Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Wiem tylko, że sunia miała łapkę uszkodzoną, ale chyba już jest lepiej.. Napisałam do Morgan na nk, żeby się tu odezwała ;)
  2. Dog i Ruduś mają szansę, mają choć część deklaracji.. A Bumelek? Nie mogę przestać myśleć o tych psiakach..
  3. Podnoszę... Może ktoś zauważy i pomoże?? :(
  4. Trzymam kciuki.. Tylko tyle mogę zrobić.... :(
  5. Podnoszę.. To jakaś masakra..
  6. Jest szansa, że uda się zabrać Bumelka, Rudusia i Doga do hoteliku?
  7. A czy jemu coś dolega oprócz tego, że nie widzi?? Czemu ma być uśpiony?? Masakra jakaś.. :(
  8. Na nk Morgan coś tam pisała o suni i zdjęcie wklejała ;)
  9. http://www.dogomania.pl/threads/181053-Super-ciuszki-na-Doga-ktA-remu-grozi-uA-pienie-Rudusia-i-Bumelka-do-15-marca?p=14224109#post14224109 Zrobiłam drugi bazarek.. Jeśli będzie potrzeba, to wszystko pójdzie na Doga, bo on chyba w największej potrzebie.. Czy konto na doga to samo co na Rudusia? Bo ja wpłacam co miesiąc na Rudusia.. A z książkowego bazarku jeśli potrzeba mogę na bieżąco przelewać np. na Doga, nie czekając na zakończenie bazarku..
  10. Nie ma za co ;) Mam nadzieję, że jakieś pieniążki z tego będą ;)
  11. http://www.dogomania.pl/threads/180984-KsiAE-A-ki-i-pocztA-wki-KUP-TERAZ-na-Rudusia-Doga-i-Bumelka-do-15-marca Skleciłam bazarek..
  12. http://www.dogomania.pl/threads/180984-KsiAE-A-ki-i-pocztA-wki-KUP-TERAZ-na-Rudusia-Doga-i-Bumelka-do-15-marca Skleciłam bazarek...
  13. http://www.dogomania.pl/threads/180984-KsiAE-A-ki-i-pocztA-wki-KUP-TERAZ-na-Rudusia-Doga-i-Bumelka-do-15-marca Skleciłam bazarek..
  14. Czy ja dobrze rozumiem, że Dog ,Rudzik ,Capri ,Perełka ,Bumel i Beza to psiaki z jednego schroniska? Wszystkie mają szansę na miejsce w hoteliku, tylko brakuje deklaracji?
  15. Dziewczyny mam nadzieję, że się na mnie nie obrazicie, ale skróciłam czas trwania bazarku do końca lutego.. ;) Dochód jest spory, bo prawie 170 zł (jak już wszystkie pieniążki wpłyną na moje konto ;) ) :D Część pieniędzy przeleję na Wasze konto, część - mar.gajko :) Prześlijcie mi na pw numer konta, jak tylko będę mieć wszystkie wpłaty, zrobię Wam przelew :)
  16. Ja bym prosiła o przypominanie comiesięczne.. Nie wiem, czy będę w stanie śledzić losy Fokusa na bieżąco.. Dzisiaj przelałam 10 zł..
  17. Ja bym prosiła o przypominanie comiesięczne.. Nie wiem, czy będę w stanie śledzić losy Rudusia na bieżąco..
  18. Mogę dać 10 zł miesięcznie - ale pierwsza wpłata dopiero 1-2 marca...
  19. Nie ma za co ;) Tylko dzięki mojej siostrze udało mi się ten bazarek zrobić :D Cieszę się, że ciuszki "poszły" i będę mogła choć trochę Was wspomóc ;)
  20. Na szczęście troszkę pięniążków będzie :D Jak już się bazarek zakończy, na czyje konto mam przelać pieniądze? Jakby co proszę o info na pw :)
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179962-MARKOWE-CIUSZKI-Bershka-Reporter-Vero-Moda-KUBEK-SZKLANKI-DO-PIWA-do-15-03?p=14117897#post14117897[/URL] ;) Mam nadzieję, że coś się sprzeda i będę mogła Wam troszkę kaski dołożyć ;)
  22. Mi też tak wmawiał weterynarz co do wieku psa.. Z wyglądu pies był młody i na stronie naszego azylu widniał jako psiak ok. 5 letni, a kiedy spytałam weterynarza, dlaczego ten pies ma cały pysk spuchnięty, tak że go wogóle nie zamyka, to ten mi wmawiał, że to ze starości pies tak ma!! Że to normalne.. Normalne też było, że pies się bał podejść do krat, a wcześniej przybiegał radośnie.. Ech.. Krakowskie schronisko w porównaniu z tym co u nas to i tak jest super miejscem dla psiaków......
×
×
  • Create New...