Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. Ciekawa jestem wrażeń Pajdy po powrocie Toffika :)
  2. szkoda tylko psiny.... czekamy na ten właściwy dom
  3. oby wszystko sie udało zgrać :)
  4. ale czy Nora zaakceptuje kota?
  5. szczęśliwa mordeczka łobuzicy :)
  6. to ta córka przygarnęła i poprzedniego pieska, a teraz co się z nim dzieje, skoro wzieła kolejnego do siebie?
  7. jest teraz taki śliczny, ze oczu nie można nacieszyć. Taki czarnulek sie z niego zrobił, a jak mięciuteńką ma sierśc, teraz to aksamit. :) Gorzej troszke jest ze zdrówkiem, w nereczkach jest zastały stan zapalny, białko w moczu. Bierzemy ipakitynę. Była dziś kroplówka, furosemid, antybiotyk i tak jeszcze przez dwa dni, zeby oczyścić nerki. POtem zobaczymy jak kuracja i dostosowanie leków na serduszko. Ale tak to w dobrej jest Coralgolek formie ;)
  8. Farmerko, nie martw się, jakieś odzienie Wam podeślemy :eviltong:
  9. Sunia tydziań temu została zaszczepiona, więc minimum jeszcze tydzień, jak nie dwa trzeba czekac do sterylki, po sterylce z kilka dni na obserwacji i dopiero można ją będzie wydać. Chwilę sie jednak zejdzie, nawet jeśli dom będzie już czekał na nią :)
  10. ooooo MAtko 7 lat na Paluchu ?! :(
  11. Mysza, tak to jest jak się ma słabość do dziadeksów ;) a oto pierwsze ujęcie z nową fryzurą ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/852/p5160060.jpg/"][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/7876/p5160060.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/img0439xc.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/811/img0439xc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/156/img0411co.jpg/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9493/img0411co.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/709/img0431aw.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7263/img0431aw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/img0436f.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9196/img0436f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/img0445xut.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2570/img0445xut.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Jutro idziemy zrobić Coralgolowi nową fryzurę, bo jakiś taki poczochrany jest ;)
  13. w marcu była już taka jak duszek, słabiutka i kruchutka...
  14. Isadoro, nie ma już co. Nie załamuj sie dziewczyno, wspólnie damy radę!. Jeśli trzeba będzie to mogę Toffika od ludzi odebrać i zawieźć do Pajdy, choć coś na uspokojenie będę zmuszona wczesniej zarzyć.
  15. Bardzo Wam dziewczyny współczuję :( wczoraj też odszedł piesek moich teściów, taki smutny dzień......... :( Jadziu kruszynko-babulinko będę o Tobie pamiętać.
  16. Farmerko, nie chcę Cię martwić, ale jak to ma być takie zagospodarownaie jak u mnie, to Farmer moze tego nie wytrzymać ;). Dziękuję za gratulacje :)
  17. Wy wszystkie i suczka też! :)
  18. kochana dziewczyna :)
  19. dziś jest dla nas smutny dzień, bardzo smutny :(.... czas Pomponka się dziś wypełnił, odszedł od nas, zostawiajac łzy i smutek... życia łatwego nie miał, wiele cierpień doświadczył i po roku życia w domu, gdzie był szanowan i kochany, biega za Tęczowym Mostem :( takim go będziemy pamiętać
  20. ale ona utyka na tę łąpkę?
  21. to wspaniale :)))))
  22. na prawdę, to jest inny pies, to żywe spojrzenie i spokój jaki w końcu z niego emanuje :)
  23. mały piesek do małego łóżeczka;)
×
×
  • Create New...