Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Jagienka']A tutaj, chyba nie było na wątku pokazane, jak Ciapek POTRZEBUJE CZłOWIEKA!!! Zobaczcie: Piękne zdjęcia :)
  2. Przeczytałam prawie cały wątek... Biedny pies... mar.gajko - podziwiam... i współczuję.. [quote name='mar.gajko'] Ciapuś śliczny :)
  3. Jak wogóle teraz Ciapek wygląda? Bo na tych zdjęciach na pierwszej stronie naprawdę fajnie wyszedł...
  4. Furosemid to i mój Romek bierze... Strasznie to smutne, że nikt go nie chce.. :sad: Chociaż chcących by pewnie znalazł.. tylko, że Ci co by chcieli to pewnie nie mogą, bo już mają swoją psiarnię.. :roll: :sadCyber:
  5. Zajrzałam, obejrzałam fotki, poczytam więcej w wolnej chwili ;) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
  6. Dla Buni (*)(*)(*) ......................................... Co tam u Was słychać Dorotko?? :)
  7. (*)(*)(*) Fajny, młody psiak.. ech...
  8. (*)(*)(*) Śliczna suńka...
  9. Po raz kolejny dziś stwierdzam, że czas leci strasznie szybko.. Ale Dudusia pamiętam, jakbym go wczoraj zawoziła do Kielc ;) Fajny, kontaktowy psiaczek.. (*)(*)(*)
  10. Późno tu trafiłam, ale przynajmniej przeczytałam cudowną wiadomość w taki smutny, melancholijny dzień.... :)
  11. Czy leki które dostaje są drogie?? Może to ludzi odstrasza?? :roll:
  12. Wy to macie przejścia, Kasiu :shake: Zdrówka dla Gryska!!! Romuś dostaje Enarenal i Furosemidum.. Wet nie proponował nic nowego, ciągle na tych tabletkach "jedziemy" :roll: Ależ ten czas leci... Już prawie 3 miesiące minęły... Ech Czarek Czarek... (*)
  13. Ależ ten czas leci... (*)(*)(*)
  14. Dzięki Kasiu :) Weterynarz powiedział, że Romuś teraz tak kaszle głównie od serca.. Pytałam, co myśli o uśpieniu... :roll: Stwierdził, że póki Romuś ma apetyt, w miarę normalnie funkcjonuje, to trzeba mu dać jeszcze trochę pożyć :) No więc żyjemy sobie "kaszląco"... Dziś jest troszkę lepiej... Pozdrawiamy :)
  15. [quote name='mar.gajko']Ciapek z dni ana dzień gorzej wygląda. I nie wiem co z nim robić. Mogę mu zafundowac kolejne badania krwii (jak nazbieram pieniędzy); i co jeszcze mogę? Nic, kurna, nie mogę. Dziś znowu mu dam kroplówkę. Juz mu pół litra soli fizjologicznej nei wchodzi pod skórę. Nie chce sie wchłaniać. Jest jak szkielecik. mar.gajko - a na co choruje Ciapek?? Nie czytałam wszystkiego :oops: Pamiętam, że kiedyś coś było nie tak z nerkami.. A teraz co??
  16. [quote name='iza_szumielewicz']Przejrzałam ostatnie zdjęcia Romka i radością stwierdziłam, że ma RÓŻOWY język (oraz zaróżowione ciałko:lol:). To dobry znak. Nie ma niedotlenienia. To genialny wręcz znak. Możesz na wszelki wypadek sprawdzić u dobreog weta wysycenie tlenem krwi (to taki "klips", który wet przykłada do wargi psa i mierzy poziom natlenienia tkanek). Zobacz, jaki kolor języka miał mój Mały na nieco pół roku przed śmiercią (ostatnie zdjęcia na stronie, którą załączam; za wyjatkiem zupełnie ostatniego - z lata 2007) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20556&page=27]zapaść tchawicza - czy operacja pomoże? - Strona 27 - Dogomania Forum[/url][/quote] Czaruś też miał siny język pod koniec... :sad: Dlatego teraz ciągle zaglądam Romusiowi do pycholka ;) Znów mamy gorsze dni, Romek dusi się/kaszle tak strasznie, że jak wychodzę z nim na "spacer" to wszyscy się za nami oglądają... Wynoszę go na rękach, stawiam, on sobie pokaszle, siknie, biorę go znów na ręce i wracamy do domu, bo chodzenie nie ma sensu.. wygląda to tak, że Romuś robi kilka kroczków i kaszle tak, że aż się przewraca.. A na rękach najczęściej się uspokaja.. Na jutro jesteśmy umówieni do naszego weterynarza, prosiłam o zrobienie jakichś dodatkowych badań, może jakieś prześwietlenie, bo nie można tego tak zostawić.. nie chcę, żeby się psiak tak strasznie męczył..
  17. To super Anula, że psiaczek nie jest tak agresywny jak się wydawało :) Trzymam kciuki za domek ;)
  18. Wiem, że dla Romusia lepiej, że jest teraz sam.. Ale jakoś tak.. jeszcze bardziej mi żal i brakuje Czarka, kiedy wiem, że nikt inny za nim nie tęskni :roll: Nie wiem, jak to wytłumaczyć :oops: Fajnie, że Grysek z Dropusiem tak się zaprzyjaźnili :) Wiem, że Tobie jest podwójnie ciężko widząc, jak Grysek przeżywa odejście Dropka.. Trzymajcie się cieplutko :) Pozdrawiamy :)
  19. [quote name='jusstyna85']Szkoda Puszka...pewnie myślał, że w koncu los sie do niego uśmiechnie,a tu taki cios...:([/quote] To jest najgorsze.. że dano mu nadzieję na nowy dom i bardzo szybko ją odebrano... nie wyobrażam sobie, jak się musi czuć taki pies.. wracający do schroniska.. nieświadomy tego, że jego zachowanie było powodem...
  20. [B]Kasiu[/B] - na jaki trening chodzi Grys?? U nas sytuacja jest troszkę inna.. W sumie nie wiem, jak Romuś odebrał odejście Czarka.. Na dobrą sprawę teraz Romanek ma mniej stresów, nie musi uważać, żeby nie wejść Czarkowi w paradę ;), co zawsze kończyło się bójką.. Czarek był dominantem, Romuś był dla niego konkurencją.. nie zauważyłam między nimi jakiejś sympatii... :roll: Mam wrażenie, że tylko mi brakuje Czarka..
  21. Patrzyłam, ale już tam nie ma Teosia :)
×
×
  • Create New...