Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Tweety']super, bardzo dziękuje!, za 5 to ok 10 zł , bo chyba wyjdą cięższe od 1 kg i koperta ale przy hurtowej ilości możemy zostać przy starej cenie[/QUOTE] Przelałam 110 zł, na 5 kalendarzy, 10 zł za przesyłkę. Gdyby to było mało, to dopłacę :)
  2. Ja mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie..
  3. Zarejestrowałam się tam Tweety, ale nie mogę się zalogować, nie wiem czemu.. A co do kalendarzy to rezerwuję 4 :) Jeszcze namówię może jedną koleżankę i prześlę kaskę za 5 kalendarzy ;) Policz proszę, ile wyniesie przesyłka 4-5 kalendarzy :)
  4. Pan sąsiad bronił po prostu sam siebie, bo przecież "gdyby coś zauważył to by porozmawiał z sąsiadką".. A przecież nic złego się nie działo.. Psy nie były katowane.. Suka tylko zdechła z głodu, ale warunki miała zupełnie dobre.. No chyba nie trzeba komentować.. A panu sąsiadowi radzę rozglądać się uważniej.. Katowanie to nie tylko bicie..
  5. Piotruś rośnie jak na drożdżach :) Również pozdrawiam :)
  6. No ja też złożę zamówienie na kalendarze, na razie 2 sztuki, ale mam nadzieję namówić jeszcze kogoś, jak w zeszłym roku ;)
  7. ;) Ulka - Pusiek to babci wsiowy piesek ;) Od wujka, który stwierdził, że jak babcia nie weźmie, to on się go pozbędzie :/
  8. A Romuś coraz słabszy.. Ale chyba jeszcze chce pobyć z nami i nie poddaje się mój staruszek ;) Pozdrawiamy :)
  9. Dobrze, że nie umierał sam w schronisku... Teoś (')
  10. [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03078x.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8134/dsc03078x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03085a.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1766/dsc03085a.jpg[/IMG][/URL]
  11. A proszę ;) : Piotruś u prababci, z Pusią, a raczej Pusiem :lol: [URL=http://img99.imageshack.us/i/dsc03082a.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4166/dsc03082a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03090a.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8568/dsc03090a.jpg[/IMG][/URL]
  12. A dla [B]Czarusia (*)[/B] ....... 3 sierpnia minął już rok... czasem wierzyć mi się nie chce, że tak szybko ten czas mija..
  13. Nawet nie wiedziałam, że masz takiego staruszka Anula.. [URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc01953s.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6568/dsc01953s.jpg[/IMG][/URL] Romuś pozdrawia kolegę ;) :loveu:
  14. Niestety nic lepiej, bardzo często na spacerach nawet nie siknie, natomiast w miejscach, gdzie leży, szybciutko się kałuża robi..
  15. Romuś podczas kąpieli :loveu: Było mu tak dobrze, że sobie momentami przysypiał :lol: [URL=http://img218.imageshack.us/i/dsc02440a.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3628/dsc02440a.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
  16. [quote name='Wiedźma']Tak ma być. Co to byłoby za uczucie, gdybyśmy zapominali![/quote] Dokładnie :)
  17. [quote name='Wiedźma']Taki wiersz na którymś wątku znalazłam: [COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=teal]Jeżeli jest takie niebo,[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]W co ja głęboko wierzę,[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]Wspólne dla wszystkich ludzi[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]I ich przyjaciół - zwierząt,[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]To tam się spotkamy...[/COLOR][/FONT][/B] [/COLOR][/quote] Taką mam nadzieję.. :)
  18. Masz rację Jagienka, wyglądają jakby nabroili :loveu:
  19. Oj leci leci.. u nas też niedługo rok minie..... Pozdrawiamy Kasiu
  20. Ale żeby uderzać do mediów to coś musimy mieć.. czyli trzebaby tam jeździć, robić zdjęcia - na to wszystko trzeba mieć pozwolenie od kierownika, no i pasowałoby jakieś informacje o psiakach uzyskiwać - o to chyba byłoby najtrudniej, chodzi mi o prawdziwe informacje :/
  21. [quote name='basiagk']Ni wiem. Może poza tarnowskimi mediami spróbować?[/quote] Tylko gdzie uderzać, do kogo pisać??
×
×
  • Create New...