-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
obojetnie kiedy - wazne coby byl :p
-
czy Ostrava wzorem innych wystaw publikuje plan sedziowania ??
-
do tej pory bylo tak ze potrzeba bylo CACIBa z Grazu i Insbruku
-
pucharki za CACIB wygladaly tak: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/graz.jpg[/IMG] za zwyc ml byly troszke mniejsze
-
ano to ja bylam w tej kolejce :lol::lol:
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Elitesse replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
wczoraj Tess skonczyla Championat Austrii, dzis wyslalam wniosek - zaczynamy odliczanie :p:p ostatnio chyba 3 tygodnie czekalam -
my niedawno dotarlismy do domu :p nowa hala w Grazu jest wspaniala !!! tak komfortowych warunkow chyba nigdzie nie spotkalam :loveu: tylko ringi odrobine male jak na taka przestrzen [CENTER][B]TESS - V1 CACA r.CACIB - ukonczony CHAMPIONAT AUSTRII :bigcool::bigcool:[/B][/CENTER] [CENTER][B]WATA - V1 CACA CACIB BOB[/B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]
-
ja tez na antresoli :multi:
-
jak myslicie beda doliczac cos za platnosc na miejscu ?? dwa razy bylam na wegierskiej krajowce i raz doliczali a raz nie :roll:
-
ja jesli bede to tylko turystycznie - fatalna sedzine na sznauce dali :angryy::angryy:
-
ulotka cacibowki w lesznie --> [URL]http://img527.imageshack.us/img527/1592/lesznott2.jpg[/URL]
-
krajowka jest przy wystawie w Insbruku czasem kluby ras robia te zwlasne krajowki innych brak
-
[CENTER]:sweetCyb::bigcool::Cool!:[B][SIZE=3][COLOR=blue]wychodzi na to ze tak[/COLOR][/SIZE][/B]:Cool!::bigcool::sweetCyb:[/CENTER]
-
[quote name='Asiaczek']A wiecie, co ja dzisiaj widziałam na porannym spacerku? [SIZE=3][COLOR=red][B]PRZEBIŚNIEGI!!![/B][/COLOR][/SIZE]:crazyeye: Pzdr.[/quote] a ja tez widzialam - wczoraj :eviltong::lol:
-
w tym samym czasie tez Lodz jest i Banska Bystrzyca :roll: ale Polskie sznaucery sie stawia do czech :lol:
-
juz wiem ze w tych statystykach sa bledy i od jakiegos czasu nie nanosza zmian :shake: mam nadzieje ze 'kwiatkow" nie bedzie duzo
-
[quote name='lordsett']ależ suczka przeszła dalej, weszła do finału, a w pierwszej parze pokonała pięknego syberian husky. w drugiej parze odpadła z chartem polskim, który później zdobył BIS III :)[/quote] to mialam chyba zacmienie umyslu :evil_lol: strasznie mi sie ta psia dziewczynka podba :loveu: mam sentyment do tej rasy - naszymi towarzyszami spacerow sa dwa takie kudlacze :)
-
[quote name='Judit']331. suka - LORDSETT SIMPLY UNIQUE (także prześliczna :loveu:) BOB powędrował do suni, gratulacje! :p [/quote] szkoda ze handlerka na BOGu niezbyt radzila sobie z suczka :shake: bo mialam cicha nadzieje ze przejdzie dalej
-
jezeli suki nie bylo w katalogu to nic dziwnego ze ja sedzia z ringu wyprosil czy tych ludzi nie zdziwil fak ze nie maja potwierdzenia, ze maja problemy przy wejsciu na wystawe , ze wszyscy inni maja numerki ? strasznie naciagana ta historia
-
moze to byc wplyw diety, moze to byc wplyw jakis zmian hormonalnych a moze po prostu twoj pies ma juz przerosniety wlos i przydaloby mu sie trymowanie / strzyzenie z mojego najstarszego sredniaka tez wlos sie sypal - jakies 4-5 miesiecy po strzyzeniu
-
[B]seterowcy - jak wrazenia po ocenie pana Dostala ??[/B]
-
Gratulowalam juz na wystawie ale i tu raz jeszcze [B]GRATULUJE !![/B] [CENTER][B]:laola: :laola:[/B][/CENTER]
-
oo to ja :lol:
-
szkoda :-(
-
[quote name='puli']Dokładnie. Od grudnia pociagi pospieszne przejeła spółka Intercity i licza sobie za psa 15 zł.[/quote] osz faktycznie :roll: