-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
ja kcem takiego,ale na takiego to mnie chyba dlugo stac nie bedzie:(((([url]http://www.allegro.pl/item107293616_nikon_d200_18_7o_af_s_dx_od_reki_gwarancja_polska.html[/url]
-
lustrzanke tyle wiem:)))))najlepiej Nikona zebym sobie mogla obiektywy wymieniac z moim zwyklym aparatem (o ile pasuja-ale chyba powinny). Generalnie reszte to ja znam tych parametrow bo sa takie same jak w zwyklej lustrzance, ale sie gubie z tymi pixelami, tiffami, kartami pamieci itp!!!!!ale dzieki Wam juz cos powoli zaczynam kumac:)))aczkolwiek bardzo powoli ale co tam:))))))))))))))ten Canon o ktorym piszesz tez byl brany pod uwage:))))mowisz ze on dobry????
-
Iwona bardzo bardzo chetnie to jak bedziesz miala czas to pliz:))))Dudek super:)))ale nic mi to nie mowi tak:))))))))))))))
-
[quote name='Olivka']Mek! Podać to powinni ich właściciele. A nie osoby postronne, które coś wiedzą, albo przypuszczają.[/quote] no dokladnie
-
TERAZ to ja juz NIC nie kumam!!!!w takim razie:))))))to na co patrzec jak nie na te miliony wybierajac aparat?
-
[quote name='kreska']Prostsza ? Chyba do ukrycia ? Szczenieta nie trafiaja do nowych domów, więc nikt sie o tym nie dowie i teoretycznie problem w hodowli nie istnieje...[/quote] dla mnie prostsza, bo wyslanie krwi do USA to koszty olbrzymie, jesli wysylasz tak jak sie powinno, a nie "przemytem":))))ale wracamy do wlasciwie najwazniejszej kwestii: UCZCIWOSCI!!!!jedni wycofaja takie psy z hodowli i uczciwie beda mowic o problemach w swoich liniach, a inni za wszelka cene beda chcieli ukryc problem, proszac np. innych, zeby nikomu o nich nie wspominali.
-
no i z myotonia sprawa tak jakby prostsza, bo wystepuje u szczeniakow, wiec nie puscisz do ludzi chorych psiakow, a jak nie daj Boze wyskocza w miocie to niestety brutalnie stwierdzam-trzeba bedzie uspic a danych osobnikow nie rozmnazac. TEST BREEDING prawie:))))
-
[quote name='kreska'][FONT=Arial][SIZE=2]Skoro juz piszemy o testach genetycznych. Od kilku lat są dostępne testy DNA na Myotonia Congenita. Ktoś przebadał psy ?[/SIZE][/FONT][/quote] a ktos slyszal o jakimkolwiek przypadku tej choroby w Polsce? Pewnie , ze by sie przydalo zrobic te testy tylko ile transport krwi do USA?normalnie a nie przemyt:)))
-
Kreska NIKT nie neguje tu testow corocznych, tylko co one dadza?????wiesz dobrze, ze tak naprawde zeby trafic na psa z PRA to trzeba miec mega pecha, bo az tyle to ich nie ma przeciez wiesz o tym. Wiec puki nie beda obowiazkowe to mozna je o kant ... rozbic, bo co potem??i tak pokryjesz psem BEZ badan:)))))wiec co Ci te badania daly????ze masz suki przebadane
-
WOW!!! to Pan Marek i konie lubi???? :loveu: :loveu: :loveu:
-
Marta NO TERAZ TO WIDZE!!! i powoli zaczynam lapac:)) ale to bardzo powoli:))))))))
-
no nie bardzo, bo dalej nie wiem co mi daje 6 milionow, co 8 a co 12 milionow pixeli czy mega pixeli czy jak im tam
-
Marta HELP:))) o co chodzi z tymi milionami pixeli:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jak Ty juz taka madra to jeszcze o co chodzi z ta rozdzielczoscia:))))bo to tez jakies chinskie liczby:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no to chociaz tyle:)))))
-
:evil_lol: :evil_lol: Waszko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: JA mam To zrozumiec??????????????// JA????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no ale co mi to da??? ja tylko chce sie dowiedziec co to sa te miliony pixeli
-
kladka jest THE BEST!!!masz racje:)))))))))))))))))))))
-
FAJNA RZECZ??????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a Ty ze szczytu palisady na glowe spadlas?????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no ja ze tak powiem roznicy nie widze!!!gorne innym obiektywem robione i tyle, ale roznicy to ja nie widze:shake: :shake: :shake:
-
Dorotak:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czy my serio nie logicznie piszemy???przeciez wiemy o czym rozmawiamy, wiec piszemy LOGICZNIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nOSICIELI SIE NIE STWIERDZI, ALE CHORE PSY I OWSZEM, A WIEC CALE POTOMSTWO CHOREGO PSA to nosiciele (sorki za caps). I jak juz mamy nosiciela to jesli jest on na tyle wartosciowy ze szkoda go z hodowli wycofac to trzeba go pozniej kryc w miare bezpiecznym psem i w tym momencie te badania maja sens, bo jakby wyniki byly publikowane to ma sie czarne na bialym: pies X po takich rodzicach jest chory, a wiec jesli mamy cos po nim to na bank mamy nosiciela itd. Qrcze czy ja pisze z sensem??? teraz to juz mam watpliwosci:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agatka']Co to za jakies super cos tam, prosze mnie uświadomić bo ja tempa jestem w tej kwestii ;)[/quote] to jest TRAGEDIA nawet jak sie sklada z 6 tyczek, a co dopiero z 60!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale mi dziewczyny narobilyscie smaczku na treningi:)))chyba w sobote pojde poskakac:)))))
-
hihihih to Mafia lepsza:))))))
-
[B][SIZE=7]60[/SIZE][/B] tyczek?????????????? toz moja Mafia w zyciu takiego slalomu nie przejdzie!!!!! z 6 to jeszcze moze, ale 60???????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
Waszko a wiesz gdzie jest jakas taka rozpiska jaka rozdzielczosc daje jaka wielkosc obrazu itd?
-
Dudek ja nie mam [B]ZIELONEGO[/B] pojecia!!!!!wiec nie bierz mojej opinii w ogole pod uwage!:lol: :lol: :lol: