Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='jostra']Z tego co wiem, uprawnienia ma jeszcze lekarz z Lublina, potwierdzała mi to osoba z DGM, która u niego badała psiaki i kilku weterynarzy. Ale może się mylą, nie wiem.[/quote] moze i ma w sumie:)))powinno ich byc jeszcze z 10 w sumie:)))
  2. [quote name='Czarne Gwiazdy']Tak w ogólę to życzę wszystkim najlepszego z okazji dnia dziecka moje dzieciaczki :) ...i spadam :([/quote] o tak tak:))) zycze NAM wszystkim wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='malawaszka'] A TERAZ UWAGA UWAGA!!! DO HODOWCÓW NA FORUM!!!! Byłyśmy tam parę godzinek i WIDZICIE ILE FOT??!! :cool1: A WY nam zawsze tak skąpicie tych swoich maluszków :mad: :eviltong:[/quote] ale to SPAM:)))a spam jest karalny w Polsce:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Waszko co tydzien kąpanie:))ale ciiii:))))))niektórzy się dali złapać:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [B]Bandsman's Polish Princes:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
  6. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/5530/tnskorus1tm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/9486/tnskorus14yh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/8268/tnskorus23zm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/7765/tnskorus34rj.jpg[/IMG][/URL] Skorus po "obróbce" przez MISTRZÓW!!! [B]Nadal WAS KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/5530/tnskorus1tm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/9486/tnskorus14yh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img315.imageshack.us/img315/8268/tnskorus23zm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/7765/tnskorus34rj.jpg[/IMG][/URL]
  8. oo no wlasnie:)))tylko, ze takie porzadne badanie to troche trwa i jakos nie chce mi sie wierzyc ze na wystawach to porzadnie zrobia, jakosc=cena, nie wiem moze sie myle. Ktos juz badal oczy na takiej wystawce?
  9. [quote name='Ka-Vanga']Nawiazujac do naszej rozmowy, na wystawie w Lublinie beda przeprowadzane badania pod katem PRA przez wetow z uprownieniami i wydawane certyfikaty, nie wiem jeszcze przez jakich, ale jak sie tylko dowiem to napisze. Moze ktos chetny??? Acha koszt badania to podobno 50 zl.[/quote] za 50zl???to aby nie jakas lipa???przypominam, ze do wystawiania certyfikatow sa uprawnieni tylko 2 lekarze dr Garncarz i ten drugi o ktorym pisala Agatka. Waszko tak pisalam, ale nie o psach a o suczce o ktorej slyszalam, SLYSZALAM, a ile w tym prawdy???gdyby badania byly obowiazkowe i JAWNE to nie slyszalabym gdzies od kogos a przeczytalabym sobie. A samo PRA rozwija sie bardzo szybko-kwestia kilku miesiecy i pies slepnie, wiec w momencie jak doktor wykryje PRA to juz za chwilunie i wlasciciel na bank zauwazy , ze pies slepy. a wracajac do rozmowy to ja pierwsza sie podpisze pod petycja do Klubu aby te badania wprowadzil jako obowiazkowe w hodowlii, ale musza byc obowiazkowe bo inaczej nic nie dadza, no takie jest moje zdanie:))
  10. [quote name='dorotak']A może właśnie powinno? No )?[/quote] CZEMU?Jak i tak nosicieli sie i tak tym badaniem nie wykryje prawda?a zeby trafic na slepego psa to naprawde trzeba miec mega pecha, a i tak wlasciciele jak maja slepego reproduktora to go do kryc nie daja, tylko mowia, ze jest chory itd. tak czy siak nie slyszalam, zeby ktos uzywal slepego psa do kryc
  11. [quote name='malawaszka']wg mnie powinny być obowiązkowe z wpisem w rodowód bo teraz co z tego jak powiedzmy ludzie porobią badania - ale ci którym wyniki wyjdą złe, schowają je głęboko do szuflady i dalej będą rozmnażać - taka jest polska mentalność w większości :shake:[/quote] ooo bardzo dobry pomysl, tak jak mioty teraz wbijaja w rodowod to i to by mogli wpisywac!!!!!
