Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. ale w razie cos to pamietaj ze my mozemy placic co do kastracji krzycz kiedy to bede umawiac
  2. redcat my zwrocimy koszty za Rico tylko musialabys brac na wszystko faktury na fundacje
  3. Rico pojechal na dt i tak jak napisala Asia Maza, Wata adoptowane czekamy co przyniesie jutro
  4. no wiec Rico jedzie na dt do Oli:) najpierw do domku pojechala Sasa a pozniej Rico czekamy na wiesci jak sytuacja w domku-z zacisnietymi kciukami
  5. w Rudce szkolony jest takze psiak od nas z Azylu ;)Zdzisio zwany Peją trzymam kciuki za jutrzejszy dzionek
  6. Bertaniko pytalam o to kto podejmuje decyzje bo byly tu glosy ze dyrekcja nie ma w tym momencie nic do powiedzenia... u nas takie decyzje takze podejmujemy w kilka osob...dlatego tez pytalam dlaczego p dyrektor o tym nie decyduje
  7. redcat wyslalam Ci pw-szkoda ze nie dzwonilas bo bysmy sie dogadaly w ciagu dnia a tak dopiero teraz wrocilam z azylu:( fundusze na kastracje to nie problem,problemem bylo wyprowadzanie Rico z klatki po zabiegu bo malo kto sie go nie boi...więc jego odjajczenie jak najbardziej do zrobienia tak jak pisalam Ci w pw lepiej gdybys podjechala w weekend wtedy bez problemu mozna zapoznac psiaki, jesli chodzi o jazde autem nie wiem czy dobrze wiezc 2 psiaki razem gdy tylko Ty w nim będziesz do tego będziesz prowadzić
  8. redcat nie mamy mozliwosci sprawdzic jak Rico zachowuje sie w pomieszczeniu-u nas mieszka w boksie ale prawdopodobnie kiedys mieszkal w domu bo na poczatku w boksie nie potrafil sie odnalezc... nie wiemy tez tak naprawde jak Rico w pomieszczeniu zareaguje na suke... chcialabys go dla siebie?
  9. Delph my robilismy rezonans w warszawie u naszego padaczkowego szczeniaka Johnego-nic to nie dalo a tylko 6 stow zmarnowalismy...ja juz jestem madrzejsza i takiego badania juz w polsce nie zrobie...
  10. ogonek w ogole byl zarosniety, plecki byly najbardziej lyskowate ale teraz jak widac na zdjeciach juz porosla:)
  11. no dobra ale skoro p.Dyrektor zarzadza placowka to przeciez moze wydac decyzje ze tego psa uspic bo sie np meczy a tego nie bo walczymy o zycie, chyba nie wierzy slepo innym lek wet?
  12. ogonek to ma taki kolorek;)
  13. a dlaczego p.Dyrektor nie moze decydowac o eutanazji skoro jest lekarzem weterynarii?
  14. dziewczyny nie wiem gdzie ewentualnie chcecie ten rezonans robic ale w polsce nie ma specjalisty ktory taki rezonans moze dobrze opisac
  15. to ona na sile uszczesliwia... dzisiaj i jutro na pewno nie damy rady podjechac no moze jutro z samego rana ale nie wiem czy uda mi sie przemowic wizyty u lekarzy a mamy juz niestety tylko jeden samochod bo drugi nam sie spalil
  16. marlenko mnie nikt nie musi prosic ale skoro dzwoni do mnie co chwile w sprawie dzieci boksi daje bledne ogloszenia do tego ze swoim nr telefonu ja ja prosze zeby tego nie robila bo psy sa na dt i przekazywanie 5 nr telefonow jest irytujace dla adoptujacego a do niej nie trafia to mam prawo miec pretensje ze zamiast dac znac o waznej sprawie zajmuje sie tym co w sumie nie powinno ja obchodzic bo szczenieta ktore zabralismy byly oglaszane byly, sa i beda bezpieczne...zamiast tego skoro jest jedna jak piszesz mogla dac znac ze suka sie pokazala o co zreszta prosilam w wielu rozmowach telefonicznych i nie tylko ja bo Taubi takze uszczesliwianie na sile tez nie jest dobre bo zamiast poswiecac czas na szczenieta ktore byly u nas ktore mialy opieke ogloszenia itd mogla spokojnie zajac sie tymi ktore ma u siebie
  17. a juz Ci nie powiedziala ze nie ma chetnych bo nikt o tym nie wie? pani Ala dzowni do mnie i do kolegi z fundacji z kazda bzdura ale nawet sie nie zajaknela ze suka sie pokazuje
  18. a dlaczego nie mozna psiaka skonsultowac?przeciez chociazby do ewletu do dr.Mikowa jezdza paluchowe psiaki wiec dlaczego ten takze nie moze?
  19. lavinio na paluch nie mozna odpisac 1%
  20. dlaczego dyrektorem schroniska musi byc lekarz weterynarii?skad taki wymog?
  21. wow jaka zmiana-juz teraz bedzie z gorki;)
  22. nasz przystojniak ma nowa kolezanke Layle;)
  23. to zapraszamy na teraz zaraz do azylu :P
  24. Azyl pod Psim Aniolem potrzebuje lek na serce vetmedin 2,5 mg oraz 5 mg psiaki ktore u nas przyjmuja te leki to Mozart oraz Figo(mozna zobaczyc lobuziaki na stronie [url=http://www.psianiol.org.pl]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - Strona główna[/url]) potrzebujemy tez fortekor 5mg dla psa Fago(rowniez do obejrzenia na stronie [url=http://www.psianiol.org.pl]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem - Strona główna[/url]) bede bardzo wdzieczna za pomoc
×
×
  • Create New...