-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
chlopak????:crazyeye: :crazyeye: myslalam, ze Bułka cos tam na finalach wywalczyla???
-
[B][SIZE=6][COLOR=red]ANIA 1 i RESS GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :multi: :multi: :loveu: :smilecol: :ghost_2: :bigok: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :chainsaw: :chainsaw: :roflt: :ylsuper: :buzi: :2gunfire: :BIG: :laola: :terazpol: :plzdie: :ylsuper: :Rose: :flaming: :chainsaw:
-
psy NIE leca w luku!!!!maja specjalne pomieszczenie, w ktorym wchodza zdaje sie 2 klatki tylko.
-
KAVANG I ELITESSE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KaVang moglby sie pochwalic w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
nio to fakt, ze Krysi biala jest poprostu obłędna!!!!
-
do Chicago niei ma problemu, mozesz psiaki przez cargo nadac. w Wawce agencja Masterpol-bardzo kompetentna obsluga. Ja juz slalam 2 psiaki przez nich i zaden nie zaginal nigdzie:))))psy nie leca w luku-maja specjalne pomieszczenie klimatyzowane, oczywiscie pod pokladem, ale jednak to nie luk:)))
-
[B]kääpiösnautseri valkoinen -Miniature Schnauzer, White (33) Tuomari - Judge: Annika Ulltveit-Moe ROP - BOB [/B]Mervar's Heavensent At Gambler (Toozylowska Krystyna, Olsztyn) [B]Juniorivoittaja - Junior Winner uros - dog[/B] Bamburs Ivory King Of The Hill (Pöntynen Mirja & Lehto Jari, Valkkinen) [B]Juniorivoittaja - Junior Winner narttu - bitch[/B] Pepalfa's Crystal Snow Magic (Nyden Gunilla, Hällingsjö) [B]CACIB uros - dog[/B] Star's Of White Night Versace (Bovkun N, St. Petersburg) [B]CACIB narttu - bitch[/B] Mervar's Heavensent At Gambler (Toozylowska Krystyna, Olsztyn) [B]SERT - CC uros - dog[/B] Star's Of White Night Versace (Bovkun N, St. Petersburg) [B]SERT - CC narttu - bitch[/B] Mervar's Heavensent At Gambler (Toozylowska Krystyna, Olsztyn) [B]ROP - BOB Pentu - Puppy [/B] I'm White Princess Vom Hella-Hof (Hauze 6 Isakova J, Talma) [B]ROP - BOB Kasvattaja - Breeder [/B] Kennel Matraszepe (Sandor Ildiko, ) :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
i moj Szafirek kochany klase wygral!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[B][SIZE=7]GERMANIKA TEAM GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] :laola: :terazpol: :laola: :terazpol: :tree1: :BIG: :2gunfire: :chainsaw: :ylsuper: :laugh2_2: :smilecol: :scared: :klacz: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :chainsaw: :chainsaw: :laola: :terazpol:
-
A chciałabym POGRATULOWAĆ Krysi vel Kresce!!!!!!!!!!! Jej biała sznaucerka w Helsinkach najpierw wygrała klasę, potem dostała CACIBa a więc [B]ZWYCIĘSTWO EUROPY[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!a potem [B][SIZE=4]BEST OF BREED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] :BIG: :terazpol: :laola: :beerchug: :BIG: :terazpol: :laola: :BIG: :tree1: :chainsaw: :2gunfire: :beerchug: :smilecol: :2gunfire: :chainsaw: :sweetCyb: :sweetCyb: :cunao: :knajpa: :laola:
-
[quote name='króliczek']Gratulacje dla KASI I CHARGERA:loveu: :multi: Mam jeszcze info dotyczące naszych SAMOYEDÓW : LUCA-CAC,CACIB AGATA-CAC,res.CACIB PĘPEK(Love Me and Kiss Me)-BOB PUPPY GRATULACE DLA ANI I SAMOYEDÓW :loveu: :multi:[/quote] ANIA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='ToB']to cos zlego, ze bez rodowodu? chyba nie[/quote] nie no skad, przeciez sa tansze te szczeniaki:)))))))))))))))))) -
A czemu w Atlancie miala by byc kwarantanna????jakies inne przepisy maja?
-
no to serio dziwne!!!!i nie do pomyslenia!!!!!wrrrrr......czyli unikac Lufthansy jesli sie tylko da!
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
ja nie:(( ja nie znam:( -
to wszystkie 4 tam polecialy???ja slalam przez Masterpol-super obsluga, b.mila i kompetentna, ale lot bezposredni do Nowego Jorku wiec maly sie zsikal w sumie tylko raz, a ze mu dalam taki gruby kocyk zeby wchlanial wiec bylo ok
-
łeeeee, ale nas oszukałaś:((((a ten opis jak tu pięknie???no sorki ale u KaVanga pięknie???????????:o :o :o :o :))))))))))))))))))))))))))))))))a sama wysylalas szczenki czy przez cargo?
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
a z jakiej hodowli??? -
[quote name='cuciola']ciekawe jak tego wlosa czepiaja sie jakies patyczki,krzaczki itp jak pies biega :D ale wrazenie robi :)[/quote] nie czepiaja bo piesiu siedzi glownie na kanapie:)))))
-
wzorcowy to na pewno ma wlos:))))))bo dluuuuuugiiiii jak diabli:))))poprostu jest starsza od tego co ja wkleilam
-
[quote name='AngelOfDeath']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: orsini skad go wziełaś ??? :razz::razz::razz: cudoooooo to Twój ??[/quote] z najlepszej francuskiej hodowlii:))))ale niestety nie moj, jest tylko na wystepach goscinnych u nas
-
[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3563/turennei7male0lj.jpg[/IMG] cudo prawda????:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: przepiękny charcik!!!!i jak sie ustawia!!!prawdziwy królewicz wśród chartów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Donio']Ja to bym chciał być tylko [B]trochę młodszy[/B], :loveu:[/quote] TROCHĘ???? [B]pól wieku[/B] to dla Ciebie TROCHĘ?????:crazyeye: :crazyeye: :-o :-o :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[url]http://img130.imageshack.us/img130/3563/turennei7male0lj.jpg[/url]