Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. a o tę sunię ktos pyta, czy tak samo jak o Lolę, brak chętnych ? :(
  2. jakieś zainteresowanie białasem?
  3. dzisiaj jest sterylizacja Sziszy :)
  4. Ale co Kingo, co?? przecież nic się nie dzieje ;)
  5. z Jastrzębia do Makowa Maz :)
  6. malagos ja w Twoim kierunku to tuż przed Świętami będę jechała, mogłaby z nimi jechać, ale nie mam pomysłu co wcześniej.
  7. malagos wspaniale, że możesz ją wziac do siebie :)) jakiś transport się kroi?
  8. niby taki dziadek, niby niedowidzi, a tu dawaj za płot! ;)
  9. Koń to przecież taki duży pies i obroni i schować sie można za nim.;) A może zwierzęta gospodarskie ona poprostu zna, a samochodów nie; widac, że wsiowa dziewczyna :)
  10. ciekawe zdjęcia... Krecia zmieniła sie nie do poznania :).. a Krecik też dostał już swoją szansę, opuścił schronisko i miejmy nadzieję DS wkrótce też sie znajdzie.
  11. na pewno dogoterapia jej pomoże odzyskać wesołość :) A może spróbowac z taka 5 m. linką szkoleniową. Wtedy będzie mogła sobie trochę pobiegać, ale cały czas jednak pod kontrolą?
  12. raczej to rany po pogryzieniu, wiadomo jak to na polskich wsiach jest...
  13. bo dojrzałe pieski są najmądrzejsze i najkochańsze na świecie i warto je adoptować! :)
  14. taki Krasnalek z niej...
  15. z pyszczka wydaje się byc młodym psiakiem, eehhh .... potrącili i zostawili psa bez pomocy... :(
  16. spacjalnie dla Kingi film pod tytułem "Wesołe jest życie staruszków" :) dla niewtajemniczonych w rolach głownych: Coralgolek i Stefcia :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=2Rff1dPZiRU[/URL]
  17. dożyły swoich dni w spokoju, cieple i pod Twoją najlepszą opieką, musiały odejść gdy ich czas sie wypełnił. To takie proste, naturalne a zawsze pozostawiaja nas niepogodzonych. :(
  18. ale ona ładna i jak pasuje Ci do wnętrza ;)
  19. Bardzo proszę, jeśłi ktoś z Was będzie w weekend w schronisku o zapytanie o tego wyżła: płeć, wiek, sterylizacja, jak długo w schronisku, stosunek do innych psów/ludzi. I oczywiście namiary kontaktowe do ogłoszeń.:)
  20. czytałam o Stivim, a teraz Precelek..:( Renatko jesteś jak Dobry Anioł, który przeprowadza te bezdomne staruszki na lepszy świat. Odchodzą będąc kochane przez Ciebie, to tak wiele.
  21. no właśnie, niech spadają! Cezar szuka domu na strarość i na chorobę też!!
  22. takiego kawalera stracić, tez bym była niepocieszona ;)
  23. proszę jak dobrobyt jej do głowy uderza, kocyk już nie komfortowy! :) oj, dobrze ma ona u Ciebie :)
  24. tez mi go szkoda, ale nie trać Kanna nadziei!!
×
×
  • Create New...