-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Ja mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie..
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
_Aga_ replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Pan sąsiad bronił po prostu sam siebie, bo przecież "gdyby coś zauważył to by porozmawiał z sąsiadką".. A przecież nic złego się nie działo.. Psy nie były katowane.. Suka tylko zdechła z głodu, ale warunki miała zupełnie dobre.. No chyba nie trzeba komentować.. A panu sąsiadowi radzę rozglądać się uważniej.. Katowanie to nie tylko bicie.. -
Piotruś rośnie jak na drożdżach :) Również pozdrawiam :)
-
;) Ulka - Pusiek to babci wsiowy piesek ;) Od wujka, który stwierdził, że jak babcia nie weźmie, to on się go pozbędzie :/
-
A Romuś coraz słabszy.. Ale chyba jeszcze chce pobyć z nami i nie poddaje się mój staruszek ;) Pozdrawiamy :)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że nie umierał sam w schronisku... Teoś (') -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Też pozdrawiamy :) -
[URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03078x.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8134/dsc03078x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03085a.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1766/dsc03085a.jpg[/IMG][/URL]
-
A proszę ;) : Piotruś u prababci, z Pusią, a raczej Pusiem :lol: [URL=http://img99.imageshack.us/i/dsc03082a.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4166/dsc03082a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc03090a.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8568/dsc03090a.jpg[/IMG][/URL]
-
A dla [B]Czarusia (*)[/B] ....... 3 sierpnia minął już rok... czasem wierzyć mi się nie chce, że tak szybko ten czas mija..
-
Nawet nie wiedziałam, że masz takiego staruszka Anula.. [URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc01953s.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6568/dsc01953s.jpg[/IMG][/URL] Romuś pozdrawia kolegę ;) :loveu:
-
Niestety nic lepiej, bardzo często na spacerach nawet nie siknie, natomiast w miejscach, gdzie leży, szybciutko się kałuża robi..
-
Romuś podczas kąpieli :loveu: Było mu tak dobrze, że sobie momentami przysypiał :lol: [URL=http://img218.imageshack.us/i/dsc02440a.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3628/dsc02440a.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma']Tak ma być. Co to byłoby za uczucie, gdybyśmy zapominali![/quote] Dokładnie :) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma']Taki wiersz na którymś wątku znalazłam: [COLOR=black][FONT=Verdana][B][COLOR=teal]Jeżeli jest takie niebo,[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]W co ja głęboko wierzę,[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]Wspólne dla wszystkich ludzi[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]I ich przyjaciół - zwierząt,[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=black]To tam się spotkamy...[/COLOR][/FONT][/B] [/COLOR][/quote] Taką mam nadzieję.. :) -
Kraków - Łapka - na dobrej drodze do normalności... MA DOM!!!!
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Masz rację Jagienka, wyglądają jakby nabroili :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Oj leci leci.. u nas też niedługo rok minie..... Pozdrawiamy Kasiu -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Ale żeby uderzać do mediów to coś musimy mieć.. czyli trzebaby tam jeździć, robić zdjęcia - na to wszystko trzeba mieć pozwolenie od kierownika, no i pasowałoby jakieś informacje o psiakach uzyskiwać - o to chyba byłoby najtrudniej, chodzi mi o prawdziwe informacje :/ -
szczeniaki z Tarnowa koczujące w polu mają domki
_Aga_ replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiagk']Ni wiem. Może poza tarnowskimi mediami spróbować?[/quote] Tylko gdzie uderzać, do kogo pisać??