no dalej swoje, bo co Ci daly te Twoje badania?przebadalas suki i masz papierek ze nie maja PRA, ale tyle to chyba bys i bez badan stwierdzila prawda?:))))))wiec na dobra sprawe CO CI ONE DALY?????spokojniejsze sumienie?wiesz dobrze, ze o czyms takim byc mowy nie moze, bo czasem wyskoczy cos z 10tego pokolenia do tylu, a nie ma linii bez ryzyka, tylko choroby sa rozne. Ale gdyby badania byly obowiazkowe i jawne to wtedy wszystkie psy uzyte do hodowli by je przejsc musialy, a wiec wyszly by te slepe, a tak?tylko plotki , ze podobno po takim to psie jest slepak, a po takim to wnetr itd, tylko ze czasem w plotce nie ma w ogole prawdy!wiec dla mnie na razie te badania sa pozbawione sensu, bo co one dadza????:o :o :o NIC totalnie NIC