Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Fifus byl kastrowany i mial wycinanego guza przy odbycie...szkoda malucha bo co on ma za zycie jak kanapy nie ma
  2. a juz myslalam ze sie troszkie zrelaksuje od tych durnych ludziow po amsztaffy:)
  3. a mi sie wydaje ze Nana dobrze wie po co wzielas Puszka i ze tak trzeba bylo zrobic...i juz a ze czasami Nana sie zapomni to juz musisz jej wybaczyc;)
  4. Ciotka Jordan czekal na dom 2 lata, kiedys mielismy psiaka Jerrego ktory w azylu byl 7 lat i tez znalazl dom...na kazdego przychodzi pora wiec musimy go wszedzie oglaszac pchac sie z nim do telewizorow i tez znajdzie...no pomijajac ze wg mnie to on juz znalazl;)
  5. mysle ze jesli chcesz mozemy podawac do Ciebie a jak bedzie ktos sensowny to bedzie musial wycieczke zrobic tez do nas,chyba ze nie chcesz odbierac durnych telefonow to moze byc do mnie a ja sensownych bede delegowac do Ciebie
  6. bylam pewna ze z to kokardka to zes zartowala:D
  7. a bo ja nie wiem czu "jutub" lubi pornosy:P
  8. Tegila adoptowana i Kam i Obelix
  9. niestety w sprawie Oskara nie bylo ani jednego telefonu
  10. paros zmien prosze dane kontaktowe na mail:[email protected] tel:501-258-303
  11. wy sobie wyobrazcie jaka ja mine mialam jak z ta pania przez tel rozmawialam...bylam pewna ze pani dzwoni po szczeniaka ktory ma amputowana glowke kosci udowej a pani do mnie ze piesek ma 8 lat...malo nie zemdlalam przy tym telefonie
  12. no to tak [B][COLOR=Red]Rudka Spanielka Mozi Bercia Buła Turbo Jordan Dzidka [COLOR=DarkRed] adoptowane [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Black]na tymczas pojechala Naomi[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red][COLOR=DarkRed][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  13. Jordan właśnie jest w drodze do swojego domku w Rembertowie-zamieszka z jedną suczką rezydentka i druga dochodzaca:)
  14. [quote name='bianka0']A te zdjęcia są dla Kostka jeżeli jeszcze zagląda do Frytki. [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/fe3371cf86b2f4f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/033aba0a2853126dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/177/57036b3b5ebd2d8amed.jpg[/IMG] Frytka żąda wizyty podadopcyjnej,która jej się należy jak psu buda ![/quote] Oczywiscie ze zagladam codziennie wieczorem patrze co tam nowego:loveu: a jak tylko widze nowe foteczki to drukuje i pokazuje Agnieszce Brzezinskiej zeby widziala jakiego tluscioszka ukrywala w domu przez kilka tygodni:evil_lol: wizyte po adopcyjna bedzie mi troszke trudno teraz wykonac bo nam sie samochody popsiutaly:( ale pamietam pamietam i sie wprosze na pewno
  15. super ze tak dobrze mu idzie, kastracja dopiero 2 tyg od zaprzestania podawania antybiotyku(dla bezpieczenstwa)... pozowlilam sobie skrajsc Twoje fotki i wstawic na nasza stronke jako nowe zdjecia Rica
  16. Madzia odpowiednikiem fortekoru jest ludzki enarenal i kosztuje ok 5 zl a nie 50 jak fortecor....
  17. dzisiaj bede wstawiala kociaki do ewidencji wczoraj udalo mi sie uporac z psami;)
  18. ale tekst ma byc do gazety tamten jest za dlugi
  19. ojoj nie kus bo jeszcze 2/3 schroniska bez zdjec jest:) Ulcia sie wczoraj zawtsydzila i juz wieczorem nie chciala na spacerek wyjsc...bala sie o swoje tyly;) hehe Furiat smigal po terenie do poznej nocy on chyba nigdy sie nie zmeczy... kurcze juz sie nie moge doczekac az obejrze fotki strasznie ciekawi mnie wlasnie Fuksik inwalida w jego pozie nr 3;)
  20. mi sie podobuje zdjecie nr 3 ale nie widac ze on bez lapki wiec zdjecie nr 2 ewentualnie jeszcze beda fotki jakos na poczatku tyg od Rudson24 :)
  21. no nie do konca bo ma nowa dziewuszke tez kaukazke;)
×
×
  • Create New...