Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. A to się cieszę:) Będe piekła w czwartek, składniki chyba te same. Nie wiem, bo nie sprawdzałam, czy wsio mam:) Pzdr.
  2. Milo =- cudaczek:) [url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969323_173319239500889_963455154_n.jpg[/url] No to masz wesoło, co ja tutaj się będę wypisywac;) pzdr.
  3. Juz wróciłas? A ja nawet nie zdążyłam pozaciskać kciuków.... Ale zdrówka to mogę zyczyc?:) pzdr.
  4. ...tylko, że jeden się przy tej czynności zmarszczył, a drugi - rozprostował, hahaha... pzdr.
  5. M&S - czy wziąć dla Was chlebek na piątek? Bo będe piekła. No i nie wiem, czy tak wogóle Wam smakował...:( Pzdr.
  6. No to - widze - skrzętnie wykorzystaliscie ciepły dzień:) Bo teraz to pada i pada... pzdr.
  7. Na pewno duzo pracy Was czeka, ale.... warto:) Doświadczenia żadnego nie mam, więc żadnej mądrej rady nie dam;) pzdr.
  8. W Radomiu tez byla, ale z drugiej strony - nikt nie jej nie zakazal udziału w wystawach. To jej wybór. pzdr.
  9. A wybieracie się na Klubową we wrzesniu? pzdr.
  10. Dobrze, że Chmurka juz u Nutusi. Ja mam tylko taką małą uwagę o pazury u chmurki. Jak dla mnie sa zdecydowanie za długie. Dacie rade je obciąć/podciąć? No i czekamy na info z Poznania... pzdr.
  11. [quote name='ladyyork']Dawno mnie tu nie było ,ale muszę napisać bo chodzę cała w nerwach, moja yorka ma 60 dzień ciąży opadł brzuch ,siara się pojawiła ,a temperatura skacze po 3-4 razy od rana 37,1 potem 38,6 później znów 37,4 i tak ciągle . Afrodyta jest spokojna i się nie denerwuje,małe ruchliwe ,a za to inne psy u mnie nerwowe i interesują się nią strasznie ,a jej to odpowiada że stado się nią opiekuje i liże po uszach i brzuchu. Ciągle się denerwuje bo w zeszłym roku miała cesarke gdyż skurcze nie były wystarczająco silne do urodzenia szczeniaków, nie śpie prawie ciągle z nią jestem ,nie pozwalam zostać jej samej, nic musiałam się wygadać ,jak będą małe dam fotki :)[/QUOTE] Juz chyba urodziła, prawda?:) pzdr.
  12. Łeeeeeee...... pozazdrościć aparatosa:) Pzdr.
  13. Jak rozliczę obecny bazarek, to zrobię nastepny i wtedy na pewno dla Albonki będzie parę złotych. No, ale to jeszcze chwile potrwa... pzdr.
  14. Mnie zawsze robi się pod oczami mokro, gdy wspominam moje psiaki i kociaki za TM... zycie... pzdr.
  15. A jest ktoś, kto mi poda nr konta do przelewu z mojego bazarka dla Maciusia...? pzdr.
  16. Dzień Dziecka juz minął a tutaj taka cisza... Vectra chyba z nudów umarła nam.... pzdr.
  17. Jeszcze raz gratulacje!!! Pzdr.
  18. [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Mąż do żony: - Kochanie, nie mogę znaleźć herbaty! - Ty beze mnie to z niczym byś sobie nie poradził! Herbata jest w apteczce, w puszce po kakao. z nalepka "sól"....[/B][/SIZE][/COLOR] pzdr.
  19. ... za to na FB wrze:) pzdr.
  20. Dziękujemy za informacje:) Na pewno - jezeli wyjazd dojdzie do skutku - skorzystamy z wiedzy:) pzdr.
  21. Bawily się cudnie, az żal było przerywać:) Pzdr.
  22. Nie ma ich, bo... walczyly w Austrii i wywalczyły, a właściwie [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Slash wywalczył.... BOS + BOB!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]No i jest [COLOR=#800080][SIZE=3][B]Młodzieżowym Championem Austrii!!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#00ff00][SIZE=3][B]Brawo dziewczyny, Brawo Slash!!!![/B][/SIZE][/COLOR]:multi::loveu::multi::loveu::lol: pzdr.
  23. OK, dzięki za odp.:) pzdr.
×
×
  • Create New...