Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Witamy sie i my. I faktycznie - jakos cicho tutaj... pzdr.
  2. Ciekawe, jak sobie Debe radzi z taka gromadką....:) Pzdr.
  3. [quote name='M&S']Dobrze, będę pamiętała. Asiu, szczerze Ci powiem, że nie wiem jak będzie w weekend. myslę, że zdzwonimy się przed sobotą, a może w piątek podjadę na sekcję, jak będziesz of course;)[/QUOTE] Nie, dzisiaj na pewno ni ebedzi emnie na Sekcji. Daj znac najwczesniej, jak to bedzie możłiwe, czyli jak to pisza angielskojęzyczni - asap:) pzdr.
  4. Czyżby u Was było w tradycją zapadanie w sen zimowy...? pzdr.
  5. [quote name='*anusia&ajlu*']tą czarna kropeczkę ma boską :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0212.jpg[/URL] ogółem ciężko wybrać faworytkę, na fotkach tak ale na żywo każda ma coś w sobie :loveu: są boskie!!![/QUOTE] Zgadza się! Każda robi super miny, ale temperament maja podobny:) I bardzo dziękuje za zdjęcie "czarnej kropeczki, Ajlu:) Pzdr.
  6. Są super!!! A najfajniejsze to to, że jak się zmęczą, to same ida do kojca i spia.... Aniołecki:loveu::loveu::loveu::loveu: pzdr.
  7. Cd. 11.01.2013 r. I jeszcze kilka zdjęć "zbiorowych"... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0208.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0181.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0176.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0170.jpg[/IMG] Pzdr.
  8. Cd. 11.01.2013. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0214.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0215.jpg[/IMG] Słodkie, prawda?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0212.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. 11.01.2013 [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0200a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0189a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0183.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0209.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  10. Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0198.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0210.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0210.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0202.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0197.jpg[/IMG] I nastepny śpiący Aniołecek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0217.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  12. Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] Ta czerwona kropeczka to laser:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0194a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0190a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0184a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0196.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Cd. 11.01.2013 r. [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]TAMEY Asiaczek FCI vel Tami vel Tamisia...[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0174.jpg[/IMG] A tak śpi Małe Słoneczko:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0216.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  14. Wstawię zdjęcia z 11 stycznia 2013, zrobione podczas wizyty Ajlu:) [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]TAMEY Asiaczek FCI[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0187.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0177.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0205.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  15. I wzajemnie:) pzdr.
  16. CACIB-Głogów/PL, 27.01.2013 r. sędzia: Aleksandra Lubaszka/PL PSY kl.ch 1060. ORI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOS. SUKI kl.mł. 1061. ADHARA Risum Tenatis FCI - dosk.3. 1062 - CHICHA AfricanElite FCI - BOJ,BOB. 1063 - Old Legend's KAILI - dosk.2 Pzdr.
  17. Nadal mamy miejsca w busie na sobotę. wyjazd z W-wy. Zapraszamy! pzdr.
  18. [quote name='Alicja']a ja zrobiłam sałatkę z surimi i zjadłam z chlebkiem ryżowym[/QUOTE] Sałatki surimi - tak. Chlebkowi ryzowemu mówimy stanowcze NIE:) Tektura i tyle... [quote name='Don_Vito']Tak! :) Czeeeeeeeekamy!!! :loveu:[/QUOTE] O, trafiłaś:) Zaraz poopisuję fotki, posegreguje i... może do końca dnia się wyrobię;) pzdr.
  19. Czy ktoś chętny na 3xCACIB w Atenach? Poniżej link: [url]http://www.koe.gr/indexmy.htm[/url] Ale - wg odpowiedzi uzyskanej od strony greckiej - informacje będą ok. miesiąca przed wystawą... [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Hello,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]All information concerning our Shows, can be found on our Site, nearly a month before the date of the Show. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]We will keep your e-mail address, and we will inform you as soon as the Program and the Entry Form are prepared.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Best regards,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Anna Karioti[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]For the K.C.G.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] Licze, że rzeczywiście ktos się do mnie z Grecji odezwie i poda uzyteczne informacje. Na razie zastanawiajmy sie.... Ja jestem chętna, jest kilka osób, które tez by sie chętnie przejechały.... Pzdr.
  20. Zaraz zjem obiad, potem może się zmobilizuję wstawic fotki maluchów, bo mam 2 zaległe sesje... az głupio... pzdr.
  21. Ależ miałam "latające" przedpołudnie.... Rano - kosmetyczna (mikrodermabrazja, kwas hialuronowy + masaż) = mogę jedynie powiedziec, że to był raj na ziemi:) Urzad Miasta - odbriór nowego dowodu osobistego - bez kolejki, z usmiechem..... Co prawda przede mna byli 2 panowie tak pachnący starymi petami, że az mi się rzygac chciało... pani w okienku chyba tez, bo przeprosiła mnie na chwile i wróciła z odświeżaczem powietrza i parę razy psikneła. I tak odbierałam nowy d.o. w aromacie lesnym, hahaha... Poczta -odebrałam z poczty 3 zaległe przesylki - wszystkie wyczekiwane:) Dom - sasiad odebral za mnie przesylkę z.... moimi ulubionymi Crocs'ami!!!! Byla b.duża znizka w sklepie internetowym i jak raz byly moje rozmiary, to sie niewiele zastanawiając zamówiłam sandały na lato i takie typowe Crocs'y. Bossssko........ Pzdr.
  22. A mi chyba żaden watek się nie zgubił, mimo, ze w trakcie tych "trudnych dni" - nie miałam nad subskrypcja żadnej kontroli:) Pzdr.
  23. Witamy sie i my i pozdrawiamy Stadko:) pzdr.
  24. No to nieustająco - zdrówka:) pzdr.
  25. Asiaczek

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']jedna kicia jest u nas na stałe SILVER - ta, którą mamy od małego. A druga kicia sie przybłąkała i ją karmimy, ale przychodzi kiedy chce i nie wchodzi do domu ;)[/QUOTE]O, i teraz juz wiem:) A Dianka to jakas wariatka:loveu:! Po operacji biega, lata ..... duzo zdówka dla niej:) pzdr.
×
×
  • Create New...