Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Mazduczek'] Bo właśnie nie jestem pewna, czy akurat rodowodowe szczenie kupię. :oops:[/quote] a pewnie, po co komu rodowod???a bez rodowodu zawsze to taniej wychodzi, coprawda piesek moze czasem nie bardzo podobny do pierwowzoru, ale co tam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [B]Maga i onka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/B]
  3. w wiekszosci sama, co nie zmienia faktu ze [B]NIENAWIDZE[/B] tego!!!!!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  4. zadnych sredniakow:)))))))))))))))))))))))(chyba ze mala Zadrunia) [B][SIZE=6][COLOR=red]TYLKO MINIATURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  5. :angryy: :angryy: :angryy: bleeeee, juz mialam nadzieje, ze jest jakies ustrojstwo do skubania. NIENAWIDZE skubania!!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  6. [quote name='marisia']Oj tak, zdecydowanie łatwiej teraz się pielęgnuje sznaucerki :lol: :lol: :lol: . Ja jestem zbyt leniwa, żeby skubać paluszkami :cool3: .[/quote] no to niby jak skubiesz???ktos wymyslil jakas maszinu?????:crazyeye: :crazyeye:
  7. hahahah no lepiej pozno niz wcale:)))))))))))))))))))
  8. [quote name='Ka-Vanga']Lordzik pieknie dziekuje :multi: . Szybko przyznawac sie kto nas podkablowal :mad: :mad: :mad: :evil_lol: . Ale fajny jest co :cool3: .[/quote] ja nie!!!!!!!!!!!!!! slowo:))))))))))))))))) Marisia ma reflex swoja droga:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Elitesse i Pink GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  9. [quote name='Donio']NoMój Donio paletę ocen zaczyna od db).[/quote] czemi mnie to nie dziwi?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='miniaga']A ja jestem załamana:placz: :placz: :placz: Tasior i ja nie jedziemy do Raciborza:placz: :placz: :placz: . Moja dziewczynaka od kilku dni jest kobietą i właśnie ma cieczkę. W sumie może lepiej że teraz, bo a Kraków i Warszawę bedzie już po wszystkim. Mimo wszystko szkoda, ze minie nam jedna Wystawa:placz: :placz: :placz:[/quote] ale FCI zmienilo przepisy-i wg. nich mozna wystawiac suki z cieczka:))))))))))))))
  11. nie, nie, dotyczy wszystkich psow, tylko sa rasy u ktorych jest tego wiecej i sa takie u ktorych to wlasciwie nie jest problemem. Przed sznaucerami sa chyba jedynie pudle niestety
  12. marisiu a co Ci po liczbach?mi wystarczylo, ze jest to problem rasy na tle innych ras.
  13. no ja nie znam zadnych statystyk. Tylko te co dr.Garncarz na wykladzie mowil, ale liczb tez nie znaju.
  14. Marisiu dyskusja ma sens nawet jesli dotyczy tylko 1 psa:)))) a jaka jest skala problemu tego nie wie nikt, tzn. wiadomo, ze problem jest i miniatury przoduja w chorobach oczu, ale nikt nie zna statystyk, dlatego nikt Ci dokladnie nie napisze, bo nie ma takich danych
  15. ja tez chce takie!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='Agatka']Dyskusja umarła bo wszystko zostało powiedziane, teraz trzeba wyciagnac wnioski i wziąć się do pracy :)[/quote] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
  17. Marisiu tylko, ze wlasnie poniewaz badania nie sa jawne to skali zjawiska sie nie pozna a wiec bledne kolo sie tworzy. Oj smutno jak szczeniaki jada:((nawet jak sie wlasciciel cieszy:(((((((((((((((takie malusie...
  18. [quote name='marisia'] Natomiast tego pieska na szczyty sławy wyniósł odpowiedni marketing i fama. Pies przechodził z rąk jednych hodowli do rąk innych, a każda hodowla dbała o jego karierę, stąd nie dziwi mnogość tytułów , .[/quote] myslisz sie tylko w tym punkcie:))))piesek od poczatku byl wlasnoscia hodowczyni a wystawiala go p.J.Huber, nie widzialam, zeby byl wystawiany przez inna osobe, wiec tak jakby nie mogl przechodzic z rąk do rąk, bo był ciągle w tych samych rękach:))))))A zeby wygrac Montgomery (a on wygral rase tam, w dodatku jako cz-sr pies) to niestety ale znajomosci, fama i marketing nie wystarcza. Tej wystawy byle co nie wygrywa. Takze mnogosc tytułow mial zanim przeszedl z rąk do rąk. Taka mała dygresja:))))))))))))
  19. flaszi wrocilas????????????:multi: :multi: :multi:
  20. czemu mamy Cie zakrzyczec???masz racje-wziety reproduktor jest wiekszym zagrozeniem dla rasy, bo ma wiecej potomstwa. Ale jest tez i druga strona medalu-jak taki pies ma 1000 dzieciuff to statystycznie ma wieksze sznase na to ze jakis syf wyskoczy niz jak pies ma 10 szczeniat. Tak czy siak jesli wyniki badan jawne nie beda to sie nie dowiesz nigdy ktory pies jest nosicielem. Mozesz gdzies cos uslyszec, ale to nie bedzie nijak potwierdzone.
  21. orsini ma w piiiiii daleko:))))))))))
  22. aha:)))))a ja nie:)))))))))))))))))ale tak sie tylko pytam co nie?:)))))))))))))
  23. a Ty jedziesz do Lublina????
  24. tak w Wawce tyle, i trwa jakos calkiem dlugo, takze to nie jest w sumie tylko kasa za to , ze doktor sobie w oczki zajrzy gleboko
  25. [quote name='Czarne Gwiazdy']I to chyba u fryzjera w olsztynie :)[/quote] oj zaraz:)))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...