-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Zaliczanie oko;u:) Mistrz pierwszego planu - zaliczył. Ale w drugiej linii widze jakieś zdezorientowanie i rozproszenie:) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04436_zps707ad1fa.jpg[/url] pzdr.
-
O, to dzięki za info, bo jak będe rozmawiała w piatek na Sekcji, to wspomne o tej "magicznej" dacie 2.10.2011 r.:) pzdr.
-
[quote name='tpzopoczno']No było parę telefonów w jego sprawie, ale tak jak to było wcześniej zaznaczone- przesiew jest dosyć spory, wymagania opiekuna są dosyć wysokie..Tak że w sumie wydaje nam się, że on po prostu nie chce tego Fuksa oddać ;P[/QUOTE] Oby to byla prawda:) To może niech sie zdeklaruje i wtedy mamy Fuksa zabezpieczonego:) pzdr.
-
Na lekcji religii dzieci rysują aniołki. Ksiądz podchodzi do Jasia: - Jasiu, kto to widział, aniołek z trzema skrzydełkami ? Jasio na to: - A z dwoma ksiądz widział ? Pzdr.
-
Poczytajcie i usmiechnijcie się:) [h=5]Pewien żonaty facet, przez kilka lat miał kochankę, Włoszkę. Pewnej nocy oświadczyła mu, że jest w ciąży. On, nie chcąc zrujnować swojej reputacji i małżeństwa, dał jej sporą sumę pieniędzy, aby wyjechała do Włoch i tam urodziła dziecko, aby uniknąć skandalu. Zaproponował również płacenie alimentów do 18 roku życia na dziecko. Ona się zgodziła, ale spytała: - Jak mam przesłać ci wiadomość, kiedy dziecko się urodzi? - Aby utrzymać wszystko w sekrecie, wyślij mi pocztówkę na mój adres domowy, z jednym tylko słowem: "spaghetti", wtenczas zacznę słać Ci alimenty na utrzymanie dziecka. I wyjechała. Po około 9 miesiącach facet wieczorem wraca do domu z pracy, a tu żona mówi: - Dostałeś jakąś bardzo dziwną kartkę pocztową, nic nie rozumiem co to za kartka. Maż na to: - Daj mi tę kartkę, zobaczę co to? Żona dała mężowi kartkę bacznie go obserwując. Mąż zaczął czytać pocztówkę, zbladł jak ściana i... zemdlał. Na kartce było napisane: "Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Trzy porcje z kulkami mięsnymi, dwie bez. Wyślij więcej sosu!"[/h]Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Łeeeeee, to rzeczywiscie fatalnie, taki zbieg przykrych zdarzeń.... No, ale to juz historia i wierzę, że nastepne zawody będa zdecydowanie lepsze:) Pzdr. -
Super! Juz się cieszę:) pzdr.
-
Dlatego II lokata, bo ja nie trzymałam...:( Nie doczytałam, że jedziecie.... Poprawię się następnym razem, co?:) Gratulacje oceny i lokaty! pzdr.
-
A do W-wy masz zamiar towarzysko wpaśc?:) pzdr.
- 78403 replies
-
bARDZO ORYGINALNA URODĘ MA FUKS, AŻ ŻAL, ŻE JESZCZE NIE ZNALAZŁ ds...:( pZDR.
-
[B]M&S [/B]- czekamy na relacje:) Prosimy o szczegółową, z detalami, no i ze zdjęciami:) No i tak w ogóle - [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]GRATULUJĘ!!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] pzdr.
-
Na zęby to może jakąś kość cielęcą dać do gryzienia? Pomoze przy wymianie zębów a i psiak "wyzyje" sie na niej:) I tez czekam na fotki w stójce:) Uszom przyznaję I miejsce!!!!:) pzdr.
-
Boziu, 3 miesiące mnie tutaj nie było:oops:. Ale chyba w międzyczasie udostepniałam Fuksa na FB... pzdr.
-
O, matko.... ZAWSZE zal zwierzaka... Pzdr.
-
[B]Gioco[/B], a czy i w tym roku mogłabym ise usmiechnąć o jabłuszka...? Bo ostatnio robiłam nalesniki z jabłuszkami i jak wyciagnełam słoik, to pomyslałam, że to od Was...:) pzdr.
-
[quote name='panbazyl']a powiedzcie które kraje najdłużej zwlekają z dostarczeniem cacibów do fci? Bo planuję gdzie jechać i wolę te spoźnialskie kraje mieć na poczatku listy. i od razu moze wiecie które kraje są czasowo wykonalne w zgłaszaniu cacibów.[/QUOTE] Bardzo słowni sa na pewno Austriacy, Słowacy. chyba Niemcy. Na wszelki wypadek dokładnie sprawdzajcie swoje kartyoceny i te wszystkie "krzyzyki", bo potem, gdy cos jest nie tak, to i z championatem/interchampionatem sa problemy... Pzdr.
-
[quote name='FredziaFredzia'][B]Asiaczku[/B], coś wiadomo więcej?[/QUOTE] W piatek będe na Sekcji to dopytam:) [quote name='mrau']O tym championie weteranów to juz ze 2 czy 3 lata slyszę "od stycznia ma być"...[/QUOTE] A ja dopiero jakies 2-3 miesiące temu usłyszałam o tej nowości... Pzdr.
-
Jakos tak mnie dzisiaj z rana naszło, aby posłuchac X-Factor z Ukrainy:) pzdr.
-
Sędziowie nie uwierzylli, że Aida spiewa bez jakiejs sztuczki głosowej. Jej timbr głosu jest iesamowity! Posłuchajcie:) [url]https://www.youtube.com/watch?v=lCcMQ99buK8[/url] Pzdr.
-
[quote name='Cienka']wróciliśmy w sobotę :P[/QUOTE] Super, w chwili wolnej zadzwonię:) [quote name='FredziaFredzia']Co u Was Asiaczki?[/QUOTE] Cisza przed burzą;) [quote name='Alicja']U nas chłodno ale ze słonkiem , pogoda dla Ozzulka wymarzona[/QUOTE] Pogoda.... jesienna, prawda?:) [quote name='wiki4']Życzymy miłej nocy :)[/QUOTE] O, juz ranek... a noc byla super! wyspalam się:) A to dla Was, na miły poczatek dnia.... [url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vixU16iV_WU[/url] Szczególnie dla tych, którzy znają język rosyjski/ukraiński:) cudne! pzdr.
-
...ale najwazniejsze, że jest ciepło:) Cienka, juz wróciliscie? Mozna zazwonic? pzdr.
-
Nonono, duża córeczka:) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/cleo%209mies/1151066_552104344837053_2016413125_ndogo.jpg[/url] Pzdr.
-
No to radze cieszyc sie taka pogoda, jaka jest:) Pzdr.
-
Nonono, alez imprezka byla;) Wiem, że juz nic nie zostało, ale zyczenia musowo złożyćL STO LAT W ZDROWIU:):loveu: Pzdr.
- 78403 replies
-
Czy ktoś będzie jechał we wrzesniu do Brukseli na 2xCACIB (21-22.09.2013 r.)? Interesuje mnie "po drodze" Holandia:) pzdr.