-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale w razie cos to pamietaj ze my mozemy placic co do kastracji krzycz kiedy to bede umawiac -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
redcat my zwrocimy koszty za Rico tylko musialabys brac na wszystko faktury na fundacje -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Rico pojechal na dt i tak jak napisala Asia Maza, Wata adoptowane czekamy co przyniesie jutro -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wiec Rico jedzie na dt do Oli:) najpierw do domku pojechala Sasa a pozniej Rico czekamy na wiesci jak sytuacja w domku-z zacisnietymi kciukami -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
w Rudce szkolony jest takze psiak od nas z Azylu ;)Zdzisio zwany Peją trzymam kciuki za jutrzejszy dzionek -
Bertaniko pytalam o to kto podejmuje decyzje bo byly tu glosy ze dyrekcja nie ma w tym momencie nic do powiedzenia... u nas takie decyzje takze podejmujemy w kilka osob...dlatego tez pytalam dlaczego p dyrektor o tym nie decyduje
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
redcat wyslalam Ci pw-szkoda ze nie dzwonilas bo bysmy sie dogadaly w ciagu dnia a tak dopiero teraz wrocilam z azylu:( fundusze na kastracje to nie problem,problemem bylo wyprowadzanie Rico z klatki po zabiegu bo malo kto sie go nie boi...więc jego odjajczenie jak najbardziej do zrobienia tak jak pisalam Ci w pw lepiej gdybys podjechala w weekend wtedy bez problemu mozna zapoznac psiaki, jesli chodzi o jazde autem nie wiem czy dobrze wiezc 2 psiaki razem gdy tylko Ty w nim będziesz do tego będziesz prowadzić -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
redcat nie mamy mozliwosci sprawdzic jak Rico zachowuje sie w pomieszczeniu-u nas mieszka w boksie ale prawdopodobnie kiedys mieszkal w domu bo na poczatku w boksie nie potrafil sie odnalezc... nie wiemy tez tak naprawde jak Rico w pomieszczeniu zareaguje na suke... chcialabys go dla siebie? -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
Kostek replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Delph my robilismy rezonans w warszawie u naszego padaczkowego szczeniaka Johnego-nic to nie dalo a tylko 6 stow zmarnowalismy...ja juz jestem madrzejsza i takiego badania juz w polsce nie zrobie... -
ogonek w ogole byl zarosniety, plecki byly najbardziej lyskowate ale teraz jak widac na zdjeciach juz porosla:)
-
no dobra ale skoro p.Dyrektor zarzadza placowka to przeciez moze wydac decyzje ze tego psa uspic bo sie np meczy a tego nie bo walczymy o zycie, chyba nie wierzy slepo innym lek wet?
-
ogonek to ma taki kolorek;)
-
a dlaczego p.Dyrektor nie moze decydowac o eutanazji skoro jest lekarzem weterynarii?
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
Kostek replied to Delph's topic in Już w nowym domu
dziewczyny nie wiem gdzie ewentualnie chcecie ten rezonans robic ale w polsce nie ma specjalisty ktory taki rezonans moze dobrze opisac -
to ona na sile uszczesliwia... dzisiaj i jutro na pewno nie damy rady podjechac no moze jutro z samego rana ale nie wiem czy uda mi sie przemowic wizyty u lekarzy a mamy juz niestety tylko jeden samochod bo drugi nam sie spalil
-
marlenko mnie nikt nie musi prosic ale skoro dzwoni do mnie co chwile w sprawie dzieci boksi daje bledne ogloszenia do tego ze swoim nr telefonu ja ja prosze zeby tego nie robila bo psy sa na dt i przekazywanie 5 nr telefonow jest irytujace dla adoptujacego a do niej nie trafia to mam prawo miec pretensje ze zamiast dac znac o waznej sprawie zajmuje sie tym co w sumie nie powinno ja obchodzic bo szczenieta ktore zabralismy byly oglaszane byly, sa i beda bezpieczne...zamiast tego skoro jest jedna jak piszesz mogla dac znac ze suka sie pokazala o co zreszta prosilam w wielu rozmowach telefonicznych i nie tylko ja bo Taubi takze uszczesliwianie na sile tez nie jest dobre bo zamiast poswiecac czas na szczenieta ktore byly u nas ktore mialy opieke ogloszenia itd mogla spokojnie zajac sie tymi ktore ma u siebie
-
a juz Ci nie powiedziala ze nie ma chetnych bo nikt o tym nie wie? pani Ala dzowni do mnie i do kolegi z fundacji z kazda bzdura ale nawet sie nie zajaknela ze suka sie pokazuje
-
a dlaczego nie mozna psiaka skonsultowac?przeciez chociazby do ewletu do dr.Mikowa jezdza paluchowe psiaki wiec dlaczego ten takze nie moze?
-
lavinio na paluch nie mozna odpisac 1%
-
dlaczego dyrektorem schroniska musi byc lekarz weterynarii?skad taki wymog?
-
wow jaka zmiana-juz teraz bedzie z gorki;)
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Kostek replied to bumel's topic in Już w nowym domu
nasz przystojniak ma nowa kolezanke Layle;) -
to zapraszamy na teraz zaraz do azylu :P
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
Kostek replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
siekowa z dogo mieszka w wawrze -
Azyl pod Psim Aniolem potrzebuje lek na serce vetmedin 2,5 mg oraz 5 mg psiaki ktore u nas przyjmuja te leki to Mozart oraz Figo(mozna zobaczyc lobuziaki na stronie [url=http://www.psianiol.org.pl]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - Strona główna[/url]) potrzebujemy tez fortekor 5mg dla psa Fago(rowniez do obejrzenia na stronie [url=http://www.psianiol.org.pl]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - Strona główna[/url]) bede bardzo wdzieczna za pomoc