-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='Asiaczek']Alicja, to węgierskie jedzonko nie było w formie buły, tylko placka. I wiesz co? Aż wstyd się przyzna,c ale bym jeszcze taki zjadła, dzisiaj, do ciepłej herbatki... mniam, mniam... pzdr.[/quote] to musisz na Wegry jechac koniecznie znowu :eviltong::eviltong:
-
[quote name='Agappe']Elitesse ogromne gratulacje!!! :) można prosić o [B]stawkę AKIT (akita-inu) + sędziego[/B], jeśli jakieś były zgłoszone[/quote] sedzia Attila Soos PSY kl.posrednia Pusztadombi Surka FANTOM kl.otwarta Pusztadombi-Surka BARO kl.championow BAY Kumade SUKI kl.mlodziezy Yumitori Heiku kl.posrednia Sake No Uchi FUDZSITA kl.otwarta Ko No Hana NO YUKIMIGATA Pusztadombi Surka BANYA
-
[quote name='bargest']Elitesse gratulacje dla Ciebie i Twojej suni:multi: Czy byly jakies gryfoniki?[/quote] byl jeden brukselczyk - pies w mlodziezy: Huvikummun Red Muffin
-
[quote name='Lulla Luck']Mi właśnie dzisiaj przyszło:smile: Elitesse - a przeszedł Ci też numerek?[/quote] ja mam nieoplacone ale w czechach chyba tak jak na slowacji - numerek odbiera sie na ringu
-
Wroclaw 2009: [B][U]GRUPA V [/U]– Andrzej Szutkiewicz[/B] alaskan malamute siberian husky [B]– Andrzej Kaźmierski[/B] akita amerykańska (American Akita) samoyed shiba szpice niemieckie (Deutscher Spitz) [B]– Christen Lang (N-Norwegia) [/B] akita chow-chow pozostałe rasy z grupy V FCI (Andere Rassen)
-
[quote name='Maks i Spark'][B]SUUUUPER[/B], nasze GRATULACJE mamy kolejnego [B][SIZE=3][COLOR=indigo]Węgierskiego ChAMPIONA[/COLOR][/SIZE][/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: A.[/quote] [quote name='Błyskotka']Brawo !!!!!!!![/quote] [quote name='J.G']Super,gratuluję bardzo serdecznie.:multi::multi::multi:[/quote] [quote name='gosiaja']serdecznie gratuluje :multi::multi::multi:[/quote] dziekuje za gratulacje dla mnie :calus::calus: Asiaczku a ty wiesz ze ja sie wczoraj opalilam na twarzy ? :p najpierw myslalam ze to jakies rumience ale cos dlugo nie schodza ;)
-
wczoraj skonczylam kolejny championat, wszystkie 4 wnioski mam z klasy championow jutro zrobie ksera dokumentow i jak wplace im haracz to wysle podanie o dyplom :evil_lol::evil_lol:
-
wystawa superowa !! na wielkiej polanie w srodku lasu, pogoda jak na zamowienie - od rana sloneczko :loveu::loveu: tylko na bisach zaczelo wiac duzo stoisk z jedzeniem i psimi akcesoriami psow zgloszonych ponad 1100 za BOBy pucharki i sznureczki :loveu: [B]moja TESS - V1 CAC BOB - ukonczony championat wegier[/B] :multi::multi: reszcie polskiej ekipy tez poszlo super ! bylo kilku czechow, slowakow i serbow, reszta sami wegrzy tylko do tej pory sie zastanawiam wg jakiego klucza szla kolejnosc sedziowania na ringach :evil_lol:
-
ja juz mam ale nie wiem czy przyszlo dzis czy w piatek bo dopiero dzis zerknelam do skrzynki
-
[quote name='Maks i Spark']A co u Was? A.[/quote] CAC i Zwyc. Rasy a tym samym skonczony CHAMPIONAT WEGIER :multi::multi:
-
jeszcze raz dziekuje, dziekuje za cudowny wyjazd :loveu::loveu:
-
mi sie loguje automatycznie za to mam problemy z wklejaniem linkow
-
[B]Asiaczku[/B] - to cie powinno zainteresowac ;) presov.slovakiadog.eu/index.htm
-
[quote name='Maks i Spark']...to Ty też na Węgry....fajnie :p A.[/quote] sie razem z basenjikami zabieram :p:p
-
[quote name='Asiaczek']A gdzie to Panna Madzialena wędruje...? Pzdr.[/quote] byla kupic slodkosci dla tatusia coby mu nie bylo smutno jak ja z Tess pojedziemy sobie balowac na Wegry :lol::lol:
-
[quote name='Maks i Spark']Jaka śliczna panienka:loveu:, a dlaczego nie ma Was w Katowicach:-o? A.[/quote] mialam wystawiac swoja coreczke Dee Dee ale okazalo sie ze jej wlasciciele maja jakas niespodziewana uroczystosc rodzinna i nie moga byc na wystawie droga cora Alba Astra tez nie jedzie bo jej wlasciciel mial jakas "awarie" reki i az antybiotyk bierze w naszym imieniu bedzie walczyc tylko Delicja - to jej pierwsza wystawa i nie wiem ktos sie bardziej denerwuje czy ona czy jej pani ? dostalam smsa ze juz sa w Spodku i sa przerazone
-
a ja z racji tego ze nie pojechalam do Katowic :placz::placz: pofocilam panne Magde na spacerze :loveu: cudowna wiosna u nas !! [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3536/mmadzia124.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Na świezym powietrzu?!?!?! Gdzie to wyczytałas? Pzdr.[/quote] nie spotkalam sie jeszcze na Wegrzech z halowa krajowka, nawet wiekszosc miedzynarodowek jest na trawce :roll: no i na stronce oddzialu robiacego wystawe jest zdjecie z satelity miejsca wystawy - sama zielen
-
u mnie dzis byla sniezyca :crazyeye::crazyeye: a pare minut pozniej piekne slonce - generalnie pogoda oszalala a te Wegry w niedziele chyba na swiezym powietrzu :placz::placz: Tess bedzie wygladac jak mokra scierka :placz::placz:
-
plan sedziowania: [URL]http://www.volny.cz/nvpostrava/pdf/seznam_kruhu.pdf[/URL]
-
[B][COLOR=blue]ESCADA MOON Elitesse[/COLOR][/B] - 3 miesiace [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/Rufik2.jpg[/IMG] [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/Rufik1.jpg[/IMG]
-
jak ja lubie takie wspominkowe foty :loveu::loveu: swoich tzn psich mam pol szafki :p
-
[quote name='rodzice']Mam pytanie czy ktoś kiedyś w Opolu wchodził na wystawe z psem nie zgloszonym ? Bede 3 dni i jednego psa wystawiam tylko w piatek . Mam nadzieje ,ze mnie wpuszcza w pozostale dni :razz:[/quote] w ubieglych latach nie bylo problemu z wejsciem psa niezgloszonego
-
[quote name='Izuuus']Przeważnie odbywało się w hali widowiskowo sportowej okrąglak (nie wiem czy nie pokręciłam czegoś z nazwą).[/quote] w hali i a terenach przyleglych, wiekszosc ringow jest na swiezym powietrzu
-
w koncu dostalam potwierdzenie :multi::multi: