Koń to przecież taki duży pies i obroni i schować sie można za nim.;) A może zwierzęta gospodarskie ona poprostu zna, a samochodów nie; widac, że wsiowa dziewczyna :)
ciekawe zdjęcia... Krecia zmieniła sie nie do poznania :).. a Krecik też dostał już swoją szansę, opuścił schronisko i miejmy nadzieję DS wkrótce też sie znajdzie.
na pewno dogoterapia jej pomoże odzyskać wesołość :) A może spróbowac z taka 5 m. linką szkoleniową. Wtedy będzie mogła sobie trochę pobiegać, ale cały czas jednak pod kontrolą?
spacjalnie dla Kingi film pod tytułem "Wesołe jest życie staruszków" :)
dla niewtajemniczonych w rolach głownych: Coralgolek i Stefcia :)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=2Rff1dPZiRU[/URL]
dożyły swoich dni w spokoju, cieple i pod Twoją najlepszą opieką, musiały odejść gdy ich czas sie wypełnił. To takie proste, naturalne a zawsze pozostawiaja nas niepogodzonych. :(
Bardzo proszę, jeśłi ktoś z Was będzie w weekend w schronisku o zapytanie o tego wyżła: płeć, wiek, sterylizacja, jak długo w schronisku, stosunek do innych psów/ludzi.
I oczywiście namiary kontaktowe do ogłoszeń.:)
czytałam o Stivim, a teraz Precelek..:( Renatko jesteś jak Dobry Anioł, który przeprowadza te bezdomne staruszki na lepszy świat. Odchodzą będąc kochane przez Ciebie, to tak wiele.