-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
ukradla z azylu na tymczas;) -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
a juz myslalam ze sie troszkie zrelaksuje od tych durnych ludziow po amsztaffy:) -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
a mi sie wydaje ze Nana dobrze wie po co wzielas Puszka i ze tak trzeba bylo zrobic...i juz a ze czasami Nana sie zapomni to juz musisz jej wybaczyc;) -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ciotka Jordan czekal na dom 2 lata, kiedys mielismy psiaka Jerrego ktory w azylu byl 7 lat i tez znalazl dom...na kazdego przychodzi pora wiec musimy go wszedzie oglaszac pchac sie z nim do telewizorow i tez znajdzie...no pomijajac ze wg mnie to on juz znalazl;) -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
mysle ze jesli chcesz mozemy podawac do Ciebie a jak bedzie ktos sensowny to bedzie musial wycieczke zrobic tez do nas,chyba ze nie chcesz odbierac durnych telefonow to moze byc do mnie a ja sensownych bede delegowac do Ciebie -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
bylam pewna ze z to kokardka to zes zartowala:D -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
a bo ja nie wiem czu "jutub" lubi pornosy:P -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Tegila adoptowana i Kam i Obelix -
niestety w sprawie Oskara nie bylo ani jednego telefonu
-
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
Kostek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
dziekuje:) -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
tak a pozniej linka do filmika:D -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
dawaj ciotka fotkie:P -
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
Kostek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
paros zmien prosze dane kontaktowe na mail:[email protected] tel:501-258-303 -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wy sobie wyobrazcie jaka ja mine mialam jak z ta pania przez tel rozmawialam...bylam pewna ze pani dzwoni po szczeniaka ktory ma amputowana glowke kosci udowej a pani do mnie ze piesek ma 8 lat...malo nie zemdlalam przy tym telefonie -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no to tak [B][COLOR=Red]Rudka Spanielka Mozi Bercia Buła Turbo Jordan Dzidka [COLOR=DarkRed] adoptowane [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Black]na tymczas pojechala Naomi[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jordan właśnie jest w drodze do swojego domku w Rembertowie-zamieszka z jedną suczką rezydentka i druga dochodzaca:) -
[quote name='bianka0']A te zdjęcia są dla Kostka jeżeli jeszcze zagląda do Frytki. [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/fe3371cf86b2f4f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/033aba0a2853126dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/177/57036b3b5ebd2d8amed.jpg[/IMG] Frytka żąda wizyty podadopcyjnej,która jej się należy jak psu buda ![/quote] Oczywiscie ze zagladam codziennie wieczorem patrze co tam nowego:loveu: a jak tylko widze nowe foteczki to drukuje i pokazuje Agnieszce Brzezinskiej zeby widziala jakiego tluscioszka ukrywala w domu przez kilka tygodni:evil_lol: wizyte po adopcyjna bedzie mi troszke trudno teraz wykonac bo nam sie samochody popsiutaly:( ale pamietam pamietam i sie wprosze na pewno
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
super ze tak dobrze mu idzie, kastracja dopiero 2 tyg od zaprzestania podawania antybiotyku(dla bezpieczenstwa)... pozowlilam sobie skrajsc Twoje fotki i wstawic na nasza stronke jako nowe zdjecia Rica -
Madzia odpowiednikiem fortekoru jest ludzki enarenal i kosztuje ok 5 zl a nie 50 jak fortecor....
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
dzisiaj bede wstawiala kociaki do ewidencji wczoraj udalo mi sie uporac z psami;) -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ale tekst ma byc do gazety tamten jest za dlugi -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
ojoj nie kus bo jeszcze 2/3 schroniska bez zdjec jest:) Ulcia sie wczoraj zawtsydzila i juz wieczorem nie chciala na spacerek wyjsc...bala sie o swoje tyly;) hehe Furiat smigal po terenie do poznej nocy on chyba nigdy sie nie zmeczy... kurcze juz sie nie moge doczekac az obejrze fotki strasznie ciekawi mnie wlasnie Fuksik inwalida w jego pozie nr 3;) -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
mi sie podobuje zdjecie nr 3 ale nie widac ze on bez lapki wiec zdjecie nr 2 ewentualnie jeszcze beda fotki jakos na poczatku tyg od Rudson24 :) -
Kochany Rudzielec po 4 latach w schronie znalazł dom :-)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no nie do konca bo ma nowa dziewuszke tez kaukazke;)