Jump to content
Dogomania

tanitka

Members
  • Posts

    11490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanitka

  1. Suczka po woli się otwiera, wychodzi z budy do swojego opiekuna :). W następnym tygodniu planowana jest sterylizacjia iiiiii....... kciuki ściskamy!!! ;) Ati, kontakt od Ciebie jest jednak wciąż aktualny :)
  2. Micky ma ode mnie allegro [URL]http://allegro.pl/bialy-super-pies-adopcja-i1522193756.html[/URL] i 60 ogłoszeń na różnych portalach, a na jakich to prosze czytac w poscie 166 tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203916-Bazarek-ogłoszeniowy-20-40-60szt-Na-Bezia-BP-oraz-Krope-do-30.03godz-15?p=16565248#post16565248[/URL] domu przybywaj!!!
  3. bo domku trzeba teraz pilnować, żeby znów nie zginął ;)
  4. Jakby o Coralgolku pisane :). Nowe foto obiecuję zrobić w weekend. A Coralgolek w zalezności od członka rodziny, który sie do niego zwraca oraz sytuacji nazywa sie: Kajtuś, Jacuś, Piksel, Żorżyk ;)
  5. Coralgolek ma się świetnie :). Jest wesoły, energiczny i szczęśliwy. POlubił sie z moimi jamniczkami i zachęca je do zabawy, całuje po pyszczkach, tylko przy misce je goni ;). Uwielbie spać na grzbiecie, gimnastykuje się na dywanie, jak tylko wychodzi na dwór to szczekaniem obwieszcza całemu światu, że on tu mieszka. :)
  6. a drogie Panie poznają tego Pana? :) [URL=http://img830.imageshack.us/i/1009455.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9093/1009455.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/1009470.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7273/1009470.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. a to przepraszam nie doczytałam wcześniej. Jak to możliwe swoją drogą, ze umarła na nowotwór i leżała w lesie, to własciciel martwego psa wyrzucił do lasu?.... co za naród!
  8. nie zachowuje się jak łańcuchowy pies, może miał kiedyś dom, zgubił się i tułał po wsiach.....
  9. no proszę, co to znaczy jak pies trafi na właściwego człowieka :)
  10. ta suczka znaleziona w okolicach Tuczna/Wałcz miała miej szczęścia niż Bruno :( [URL]http://forum.lowiecki.pl/read.php?f=13&i=89245&t=89245[/URL]
  11. jaki piękny! juz po kwarantannie?
  12. ona była kompletnie autystycznym psem, bez kontaktu, bez zainteresowania światem. A teraz takie postępy, ja tez jestem pod wielkim wrażeniem pracy Grazyna el :)
  13. Lolusię i Farmerów oczywiście pozdrawiam :) Lord podobno zostaje na stałe w lecznicy ....
  14. wspaniale, bardzo się cieszę !!! :)
  15. nie mogę sobie wyobrazić, ze Różyczka biega i bawi się z innymi psami... no nie mogę sobie tego wyobrazić ..... :)
  16. czy rzeszowska Telimena już zgłoszona? [URL]http://allegro.pl/czarna-telimena-jamniczka-i1494776991.html[/URL]
  17. moje staruszki też tak sobie żyją. W słoneczne dni energiczne, w ciemne i deszczowe śpiochy.
  18. dziś otrzymałam z Torunia dwie sprzeczne informacje: że suczki są trzy w schronisku oraz ze jest juz tylko jedna czarna iii samce.....
  19. NIkt nie dzwonił, nikt nie pytał. Pani od yorka więcej sie już nie odezwala :(. Piesek ma sie dobrze.
  20. o widzę, ze pod moja nieobecność dużo sie zadziało w sprawie toruńskich wyżłów, czyli NIC. Szkoda ze na miejscu wszyscy mają je w d.
  21. ni w ząb, nie rozumiem:oops:
  22. transporter się rozkłada i można go złożyć w środku. Sprobujemy go jakoś upchnąć ;)
×
×
  • Create New...