Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [url]http://img149.imageshack.us/my.php?image=turennei4male4ll.jpg[/url]
  2. Agatka mowila, ze jak wroci to sie pochali gdzie byla i co????obiecanki cacanki!!!!!!!!!!!!wrocila i nie mowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. a no jak nie zyje no to strasznie mi przykro:-(:-( :-( :-(
  4. [quote name='Donio']Mam 54 lata, troje dzieci [B]z dwóch małżeństw[/B] i jakoś mnie to nie wzrusza:lol:[/quote] WOW, to Ty widze do tego jestes WIERNY jeszcze.SAME ZALETY:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Donio']Bo widzisz, to jest tak. Jest spisik wystawców. Przy każdym wystawcy jest podany piesio. W większości są to śliczne piesie. Jeżeli interesuje cię jakaś raska, to przeglądasz cały spisik i wypisujesz piesie danej raski. Albo szybciej, używasz do tego specjalnego programiku.[/quote] dzieki!oj to juz mi sie nie chce, bo wiem w sumie co mam w klasie;) ;) ;)
  6. [quote name='Donio']:cool1::cool1::cool1::cool1::cool1:[/quote] wow!!!Jestes widze tak samo elokwentny jak ladny :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. no nieźle!!!najgorsze jest to, ze jesli to prawda, to znowu my jako Polaczki bedziemy traktowani jako zlodzieje i ci najgorsi!!!!:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: a pozniej wstyd jechac gdzies za granice normalnie
  8. Marta skad masz stawki???bo ja widze tylko spis wystawcow:(
  9. na Mazurach to moze i owszem, bo tak to nie bedzie trudne:))))a ja tak jakby na WARMII mieszkam:)))))))))))))i kce grzybki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='AngelOfDeath']no ale rozumowania tez nie :roll::roll::roll: to co ?? :diabloti:[/quote] NIC,pustka, wąski poprostu wąski:)))))))))))))ot co:))))))))))))))))))))))
  11. nie:)))my z tomkiem tak sie kochamy:))))))))))))))))))))))))
  12. [quote name='Agatka']NIe licz na to, ze tak łatwo się mnie pozbedizesz :D :D :D Ja jetsem jak zły duch pojawiam sie w najbardziej nieodpowiednim momeńcie ;) :P hahahaha[/quote] a to nie o Tobie:))))))))))))to o TOMASZKU oczywiscie!!!:)))
  13. oj biedny Bolus!!!! a jak po zabiegu????
  14. Agatko to po co sie chwalisz???jak mowisz A to powiedz i B a nie tak!!!szczeniaka zawiozlas samolotem????zgadlam?
  15. a po co????:))))ktos Cie tu chce?:))))))))))))jakie grzybki???ja tez kcem!!!i moga byc od babci:))))))))))))))))albo od dziadka Tomaszka choc on moglby mi sromotniki w occie dac:))))))))))))))))
  16. [quote name='AngelOfDeath']Donio ja tez niebardzo rozumiem , wytlumacz nam tym debilom-niekumatym, bo czasami twoj jezyk jest tak skomplikowany ze hieroglify w piramidach da sie predzej rozszyforowac niz twoja polszczyzne :-(:-(:-(:-(/ albo nie polszczyzne tylko tok myslenia[/quote] TOK MYSLENIA?????tok moze i owszem, ale myslenie???????????eee nie wydaje mi sie:)))))))))))))))))))))))))))
  17. Agatke wywiało, a Tomcia przywiało:)))))))))))))))))
  18. [quote name='gruca']Przedstawiam Wam moją jedynaczkę AMELKĘ ma 5 tygodni. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/2885/amelka1bx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img439.imageshack.us/img439/9512/amelka16gg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img439.imageshack.us/img439/1412/amelka23ud.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5544/amelka30kj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2852/amelka44pt.jpg[/IMG][/URL][/quote] oooo!!!a ona po tym samym tacie co Uzi???:loveu: :loveu: :loveu:
  19. Ania:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: no fajnie ze zyjesz!!!!!!!!!!!!!dawaj te 30 fotek!!!!!!!!!!!!na razie dalamtynek super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!inne tez ale malo:((((
  20. zaszkodzic nie zaszkodzi, a nawet jak 100 psom nic sie nie stało to czy byście chciały mieć tego 101wszego???ja nie:))))
  21. wiesz ja nie lecze zwierzat:)))))ale dla swietego spokoju mozesz isc:)))niz pozniej zalowac jakby cos sie nie daj Boze przypaletalo
  22. Agama-nie znaju, tzn. ja bym podawała przez 5dni, jak wszystko z psiakim OK to ten antybiotyk jest osłonowo, żeby się właśnie nic złego dziać nie zaczęło. a to były mleczaki?
  23. [quote name='Donio']Tak dla przypomnienia... Bo wczoraj Szymon Majewski i Krysia (nomen omen) Janda dyskutowali o kończynach Leppera. Że ładne. A tu niby pochodzenie to samo, a efekt przeciwny:cool3: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0533.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0535.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0534.jpg[/IMG] :placz::placz::placz:[/quote] jakie pochodzenie bo nie kumam??Twoje i Leppera????no chyba jednak nie, bo Lepper przystojny i zadbany:)))))))))))))))
  24. oj bardzo powoli a jak juz dojdzie do tej formy to sie okaze, ze forma ma akurat wolne:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
×
×
  • Create New...