Coralgolek ma się świetnie :). Jest wesoły, energiczny i szczęśliwy. POlubił sie z moimi jamniczkami i zachęca je do zabawy, całuje po pyszczkach, tylko przy misce je goni ;). Uwielbie spać na grzbiecie, gimnastykuje się na dywanie, jak tylko wychodzi na dwór to szczekaniem obwieszcza całemu światu, że on tu mieszka. :)