Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. Boska, boska, boska!!! na moje oko jest miniaturką, ma z 1,5 roku , całuśna, przytulaśna, sprężynka. :) Umie chodzić na smyczy, nie umie po schodach. [URL=http://img31.imageshack.us/i/p3270032.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2299/p3270032.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img846.imageshack.us/i/p3270026.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4364/p3270026.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p3270035.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8235/p3270035.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p3270036.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4928/p3270036.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Przejmuję jamniczkę ok 17.00 pod Warszawą i potem wiozę do Andzike :)
  3. obydwie suczki jadą do W-wy :)
  4. No to czekamy na wiadomości. :)
  5. [QUOTE]Tak... 15 zł brakuje w dalszym ciągu. [/QUOTE] to ja dorzucam te 15 zł miesięcznie :)
  6. Łomianki mi pasują :)
  7. Masz zapchana skrzynkę wiec nic nie dotarło. Czekam jutro na Szisze w Warszawie. DT jest bezpłatny. mój tel 602 704 701, daj mi z drogi znać o której i gdzie mam podjechac po suczkę.
  8. Owieczko Ty tez sie trzymaj, zabrałaś go z pod lasu, dałaś mu szansę, nie traćmy jeszcze nadziei...
  9. ano w rzeczy samej!!! tak, tak, chyba sprawdza się ludowe powiedzenie 'kto z kim przestaje, takim się staje' :)
  10. Zegnał Władziu, do zobaczenia po drugiej stronie mostu, do zobaczenia jamniczku..... :(
  11. Mam możliwość zaoferowania Sziszy od jutra niestety tylko kojec, ale pod całodobowym nadzorem, jedzeniem, możliwością zawiezienia do weta. Co Wy na to?
  12. jaki on ładny jest :) i oczy nie sa już takie wyłupiaste. Pewnie dzięki temu, ze ciśnienie sie zmniejszyło i mu tak ich nie wysadza.
  13. śliczna jest ta kropeczka, a na wysokośc jaka duża? a jamniczka przyjeżdża do W-wy?
  14. ale on juz pieknie wyglada!!
  15. Super, przekaze Justynie podziekowania za taka chojnosc. A stalych deklaracji jeszcze 15 zl-mies brakuje?
  16. Widzialam dziś trzeciego muszkietera, w okolicach 'swojego ronda' skulony spał na ziemi pod choinką.... tam chociaż śniegu nie było ... :(
  17. wystarczy sobie czasem zajrzeć do działu 'psy' na forum lowieckim i wszystko jasne
×
×
  • Create New...