-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='jostra']Z tego co wiem, uprawnienia ma jeszcze lekarz z Lublina, potwierdzała mi to osoba z DGM, która u niego badała psiaki i kilku weterynarzy. Ale może się mylą, nie wiem.[/quote] moze i ma w sumie:)))powinno ich byc jeszcze z 10 w sumie:)))
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Tak w ogólę to życzę wszystkim najlepszego z okazji dnia dziecka moje dzieciaczki :) ...i spadam :([/quote] o tak tak:))) zycze NAM wszystkim wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka'] A TERAZ UWAGA UWAGA!!! DO HODOWCÓW NA FORUM!!!! Byłyśmy tam parę godzinek i WIDZICIE ILE FOT??!! :cool1: A WY nam zawsze tak skąpicie tych swoich maluszków :mad: :eviltong:[/quote] ale to SPAM:)))a spam jest karalny w Polsce:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Waszko co tydzien kąpanie:))ale ciiii:))))))niektórzy się dali złapać:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]Bandsman's Polish Princes:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/5530/tnskorus1tm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/9486/tnskorus14yh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/8268/tnskorus23zm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/7765/tnskorus34rj.jpg[/IMG][/URL] Skorus po "obróbce" przez MISTRZÓW!!! [B]Nadal WAS KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/5530/tnskorus1tm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/9486/tnskorus14yh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/8268/tnskorus23zm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/7765/tnskorus34rj.jpg[/IMG][/URL]
-
oo no wlasnie:)))tylko, ze takie porzadne badanie to troche trwa i jakos nie chce mi sie wierzyc ze na wystawach to porzadnie zrobia, jakosc=cena, nie wiem moze sie myle. Ktos juz badal oczy na takiej wystawce?
-
[quote name='Ka-Vanga']Nawiazujac do naszej rozmowy, na wystawie w Lublinie beda przeprowadzane badania pod katem PRA przez wetow z uprownieniami i wydawane certyfikaty, nie wiem jeszcze przez jakich, ale jak sie tylko dowiem to napisze. Moze ktos chetny??? Acha koszt badania to podobno 50 zl.[/quote] za 50zl???to aby nie jakas lipa???przypominam, ze do wystawiania certyfikatow sa uprawnieni tylko 2 lekarze dr Garncarz i ten drugi o ktorym pisala Agatka. Waszko tak pisalam, ale nie o psach a o suczce o ktorej slyszalam, SLYSZALAM, a ile w tym prawdy???gdyby badania byly obowiazkowe i JAWNE to nie slyszalabym gdzies od kogos a przeczytalabym sobie. A samo PRA rozwija sie bardzo szybko-kwestia kilku miesiecy i pies slepnie, wiec w momencie jak doktor wykryje PRA to juz za chwilunie i wlasciciel na bank zauwazy , ze pies slepy. a wracajac do rozmowy to ja pierwsza sie podpisze pod petycja do Klubu aby te badania wprowadzil jako obowiazkowe w hodowlii, ale musza byc obowiazkowe bo inaczej nic nie dadza, no takie jest moje zdanie:))
-
[quote name='dorotak']A może właśnie powinno? No )?[/quote] CZEMU?Jak i tak nosicieli sie i tak tym badaniem nie wykryje prawda?a zeby trafic na slepego psa to naprawde trzeba miec mega pecha, a i tak wlasciciele jak maja slepego reproduktora to go do kryc nie daja, tylko mowia, ze jest chory itd. tak czy siak nie slyszalam, zeby ktos uzywal slepego psa do kryc
-
[quote name='malawaszka']wg mnie powinny być obowiązkowe z wpisem w rodowód bo teraz co z tego jak powiedzmy ludzie porobią badania - ale ci którym wyniki wyjdą złe, schowają je głęboko do szuflady i dalej będą rozmnażać - taka jest polska mentalność w większości :shake:[/quote] ooo bardzo dobry pomysl, tak jak mioty teraz wbijaja w rodowod to i to by mogli wpisywac!!!!!
-
zle napisalam po polskiemu: w kazdym badz razie to akurat nie mialo wplywu na moja decyzje:))))
-
"Moj" reproduktor MA przebadane oczeta:))))))jest jednym z 3, aczkolwiek to nie mialo decyzji akurat na wybor psiaka do krycia:)))))Labki nie maja obowiazkowej????myslalam, ze maja. Ale i z badaniem bym NIE kupila labka:))ani goldena :)))))
-
no i tak jakby dysplazji C to nie zobaczysz samemu, chyba ze sie ma RTG w oczach:))))))))))))))))a jak masz slepaka w domu to moze i w domu mozna nie zauwazyc, ale nie wierze ze nie zauwazylabys tego na spacerze, ze cos z psem nie hallo
-
kurcze zzarlo mi odpowiedz!!!w skrocie policzylam, ze to nie stowa:))a dwa co one dadza jesli znam tylko 3 reproduktory przebadane. Dysplazja jest obowiazkowa do badania i ma to sens, i jakby oczy byly obowiazkowe to tez by mialy sens, a tak???co ten wynik komus da??????nic. Spokojne sumienie??????????????????
-
[quote name='dorotak']Orsini, mi już podobnie jak Kresce ręce opadają... Czy Ty się boisz tych badań? Żal Ci tej stówy rocznie? Bo chyba nie rozumiem
-
Dorotak no to taki zwolennik badania psow powinien kryc tylko psami przebadanymi prawda??????????
-
[quote name='kreska'] pomimo,że cześć z nich nie była, nie jest i i nigdy nie będzie ukrywana. .[/quote] a czesc wrecz przeciwnie. Mnie np. jedna osoba prosila, zebym nie wspominala komus innemu o tym, ze piesek jest slepy. Kreska ja uwazam, ze badania oczu sa bardzo wazne, ale u nas sa totalnie bez sensu, nie sa obowiazkowe, wyniki nie sa jawne, wiec co komu po nich????[B]i tak pokryjesz potem psem bez badan[/B]:)))ja znam w sumie 3 polskie psiaki przebadane pod katem oczu: 1 cz-sr, 1 cz i 1 pieprzak, a cala reszta nie, wiec co w takiej sytuacji daje przebadanie swoich suk????to nie widzisz czy Twoje psy sa slepe?bo ja widze. A chodzi o to, zeby te slepe wylapac a razem z nimi ich rodzicow, a tego sie nie da bez obowiazkowych badan i do tego jawnych badan.
-
aaa dziewica z niego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
aa czyli to sa male Quandusie????
-
a czy ja sie dowiem [B]GDZIE[/B] Wy laski bylyscie???;))))))))))))))
-
[quote name='malawaszka']no [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/2959/31maj06250qx.jpg[/IMG] :loveu:[/quote] a wczesniej jadłam kupę, ale byla smaczna, mniam.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
sluchajcie, bo ja to znowu sie zgubilam. GDZIE Wy bylyscie???czyje te szczeniaczki????
-
[quote name='Małgorzataj'][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]Z OKAZJI DNIA DZIECKA SAMYCH [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]UŚMIECHÓW[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]( TAKICH SZCZERYCH :lol: :lol: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]:lol: ) WSZYSTKIM NAM ŻYCZĘ ![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote] o tak tak!!!! ja tez [B][SIZE=7]NAM[/SIZE][/B] zycze wszystkiego najlepszego:))))))))))))))))))
-
[quote name='Mek'][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5846/img79835ii.jpg[/IMG] udało sie na chwile siąść :lol: i zdjecie sie pykło :evil_lol:[/quote] malusiiiiiiiiiiiiiii:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: