasa, bo niedługo nie uniosę kluska :lol: A tu trzeba na polko i z powrotem ;) Pozdrawiamy serdecznie :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kasiu - nie mogłam znaleźć tego tematu.. U nas coraz gorzej.. Może to chwilowe.. mam nadzieję.. ale z drugiej strony przeczucie... :shake: A co u Was?? Jak tam Grysek?? Ty?? Pozdrawiamy :) -
Coraz gorzej z Romusiem.. Jest już tak słaby, że prawie nie chodzi.. Może to chwilowe, choć przeczucie mam, że nie.. Pozdrawiamy
-
Piotruś już duży chłopak :lol: Skończył niedawno dwa latka :) Ze zdrówkiem tak średnio, raz lepiej, raz gorzej.. Zdjęć muszę poszukać ;) :lol: Pozdrawiamy :)
-
Ale nas tu dawno nie było.. ;) No i jak dziewczyny, lepszy ten rok?? :) U nas na razie średnio.. Pozdrawiamy :) [URL=http://img57.imageshack.us/my.php?image=dsc01336.jpg][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9819/dsc01336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img57/dsc01336.jpg/1/][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/dsc01336.jpg/1/w395.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='mar.gajko']Byłyśmy wczoraj z p. Olą i Ciapusiem na kontroli u dottoresy. Jest lepiej. Oczopląs zanikł. lepsza koordynacja ruchowa. Leki ma brać malunio jesczze przez dwa tygodnie. Ma apetycik, humorek. Przytulaliśmy się, przytulali... Och, moje słoneczko. Takie kochane.[/quote] :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:
-
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ma_ruda']My też chcemy zobaczyć zdjęcie Jessiki;)[/quote] Przerzucę z telefonu w wolnej chwili i oczywiście wkleję :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] Aga- jak twoj seniorek? ucaluj go od nas.[/quote] Nie jest dobrze Kasiu :( Romuś jest bardzo słaby, wychodzimy na polko na chwilkę, Romuś robi siku, liże śnieg, po chwili biorę go na ręce i wracamy do domu, bo już nie może ustać na śniegu.. Także coraz częściej załatwia się po prostu w domu.. Poza tym kaszle, bardzo.. Nie wiem, co to będzie.. Mam nadzieję, że przynajmniej Grysek w formie.. Pozdrawiamy -
TarnÓw!Przekochana sunia,idealna dla dzieci,maleńka przylepka..MA DOM!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Naprawdę sunia miała szczęście :) Dostałam od Pani życzenia świąteczne i zdjęcie Jessiki :loveu: Coś pięknego :loveu: