-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Ules jest juz zarosniety ale leczenie ciagniemy jeszcze przez ok 2 miesiace...pozniej odstawiamy leki i liczymy na to ze nie bedzie nawrotu
-
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Kostek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
a czy Puszek dostal jakies leki -
[quote name='Bertanika']Co Ty się Kobieto uparłaś, że ja krytykuję kogoś - myśl analitycznie !!!!! UZMYSŁOWIŁAM Ci, ŻE NIE WIESZ O CZYM PISZESZ ROZPOWSZECHNIASZ NIEPRAWDY. MOIM TEMATEM ROZMOWY BYŁ PALUCH, a TY z uporem maniaka sprowadzasz temat do Józefowa i innych schronisk. O tych schroniskach wyraziłam się bardzo dobrze, bo pochwalam taką działalność - ale moja riposta dotyczyła tylko Twoich wywodów w sprawie Palucha....dosyć już tego , Jesteś nudna Bertanika mylisz nicki....nie zacietrzewiaj sie tak bo juz ci chyba na oczy padlo z tej nienawisci do ludzi
-
Ules nam sie zacieczkowal wiec teraz leczenie moze byc ciutke trudniejsze ale sie nie damy;)
-
[quote name='Bertanika'] Kiedyś schronisko Pod Psim Aniołem mieściło się w Józefowie ze jak przepraszam? krytykujesz innych a sama masz jakies info z kosmosu
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Kostek replied to emilia2280's topic in Schroniska
a co dzieje sie z psami? -
tamta suczka jest ciemna i bardzo potezna z niej kobieta
-
UWAGA!!! KRAKOW-pani byla marynarz kiedys mieszkala w szczecinie teraz mieszka w krakowie,byla zainteresowana 2 naszych huskych...miala byc akurat w warszawie wiec zaprosilam ja do naszego schroniska..przyjechla wczoraj w rozmowie telefonicznej po prostu cud miod i orzeszki a przy adopcji okazalo sie ze pani ma pseudohodowle huskych i chciala jakiegos naszego psiaka do rozrodu:evil_lol: tel do pani:516-060-65# pani ma gadane jak to ona pieskow nie kocha,miala suke husky w szczecinie i buhneli ja z podworka i teraz jak mieszka w bloku chciala znbowu husky bo nikt nie ukradnie.... PRUSZKÓW-zadzwonila pani w sprawie naszego huskiego rozmawiamy milo i przyjemnie ze pani chetna itd ale ze pies bedzie na posesji zostawal jak pani w pracy bedzie...pytam sie co stalo sie z poprzednimi psami pani na to ze sasiad jej ukradl...i podchichotuje sobie...ja do niej ze skad pani wie ze tego tez nie ukradnie jak bedzie w pracy a pies na podworku na co pani sie oburzyla i mowi to chce pani oddac tego psa czy nie...mowie ze no pani go nie oddam-odlozyla sluchawke za 3 minuty dzwoni znowu i mowi ze teraz to juz jej nikt psa nie ukradnie bo ma alarm i kamery i ze chce psa-powiedzialam nie i odlozylam sluchawke tel do pani 502-135-06)
-
[quote name='groosia'] wiesz,moze ty nie traktujesz multiwetu jako wyroczni, ale trzeba wiedziec ze tam naprawde porzadni weci pracuja:)[/quote] tak jeden...i jeden na dochodne
-
weci z multiwetu to akurat dla mnie nie jest wyrocznia;) mnie uczyli na zywieniu zeby nie podawac bo to i tak psu nic nie daje a moze zaszkodzic, a jakies dzialania zatwardzajace to juz w ogole kosmosy
-
Ciborko jestem kobieta... groosia skad masz takie informacje nt czekolady?
-
lo jeja wielkie dzieki
-
zabrzmialo to tak jakby tylko psy pod Twoja opieka Cie obchodzily...a reszta w powazaniu
-
mala juz jest oglaszana bo niestety pelno debili bedzie ja chcialo zreszta juz mialam o nia kilka telefonow wczoraj np czy ona jeszcze urosnie:) jesli chodzi o leczenie to mala mamy od 21 czerwca 24 poszlam z nia do lekarza pobrano zeskrobine wyszedl nuzeniec dostala 24 zastrzyk ale doszlysmy do wniosku ze leczenie doustne daje lepsze efekty i od dzisiaj Ulka Biomectin dostaje doustnie...jest tez kapana w peroxyvecie jej skora nie jest juz zaogniona i niby pojawiaja sie pojedyncze wloski ale na efekty leczenia tak jak pisala pidzej musimy jeszcze poczekac-no wiec czekamy i mala jest oglaszana juz od kilku dni jak do nas trafila miala jeszcze resztke mleka w sutkach:( bidula z niej tyle przeszla ale i tak jest szalona psia optymistka
-
/już nie/Dzikie szczeniaki z Psiego Anioła znalazły domy.
Kostek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Lufka zarezerwowana za 10 dni idzie do domku -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
jak nie Postek to odpisal zostawic Was tu na chwile to pojazdowe robia:P Burmistrz adoptowany -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
despero adoptowany i sender pojechal na miesiac probny;) -
Psi szkielecik - Pomocy- szukamy domku . ma dom
Kostek replied to kachad's topic in Już w nowym domu
Łatek wraca do Pani Agnieszki, corka wyjechala na 3 tygodnie i bedzie odczulana jesli to nie przyniesie efektu Łatek zamieszka z mama Pani Agnieszki -
niestety czekaja i zainteresowanie jest zerowe...no procz pana ktory sie obruszyl ze majra juz wysterylizowana i ze takiej to on nie chce
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
i kevin i cypisek:P -
Psi szkielecik - Pomocy- szukamy domku . ma dom
Kostek replied to kachad's topic in Już w nowym domu
potrzebuje pomocy w oglaszaniu Desperka -
Psi szkielecik - Pomocy- szukamy domku . ma dom
Kostek replied to kachad's topic in Już w nowym domu
nadal kogos szukamy:( to jest pies ideal -
Wielki rudy młody misiek, Tomek - W NOWYM DOMU.
Kostek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
ja sie wypowiem w sprawie tomkowych tabletek Tomasz ma niedoczynnosc tarczycy dostaje forthyron 200mg 2 razy dziennie po 1 tbl jest to lek psi ale jest tez taki sam odpowiednik ludzi eltroxin ok 10zl za opakowanie za 50tbl w niedlugim czasie trzeba znowu sprawdzic czy mamy jeszcze te leki podawac dalej bo jest mozliwosc ze leczenie sie zakonczy w kazdym razie tomaszka to pies idealny i powinna stac po niego kolejka