-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Islandzki szpic pasterski (FCI 289)
Asiaczek replied to Iceland's topic in Islandzki szpic pasterski
O!!!! Mam w takim razie nadzieję, że całą Wielką i Puchata Czwórke zobaczę na Klubowej:) Pzdr. -
Ale to 2 tygodnie temu.... Alicja!:) pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
NO, jesli tak, to ni ema sprawy:) Pzdr. -
Ja jestem z W-wy, ale - sorki - nie jestem kierowcą i nie za bardzo orientuje sie, jak tam dojechac... pzdr.
-
Córcia Tatusia, nie da się ukryc:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5327_zps698e856a.jpg[/url] Noooo, fakt:0 wygodnicka;) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5335_zps937efcac.jpg[/url] Fajne ujęcie:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5362_zpsf5025eb3.jpg[/url] No, proszę! A Sajduni nie przeszkadza, że w doooopke twardo;) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_5378_zps656107b1.jpg[/url] Pzdr.
-
Tez mam takie samo zdanie:) Pzdr.
-
Mnie tez b.podoba się imie Gucio. No, ale niech nazywa sie jak chca nowi Właściciele, aby tylko miał dobrze:) A pod Twoim okiem, Iza, będzie na pewno mial dobrze:) Pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Cudny usmiech z ząbkami:) [url]http://img59.imageshack.us/img59/3502/sfdl.jpg[/url] Jaki znowu zarośniety... Macie możliwość go ostrzyc na lato?:) [url]http://img405.imageshack.us/img405/4285/kw88.jpg[/url] pzdr. -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Cudne:) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-zkVMC1o8Ieo/UdWcfXyX6tI/AAAAAAAALP0/9atz-ZL01U8/s720/DSC_5601.JPG[/url] pzdr. -
Czekamy na godziny sędziowania...:) pzdr.
-
Zobaczcie, jaka mamy fajną pamiątke z wystawy:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0250_zps7aaeff3b.jpg[/IMG] I przebój sezonu: gdzie jest PIES...?!?!??! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1630_zpsd85e9619.jpg[/IMG] pZDR.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013 I jeszcze kilka zbiorowych:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0252_zps97cba73e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0250_zps7aaeff3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0249_zps2b689de2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0248_zpsd0bb6719.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013. Mamy jeszcze takie piękne zbiorowe zdjęcia z wystawy:) tutaj dziękuję wszystkim fotografom: Ani od Basmy, jamnicze, gosiaja, Don Vito, pani Monice i jeszcze pewnie kilku innym osobom...:)Dzięki Wam, mamy piekną fotorelację z wystawy! Zwycięzcy swoich klas:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0269_zps42a79c63.jpg[/IMG] I zbiorowe - ogólne:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1018_zpsaf9149eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0248_zpsd0bb6719.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1023_zps1f28cb31.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1024_zps73514c08.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
I wszystkie baski wystawy Gdynia 2013:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/931179_10200184445082747_1420683272_n_zps6bc81557.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0269_zps42a79c63.jpg[/IMG] Bardzo dziękuję Ani od Basmy za zdjęcia oraz gosiaja, jamnicze, Don Vito, Ewie od Adusi, pani Monice i jeszcze kilku osobom:loveu:... Pzdr.
-
I jeszcze Nirse O'CAPUCCINO - kl.mlodzieży. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3178_zps11e1d742.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3177_zps4806c40d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3176_zps50007796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3175_zps9654fc00.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3174_zpsfdacc88a.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Mam tylko 1 zdjęcie Sajdi...:( [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3203_zps8c0edcb3.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. Porównanie o BOS [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0165a_zpsd08102db.jpg[/IMG] I porównanie o BOB'ka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3236_zps4a88dd2f.jpg[/IMG] Oj, ciut nie po kolie, ale.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3190_zps5f36a9ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3192_zps583f8520.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3243_zps3e0a856b.jpg[/IMG] I na koniec - kangurek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3209_zps47a8bcd4.jpg[/IMG] Pzdr.
-
ALUDRA Risum Tenatis FCI na wystawie w Gdyni, 23.06.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3181_zps22b9edd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0119_zpscb7ddab9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3185_zps30ea72a2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3186_zpsed7e17fb.jpg[/IMG] Porównanie o BOS suki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3213a_zps2a7c3c05.jpg[/IMG]
-
Kilka fotek z wystawy; więcej u mnie w Galerii:) UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru983949_10151437711171073_1968744018_n_zpsf4284fdc.jpg[/IMG] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1670_zpsb6b7446d.jpg[/IMG] UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1615_zps27b39ba2.jpg[/IMG] Pzdr.
-
O, to dobrze wiedzieć, bo ja interesowałam się do tej pory PeKaEs międzynarodowym i Polskim Busem. A tam nie wolno:) Dzięki!:) pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013. Czas na BIS PUPPY, czyli Torinka:loveu: na planie! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0346_zps2f726372.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0343_zps4fbace63.jpg[/IMG] Pani sędzi wesoło, mnie tez, ale... GDZIE JEST TORINKA...?!?!?!?! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1630_zpsd85e9619.jpg[/IMG] I BIS Weteranów, czyli Babka Felka rządzi!:diabloti: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1670_zpsb6b7446d.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd, CAC-Gdynia, 23-06-2013 No i czas na BIS'y... Na poczatek BIS BABY, w której to konkurencji brał udział Dadik...no i niexle sobie poczynał... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1621_zpse09b7a4b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1612_zps1ec1a73b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1613_zpsb2214f6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1615_zps27b39ba2.jpg[/IMG] Nie wiedziałam, które zdjęcie wybrac, więc wstawiam wszystkie:) Cdn. Pzdr.
-
Cd, CAC-Gdynia, 23-06-2013. Porównanie o BOS suki, czyli o Najlepszą Sukę w Rasie, czyli o tytuł Zwycięzca... Od lewej: ALUDRA Risum Tenatis FCI, ROMANTIC SMILE Asiaczek FI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0165a_zpsd08102db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3213a_zps2a7c3c05.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0166a_zpsad64515c.jpg[/IMG] No i BOB'ek.... Kanibaru FROMAJE FRAIS - Naj. Pies ALUDRA Risum Tenatis FCI - Naj. suka FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - Naj. Weteran. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3236_zps4a88dd2f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013 No i pora na weterankę, czyli FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0172_zps71be56f1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3224_zpscdd86554.jpg[/IMG] Tutaj inny handler, czyli Ada czyli Don Vito:loveu:, której bardzo dziękuje za pomoc na wystawie. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3235a_zpse51e87e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0176_zps6a529b04.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0178_zps8882392b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013 No i czas na nasze dorosłe pannice:) Klasa otwarta, czyli ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI, ukończyla Championat Polski:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0144_zps0e8e34bd.jpg[/IMG] Sajdi, czyli LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3203_zps8c0edcb3.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.