Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. tzn ze juz nie da sie jednym CACem zrobic ichniejszego Championatu? :roll:
  2. jakie zmiany ??
  3. kolezanka placila za Litwe i jak zwykle zaznaczyla ze to oni pokrywaja koszty swojego banku - dostala info od organizatorow ze musi iles tam doplacic !! nastepnym razem wyslala meila czy moze po prostu zaplacic na wystawie i sie zgodzili
  4. trymer powinien wyciagac martwy wlos i podszerstek a nie ciac !
  5. mialam kiedys ten trymer w rece i niestety tnie wlos az milo - ja nie polecam :shake:
  6. [B]Wystawa Krajowa Kiskunfelegyhaza H - 22.03.2009[/B] [B]TESSIE - V1 kl.championow CAC BOB - ukonczony Championat Wegier :multi::multi:[/B] ciesze sie tym bardziej ze jako jedyny sredniak dostala ocene doskonala [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4845/resizeofimg0059.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3449/resizeofimg0073.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2562/resizeofimg0074.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3153/tesskisku09.jpg[/IMG] [I][COLOR=blue]zdjecia autorstwa Asiaczka[/COLOR][/I] :loveu::loveu:
  7. a mi sie doopki najbardziej podobaja ;):eviltong:
  8. juz wstepnie rozejrzalam sie za noclegami i za atrakcjami turystycznymi w okolicy ;) mysle ze warto pojechac :p
  9. a gdzie taki kwitek na auto zrobic ??
  10. hmm musze paszporty ludzkie sztuk 3 zalatwic i notarialne upowaznienie na samochod bo nie ejst na nas zarejestrowany :roll:
  11. jak fajnie jest sobie na snieg popatrzec na zdjeciach :lol::lol: dostalam wczoraj fotki mojej corci Escada Sentiment - mieszkajacej pod Warszawa jak brykala po brzuch w sniegu :crazyeye: a u mnie co prawda padal i snieg i grad ale ze bylo cieplo to sie momentalnie roztapial i teraz w parku mam bagienko :shake:
  12. ksiazeczke zdrowia, swiadectwo szczepienia na wscieklizne, potwierdzenie ktore przyjdzie poczta wez tez jakas agrafke czy cus do przypiecia numerka - bo przewaznie sa takie do przyklejania ale z doswiadczenia wiem ze czesto sie odlepiaja i moga odleciec ;)
  13. mysle ze nalezy rozpatrywac indywidualne przypadki - tzn jak ktos sie czuje ja tydzien przed porodem biegalam z psami po ringu, dzien przed porodem bylam od rana do wieczora na uczelni itp ogolnie bylam bardzo aktywna cala ciaze, a sa kobiety ktore od pierwszych miesiecy nie wychodza z lozka :roll:
  14. te dwia maja czarne sredniaki -a moze twoja kolezanka chce pieprzaka :eviltong:
  15. a ja dzis sobie przypomnialam ze jeszcze nie zaplacilam... ale szybko naprawilam ten blad ;):lol:
  16. [quote name='Asiaczek']O, dzięki! Elitesse - jesteś juz II osobą, która ma te fotkę. Ską ja masz...? Pytam z ciekawości...:oops: Pzdr.[/quote] wegrzy zawsze na stronie MEOE umieszczaja pelna fotorelacje i wyniki z BISow - to sie im chwali !!
  17. a moze ktos bedzie jakiegos busika kombinowal ?
  18. ja zaczynam dawac karme jak maluchy maja 3 tygodnie
  19. a jakie dokumenty zdrowotne sa dla psa potrzebne ?
  20. ten malezyjczyk z Opola mial mnie sedziowac kiedys w Debreczynie ale juz na wystawie zamienili go na Serba malezyjczykowi przypadly wtedy w udziale ozdobki - sedzia ponoc ostry w werdyktach ale dobrze sedziowal
  21. [quote name='AnkaW']A czy komuś zdarzyło się płacić w euro na Litwę przez Inteligo??? Jaki był koszt przesłania pieniędzy?[/quote] wiem tyle ze na Litwe ty musisz pokryc koszty banku odbiorcy i banku wysylajacego
  22. [B]BIS[/B] [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/bis.JPG[/IMG] [B]BIS Junior[/B] [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/junbis.JPG[/IMG] [B]BIS Veteran[/B] [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/vetbis.JPG[/IMG] [B]BIS szczeniatek[/B] [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/puppy.JPG[/IMG] [B]BIS baby[/B] [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/baby.JPG[/IMG]
  23. niespodzianeczka :p [IMG]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kkf/par.JPG[/IMG]
  24. w koronach podaja 700
  25. [quote name='Aziza']Do mnie również dotarło dziś potwierdzenie - bez numerka. Mam pytanie do bywalców czeskich wystaw - płacąc na wystawie płaci się w euro czy w koronach?[/quote] to zalezy od wystawy, z tego co pamietam na ulotce Ostravy bylo ze mozna placic w EUR po kursie z dnia wystawy
×
×
  • Create New...