Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. zadalam Ci PROSTE pytanie: co Ci te badania daly????wg. mnie NIC, ale skoro twierdzisz inaczej to prosze podziel sie z nami spostrzezeniami
  2. [quote name='ChandlerTheDog']To w tej sytuacji chyba pójdę po linę i zastrzelę się w stawie. A mogło być tak pięknie :placz:[/quote] NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!juz zostan:))))))))) niech strace:))))))))))))))bo facetow ci u nas NIEdostatek, poza nielicznymi wyjatkami to tu babiniec jest:)))))))))))))))))))
  3. no dalej swoje, bo co Ci daly te Twoje badania?przebadalas suki i masz papierek ze nie maja PRA, ale tyle to chyba bys i bez badan stwierdzila prawda?:))))))wiec na dobra sprawe CO CI ONE DALY?????spokojniejsze sumienie?wiesz dobrze, ze o czyms takim byc mowy nie moze, bo czasem wyskoczy cos z 10tego pokolenia do tylu, a nie ma linii bez ryzyka, tylko choroby sa rozne. Ale gdyby badania byly obowiazkowe i jawne to wtedy wszystkie psy uzyte do hodowli by je przejsc musialy, a wiec wyszly by te slepe, a tak?tylko plotki , ze podobno po takim to psie jest slepak, a po takim to wnetr itd, tylko ze czasem w plotce nie ma w ogole prawdy!wiec dla mnie na razie te badania sa pozbawione sensu, bo co one dadza????:o :o :o NIC totalnie NIC
  4. :))))))))))))))))))))
  5. [quote name='ChandlerTheDog']Już? Tylko tyle? ech... stawiałem na większą dociekliwość ! :diabloti:[/quote] co wieksza???jak nie odpowiedziales na NAJWAZNIEJSZE pytanie:))))))ile masz na koncie:))))))))))))))))))))to sobie ide:))))))))))))))))))))))
  6. no:))ful!!!!:))))))))0wlaszcza ze nikt nie wie ze w srode dluzej otwarte:)))
  7. hahahahahahaha:))))))))))))))
  8. nieee mam dyzur ale juz sobie ide:)))
  9. [quote name='Mek']Czyli na chłopski ,prosty rozum to skoro nie ma ani jednego przypadku PRA stwierdzonego w Polsce to co WY za szumy robicie. Nie ma takiej choroby w Polsce i tyle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahahahaha
  10. hahahahhahahahaa nie:))))))wszystko po staremu:)))))))))))))))
  11. [quote name='ChandlerTheDog']Wiek słuszny - już dawno po okresie cielęcych oczu, a jeszcze grubo przed kryzysem wieku średniego[/quote] hmmmmmm....a ja juz spadam do domku:((((((a tak sie ciekawie tu zrobilo:)))))
  12. KaVang:))a doczytaj co napisalam:))))ze PRAWIE najwazniejsze pytanie tak???PRAWIE:))))))))))))))
  13. hahahahhahahaaha:))))))))no to teraz jeszcze tylko jedno zasadnicze i prawie najwazniejsze pytanie: WIEK:))))))))))))))))))
  14. Chandler sie wystraszyl czy jak????:)))
  15. Puenta???jak wyglada Chandler???i ile ma lat?????:)))))))))))
  16. No przeciez sie pytam O wlasciciela Chandlera tak?:))))
  17. ON a jestes przystojny???bo kociubow nie chcemy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  18. ON??????no to coraz bardziej mi sie podoba:))))))))))))))))))))))))
  19. wrzucaj koniecznie!!!!!CZEKAMY!!!!!
  20. a jestes ON czy ONA?:)))))))))
  21. hahahahahaha widze ze masz niezle poczucie humoru:))))))))))))WITAJ u nas:)))))
  22. orsini

    krótki wykrok

    mam nadzieje, ze tak:))tylko, zeby Ci sie w szprychy nie wkręciła:))))))))))))
  23. orsini

    krótki wykrok

    [quote name='Agnieszka K.'] Poprzez napięta ringówkę można troche "podciągnąć" psa do góry, a przez to zwiększa się wykrok. Spróbuj na spacerze z ringówką (nie smyczą) -może się uda.[/quote] chyba na odwrot???:)))))jak ciagniesz psa to ma gorszy wykrok-skraca wlasnie, nie biegnie swobodnie itd. Jak wyeliminujesz stawy to pozostanie Ci rowerek z sunia oczywiscie:)))))
  24. to wklejaj pliz!!!!!!!!!!!!!!
  25. WOW SUPER!!!Marta skad Ty wzielas te ptaszydlo????:o :o :o :o
×
×
  • Create New...