-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ra dunia dla mnie w ogole bledem bylo zalatwianie czegos za plecami osob decyzyjnych z azylu...w sprawie Rudzika nie sposob mi sie nie zgodzic z Agnieszka zreszta dla mnie w ogole wyciaganie do hotelu psa ze schroniska gdzie nic mu sie nie dzieje patrzac gdy inne psy umieraja na ulicach jest glupota...a cytowalam siebie sama tylko dlatego ze tutaj na forum domagalas sie ostatecznej decyzji a Agnieszka na forum nie bywa... -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moze sie powtorze.... decyzje podejmuje wlascicielka azylu p.Agnieszka Brzezinska tel 502-385-264 -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
napisalam Ci z kim nalezy sie kontaktowac... -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
ten z zoliboli od pidzej -
olena ten psiak odnalazl wlascicieli;)
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
w wolnej chwili zapraszam Cie do azylu w celu podpisania stalej umowy adopcyjnej, w sumie potrzebny jest tylko Twoj podpisik na nowym druczku bo dane mamy na umowie rodziny zastepczej:) kurcze ale radocha-serdeczne dzieki:) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Batmanek a raczej Jazzik ma sie baaaaardzo dobrze, do tej pory nie moge uwierzyc ze szukalam mu domu w calej polsce a on zaieszkal obok mnie :) -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
potwierdzenie uzyskasz u wlascicielki azylu p.Agnieszka Brzezinska 502-385-264 -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
hahaha coz za wymowna mina [img]http://img203.imageshack.us/img203/6484/dsc0025kopia.jpg[/img] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
Kostek replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
no ciotka zdolna jestes ;) takiego stracholca Ci przywiozlysmy minelo kilka dni i psina jak laleczka -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koosiek wydaje mi sie ze jesli chodzi o Cygana trzeba sie naprawde sprezyc z ogloszeniami i go oddac do domu a nie pchac do hotelu-ale to moje prywatne zdanie a nie fundacyjne...no i ze wzgledu na zabieg ktory wg mnie powinien zostac przeprowadzony w Wawie trzeba by sie z tym wstrzymac dla mnie i to tez pisze prywatnie do hoteli powinno dawac sie psy ktore nie maja gdzie sie podziac a nie te ktore maja zmienic tylko miejsce pobytu...wezcie pod uwage ze te psy przyzwyczajaja sie do ludzi miejsca itd a macic im w glowach po 10 razy tylko dla wlasnego widzi mi sie? Koosiek jesli bedziesz w azylu porozmawiaj o tym z Agnieszka Brzezinska ewentualnie skontaktuj sie z nia telefonicznie-ja ze wzgledu na sprawy osobiste mam chwilowa przerwe w bywaniu w azylu wiec tez nie chce tutaj o czymkolwiek decydowac wyrazilam tylko swoje skromne zdanie;) -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny ale sprawa Rudzika i hotelu byla juz tutaj wyjasniona, po co chcecie mieszac psu w glowie?Nowe miejsce,stres,podroz,on w azylu wcale nie jest juz psem wycofanym i bojazliwym jak na poczatku,siekowa po krotce opisala jego zachowanie...to ze boi sie nowych osob przemawia tylko i wylacznie za tym aby nie zmieniac mu miejsca.Wg mnie sa psy bardziej potrzebujace hoteliku niz on,on w azylu jest bezpieczny i krzywda mu sie tam nie stanie.Malo tego jestem pewna ze za jakis czas bedzie mozna sprobowac wyjsc z nim na spacer tylko odrazu mowie ze nie pierwsza lepsza osoba tylko pracownicy ktorzy sa u niego kilka razy dziennie i ktorych juz doskonale zna...Ja mimo iz nie widze sie z nim tak czesto jak kiedys nie mam problemu zeby wejsc do niego do boksu i posiedziec obok niego gdy ten merda dupka i podchodzi do czlowieka -
[quote name='Margo05']Kostek, problem w tym, że tylko u Klamki wiedzą, kto niby miał zlecić kastrację, bo dziewczyny dostały tylko informację, że "ktoś ma po niego przyjechać". Ale nie miały powiedziane kto.[/quote] to widze ze jednak dziewczynki nie maja odwagi cywilnej-ok bede pamietac
-
a czy fudacja ktora zlecila kastracje trevora takze dostanie za swoje?
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
Kostek replied to mru's topic in Już w nowym domu
telefony to ja mam ale az zal o nich pisac;/ -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj dostalam smsa od Mozarta ze papu mu sie konczy i ze ma sie nawet lepiej nizsza temperatura mu sprzyja pewnie jutro bede zawozila karme wiec obejrze Mozarta i cykne jakas fotke -
wczoraj bylam z Cyganem u dr Niziolka, ma nieznaczna wade serca ale lekow jeszcze na to mu nie dajemy,jedynie podreperujemy serducho przed kastracja ale gorzej jest z plucami i na polepszenie pracy pluc cygan ma dostawac leki bardzo dlugo mozliwe ze do konca zycia...to jego zwolnione tempo podczas spacerow, ogolna niechec itd byla skutkiem niedokladnego natlenowania organizmu
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Kostek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
dlatego ten jest pies dingo wymyslila to pstromeska