Mi też tak wmawiał weterynarz co do wieku psa.. Z wyglądu pies był młody i na stronie naszego azylu widniał jako psiak ok. 5 letni, a kiedy spytałam weterynarza, dlaczego ten pies ma cały pysk spuchnięty, tak że go wogóle nie zamyka, to ten mi wmawiał, że to ze starości pies tak ma!! Że to normalne.. Normalne też było, że pies się bał podejść do krat, a wcześniej przybiegał radośnie.. Ech..
Krakowskie schronisko w porównaniu z tym co u nas to i tak jest super miejscem dla psiaków......