  12. zle napisalam po polskiemu: w kazdym badz razie to akurat nie mialo wplywu na moja decyzje:))))
  13. "Moj" reproduktor MA przebadane oczeta:))))))jest jednym z 3, aczkolwiek to nie mialo decyzji akurat na wybor psiaka do krycia:)))))Labki nie maja obowiazkowej????myslalam, ze maja. Ale i z badaniem bym NIE kupila labka:))ani goldena :)))))
  14. no i tak jakby dysplazji C to nie zobaczysz samemu, chyba ze sie ma RTG w oczach:))))))))))))))))a jak masz slepaka w domu to moze i w domu mozna nie zauwazyc, ale nie wierze ze nie zauwazylabys tego na spacerze, ze cos z psem nie hallo
  15. kurcze zzarlo mi odpowiedz!!!w skrocie policzylam, ze to nie stowa:))a dwa co one dadza jesli znam tylko 3 reproduktory przebadane. Dysplazja jest obowiazkowa do badania i ma to sens, i jakby oczy byly obowiazkowe to tez by mialy sens, a tak???co ten wynik komus da??????nic. Spokojne sumienie??????????????????
  16. [quote name='dorotak']Orsini, mi już podobnie jak Kresce ręce opadają... Czy Ty się boisz tych badań? Żal Ci tej stówy rocznie? Bo chyba nie rozumiem
  17. Dorotak no to taki zwolennik badania psow powinien kryc tylko psami przebadanymi prawda??????????
  18. [quote name='kreska'] pomimo,że cześć z nich nie była, nie jest i i nigdy nie będzie ukrywana. .[/quote] a czesc wrecz przeciwnie. Mnie np. jedna osoba prosila, zebym nie wspominala komus innemu o tym, ze piesek jest slepy. Kreska ja uwazam, ze badania oczu sa bardzo wazne, ale u nas sa totalnie bez sensu, nie sa obowiazkowe, wyniki nie sa jawne, wiec co komu po nich????[B]i tak pokryjesz potem psem bez badan[/B]:)))ja znam w sumie 3 polskie psiaki przebadane pod katem oczu: 1 cz-sr, 1 cz i 1 pieprzak, a cala reszta nie, wiec co w takiej sytuacji daje przebadanie swoich suk????to nie widzisz czy Twoje psy sa slepe?bo ja widze. A chodzi o to, zeby te slepe wylapac a razem z nimi ich rodzicow, a tego sie nie da bez obowiazkowych badan i do tego jawnych badan.
  19. aaa dziewica z niego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. aa czyli to sa male Quandusie????
  21. a czy ja sie dowiem [B]GDZIE[/B] Wy laski bylyscie???;))))))))))))))
  22. [quote name='malawaszka']no [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/2959/31maj06250qx.jpg[/IMG] :loveu:[/quote] a wczesniej jadłam kupę, ale byla smaczna, mniam.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. sluchajcie, bo ja to znowu sie zgubilam. GDZIE Wy bylyscie???czyje te szczeniaczki????
  24. [quote name='Małgorzataj'][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]Z OKAZJI DNIA DZIECKA SAMYCH [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]UŚMIECHÓW[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]( TAKICH SZCZERYCH :lol: :lol: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][SIZE=5]:lol: ) WSZYSTKIM NAM ŻYCZĘ ![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote] o tak tak!!!! ja tez [B][SIZE=7]NAM[/SIZE][/B] zycze wszystkiego najlepszego:))))))))))))))))))
  25. [quote name='Mek'][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5846/img79835ii.jpg[/IMG] udało sie na chwile siąść :lol: i zdjecie sie pykło :evil_lol:[/quote] malusiiiiiiiiiiiiiii:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...