W dniu 26/12/2010 r na osiedlu Stara Miłosna (Wesoła) znaleziono ok. rocznego pieska w typie beagle, ma nakrapiany nos i skarpetki. Jest zadbany, przyjazny i miły. Nie miał obroży, ani chipa. :placz:
Piesek przybywa teraz u ludzi, którzy dali mu schronienie przed mrozami, ale jest tam terroryzowany przez ich psa dużego ON-ka. Myśłalam, ze szybko znajdzie się właściciel psiny, ale tracę już nadzieję, ze go ktoś szuka. Piesek jest piękny i pod względem charakteru wspaniały, szybko znajdzie dom, czy ktoś może zaoferować mu dom tymczasowy chociaż????
Jeśli nie pomożecie, piesek trafi z końcem tygodnia na Paluch, nie ma wyjścia.:-(
oaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]