dzięki Siekowa. POnoć ToNZ został pozbawiony przymiotu organizacji pożytku publicznego, coś wiecie więcej na ten temat? Jak nie będą mieli pieniedzy, to kiepsko widzę los Celestynowa.... :(
[QUOTE]2 włochate wyżlice w kolorze brąz pojadą zdobywać stolicę? [/QUOTE]
na jedną już mam DT, co do drugiej Nalewka ma dać odpowiedz do jutra. Podeślę Ci Margaret dane do przelewu, ale poczekajmy jak wszystko będzie już na 100%pewne.
no to jestem. rozumiem, ze najlepiej byłoby ją zabrac czym prędzej i czuwać nad adopcją,zeby pies nie poszedł byle gdzie. Sunia jest w Lublinie, prawda?
ja mam od 21 stycznia miejsce dla tej drugiej, Fuszkowej w DT w W-wie po wyżlicy Tuli.
jeśli Malawaszka i SOS Boksery odpadną z koszalińskimi, to trasa się skraca o połowę tj W-w-Jędrzejewo-W-wa i koszt będzie o połowę mniejszy.
a moje trzy schroniskowe biedy tylko leżą razem wtulone w siebie,przekładając łapki, głowki jakby były jednym zwierzem. Trzy suczki, a nie ma żadnych zgrzytów między nimi. Wyżlica+dwie jamniczkowe :).
do Ajlii pisałam w sprawie transportu Kalisz-Warszawa i mam odpowiedz, ze to w środę. Teraz napiszę, ze nie z Kalisza a Jędrzejowa przez Koszalin , nie wiem co powie. ;)
cieszymy się, choć szkoda że nei wiemy w jakie ręce poszła ta bieda..
dowedzcie sie o tego wyżełka więcej i zdjęcia jakby dało rade zrobić fajniesze. :)
Nalewko nie martw się, jest jeszcze inna sunia dla Ciebie ;)